ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
πανικος έγραψε:Ρε παιδια ωραια η συζητηση για φυσιγγια και οπλα αλλα επαραχ....με το :lol:
φυσιγγια για πρωινο ξεφωτο μεσημερι δειλινο ακομα λιγο να ρωτησουμε για τζικλες του καθοντας η του στεκοντας :lol:
χωρις παρεξηγηση ουτε με κακια το λεω απλα καθε μερα κατι γεννα ο νους μας να ρωτησουμε.και εγω εχω τις αποριες μου αλλα μεχρι υγρασια και ξηρασια το εψαξα παραπανω απλα νομιζω αγχωνεσαι και ριχνεις αποδοση τιποτε παραπανω :

Ε ΠΑΝΙΚΟ ΑΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΤΣΟΙ ΤΙΠΟΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ..Ε ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ :D

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΟΥ....ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ!!

ΕΛΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΒΑΖΕ ΑΥΤΙ :?
σολωνα μου μα δεν ειπα να μεν ρωταμε :D απλα να μεν νεκατωνουμε πολλα τα χωματα και να συγχιζουμαστε να αγχωνουμαστε οτι εβαλαμε χαρτουτσια του μεσημεριανου για πρωινο η του πρωινου για δειλινο και δεν πεφτουν τα πουλια.
θα πω και εγω τοτε τι φυσιγγια χρησιμοποιω και οσοι θελουν ας δοκιμασουν :D
πρωινο απατσι 32 10 σκαι
δευτερη ολυμπια σουπερ σκητ 32 πορτοκαλια 9σκαι
μετα με ηλιο 32 ολυμπια σκητ κιτρινι 9 σκαι και με συννεφια υγρασια ολυμπια τορτο 32 γρ 9αρι σκαι
:lol: ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ....ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΛΑΜΑ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Δώστε μου λιγες μέρες και θα βάλω στο site μια προσφατη δοκιμή που εκανα για την τσικλα με πληρη στοιχεία, φωτογραγίες, υλικά γομωσης κλπ. :D Ετσι για να μην διαμαρτείρεται ο Σολων :lol: οτι εν καμνουμε τίποτε για τους νεαρούς κυνηγούς..... ;)
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

LEFKIOS έγραψε:Δώστε μου λιγες μέρες και θα βάλω στο site μια προσφατη δοκιμή που εκανα για την τσικλα με πληρη στοιχεία, φωτογραγίες, υλικά γομωσης κλπ. :D Ετσι για να μην διαμαρτείρεται ο Σολων :lol: οτι εν καμνουμε τίποτε για τους νεαρούς κυνηγούς..... ;)
Είπα να μην σου χαλάσω την έκπληξη :D :D
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από πανικος »

Δυστυχως σημερα ουτε πρωινα φυσιγγια ουτε δειλινα δοκιμασαμε.κρανιου τοπος :o
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από shipettis »

Σημερα δοκιμασα την ολιμπια τορτο 32. Πολυ γρηγορη και πιστευω δεν ειναι καθαροαιμη ταππα. Πετυχα 5 πολυ μακρινες βολες σημερα και τα 5 πουλια σεκκα. (Οταν λεω μακρινες εν ποτζινες που λαλεις ε τζαι σικκιμε)Οσο για τα κοντινα εκαμεντα πατσιαουρι. Εμεινα πολυ ενθουσιασμενος και σιγουρα θα την ξαναβαλο την κυριακη και ελπιζω να εχω τις ιδιες εντυπωσεις
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

shipettis έγραψε:Σημερα δοκιμασα την ολιμπια τορτο 32. Πολυ γρηγορη και πιστευω δεν ειναι καθαροαιμη ταππα. Πετυχα 5 πολυ μακρινες βολες σημερα και τα 5 πουλια σεκκα. (Οταν λεω μακρινες εν ποτζινες που λαλεις ε τζαι σικκιμε)Οσο για τα κοντινα εκαμεντα πατσιαουρι. Εμεινα πολυ ενθουσιασμενος και σιγουρα θα την ξαναβαλο την κυριακη και ελπιζω να εχω τις ιδιες εντυπωσεις
Με τι τσοκ και τι καιρο ρε φιλε?


Sent from my iPad using Tapatalk
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Konstantinos beretta έγραψε:
shipettis έγραψε:Σημερα δοκιμασα την ολιμπια τορτο 32. Πολυ γρηγορη και πιστευω δεν ειναι καθαροαιμη ταππα. Πετυχα 5 πολυ μακρινες βολες σημερα και τα 5 πουλια σεκκα. (Οταν λεω μακρινες εν ποτζινες που λαλεις ε τζαι σικκιμε)Οσο για τα κοντινα εκαμεντα πατσιαουρι. Εμεινα πολυ ενθουσιασμενος και σιγουρα θα την ξαναβαλο την κυριακη και ελπιζω να εχω τις ιδιες εντυπωσεις
Με τι τσοκ και τι καιρο ρε φιλε?


Sent from my iPad using Tapatalkff
Φιλέ 3:2 τσιοκ,18'8 αυλοί,οποτε ελιγο κρυαδα σαν σήμερα,
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Απλώς έτσι πληροφοριακά παιδιά, το 9 της Olympia είναι πιο μικρό από το 9 της Victory που είναι 2,1μμ. Σύγκρινα τις 2 Tordo μεταξύ τους και με το μάτι φαίνεται και η διαφορά. Δεν έχω μετρήσει τη διάμετρο της Olympia.
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Απλώς έτσι πληροφοριακά παιδιά, το 9 της Olympia είναι πιο μικρό από το 9 της Victory που είναι 2,1μμ. Σύγκρινα τις 2 Tordo μεταξύ τους και με το μάτι φαίνεται και η διαφορά. Δεν έχω μετρήσει τη διάμετρο της Olympia.
Σπύρο αν γνωρίζεις έχουν το ίδιο μπαρούτι μεσα…esy πότε παίζεις τη victory super torto,σαν σήμερα η torto τις ολύμπια ήταν πολύ καλi ,ειναι ίδιες ?εγώ νομίζω ότι είναι παρόδια με τι laky shot η tortο Olympia. 32 γρ
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΞΕΦΩΤΟ ΤΖΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από mikros »

KATOS MK 10 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Απλώς έτσι πληροφοριακά παιδιά, το 9 της Olympia είναι πιο μικρό από το 9 της Victory που είναι 2,1μμ. Σύγκρινα τις 2 Tordo μεταξύ τους και με το μάτι φαίνεται και η διαφορά. Δεν έχω μετρήσει τη διάμετρο της Olympia.
Σπύρο αν γνωρίζεις έχουν το ίδιο μπαρούτι μεσα…esy πότε παίζεις τη victory super torto,σαν σήμερα η torto τις ολύμπια ήταν πολύ καλi ,ειναι ίδιες ?εγώ νομίζω ότι είναι παρόδια με τι laky shot η tortο Olympia. 32 γρ
Η lucky shot πάντως είναι Α1 και η Victory tordo D20...
Με το μάτι μιας και είπες Σπύρο, το 12αρι με το 10αρι της Ολύμπια δεν μπορώ να του βρώ διαφορά...Το 9αρι ξεχωρίζει καθαρά..
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”