ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

........
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

SELLIER & BELLOT No.5
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

GAZAL
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

BOAR
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Azot USSR No.6
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Azot USSR No. 7
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Κοπέλια εν ξέρω πόσο παλιά είναι τούτα τα φυσίγγια πάντως εν τα βρίσκεις συχνά. Ειδικά τούτα τα τελευταία τα Azot εν τα ξαναείδα. Κανένας που τους "παλιούς" να μας δόκει πληροφορίες........
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

έχω φυσίγγια που τον παππου μου αν "αρκεψο" τσε βάλω φωτό νομίζω ένα θέλω 2 σελίδες έσται αύριο αν είναι καταφέρω να τις βγάλω φωτό "βαλοσαστες"
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Warrior έγραψε:Κοπέλια εν ξέρω πόσο παλιά είναι τούτα τα φυσίγγια πάντως εν τα βρίσκεις συχνά. Ειδικά τούτα τα τελευταία τα Azot εν τα ξαναείδα. Κανένας που τους "παλιούς" να μας δόκει πληροφορίες........
Όντως φίλε. Σίγουρα έχουμε φίλους να μας κατατοπίσουν εδώ!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΠΑΛΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Artemis G. »

την sellor&bellot vo6 κοκκινη την πεζει ο πατερας μου πανω απο 15 χρονια που το πρωι ως την νυχτα....νομιζω εν με μαλλενη ταππα. παντως η αληθεια εχει παρα πολλες επιτυχιες.... αν και δυσκολοεβρετες και τσιμπα λιο η τιμη τους εν τες αλλαζει με τιποτε.... οπως και το οπλο του....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”