EUROPA 32 gr

axerkwtis

EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από axerkwtis »

Χρυση να μου την καμουν δεν την ξαναπαιζω..μπορει ναν παρα πολλα καλο φυσιγγιο αλλα αμαν χασει π την εμπιστοσυνη εν εχεις την αυτοπεποιθηση που χρειαζεται..
Εχασα μαζι της λαο που την εφαε εκαμνε κ τουμπες ο κουμπαρος αλλα μετα σηκωστηκε κυριος κ εφυε..το χειροτερο επιασε με το τρεμουσιο κ δεν μπορουσα να ξαναγεμωσω..ηταν απογευμα με ξηρο καιρο κ θερμοκρασια ψηλη και δεν επρεπε να την ειχα καν στην θαλαμη αλλα πειραματιζομαι κ γω με τα φυσιγγια το λαθος πως πειραματιζομαι ενω κυνηγω..
Το σιουρο εν τον ξεχανω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Filippos έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε:
Φίλε Σπύρο ειναι σταθερό όπως το κίτρινο?τι άλλο προτείνεις σε πιο ακριβό?
Δεν την έχω προσωπικά δοκιμάσει την 36, την χρησιμοποιούσε ένα πρώην μέλος του φόρουμ αλλά αυτή με το πιστονάκι. Ένα πακέτο νομίζω δεν χάνεις κάτι να την δοκιμάσεις.
Φυσιγγιο ταππα με εμφρακτηρα ψάχνω.οπως το rc4

http://www.lambro.gr/el/product/FIBER-WAD/FELTRO-34
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από master »

Κατά γενική ομολογία είναι ένα πάρα πολύ καλό φυσίγγιο με πολύ καλό σκότωμα.
Όταν ο καιρός όμως είναι ξηρός (υγρασία κάτω από το κανονικό) έχει πρόβλημα. Πέραν αυτού, στην πολλή ζέστη καταντά ενοχλητική και κουραστική.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΤΟ ΟΤΙ ΧΤΗΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΗΡΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΑΤΑ Η ΝΤΥΦΕΚΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ...
ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΘΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ 10+ ΘΗΡΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ :)

ΜΕΣΟΛΑΒΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

LEFKIOS έγραψε:
Filippos έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Σύμφωνα με το βιβλιαράκι της Victory έχει ταχύτητα 360μ/δ στα 20μ. Mε πυρίτιδα Α1 πιστεύω πρέπει να χρησιμοποιείται το πρωί όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες.
Φίλε Σπύρο ποιο κατα τη γνώμη σου είναι το καλύτερο φυσιγγιο της Βικτορυ όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Φίλε "Filippos"] σου βαζω φωτογραφία το πιό κατω φυσίγγιο το οποίο δοκιμαστικε στις προσφατες δοκιμές που εκανα στις 22/4/2014 η ώρα 1100 σε Ν-Α ανεμο 2-3 μποφορ 40% υγρασία και 29 βαθμους κελσίου. Επειδή μου αρεσε γενικά η εικονα του και στις τρεις δοκιμες που εκανα το δινω στο σαιτ για οσους τους ενδιαφερει. Πυριτιδα Α1, 1.75γρ.
Φίλε Λευκιε κατα τη γνώμη σου το συγκεκριμένο φυσιγγιο ειναι καλό όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Εννοώ μετά τις 9-10 στο ενδημικο.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Filippos έγραψε: Φίλε Λευκιε κατα τη γνώμη σου το συγκεκριμένο φυσιγγιο ειναι καλό όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Εννοώ μετά τις 9-10 στο ενδημικο.
Tiger 32gr της Rottweil. Πολλοί τις συστήνουν και έχει ήδη μπει στη λίστα μετά και από προτροπή του Λεύκιου.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε: Φίλε Λευκιε κατα τη γνώμη σου το συγκεκριμένο φυσιγγιο ειναι καλό όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Εννοώ μετά τις 9-10 στο ενδημικο.
Tiger 32gr της Rottweil. Πολλοί τις συστήνουν και έχει ήδη μπει στη λίστα μετά και από προτροπή του Λεύκιου.

TΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΛΙΣΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΠΥΡΟ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε: Φίλε Λευκιε κατα τη γνώμη σου το συγκεκριμένο φυσιγγιο ειναι καλό όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Εννοώ μετά τις 9-10 στο ενδημικο.
Tiger 32gr της Rottweil. Πολλοί τις συστήνουν και έχει ήδη μπει στη λίστα μετά και από προτροπή του Λεύκιου.

TΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΛΙΣΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΠΥΡΟ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ :D
Mπα, η λίστα 3-4 έχει :lol: :lol:

Επαράγγειλα γιλέκο, στην αριστερή θα πάνε οι πρώτες, στη δεξιά οι δεύτερες, ότι πιάσει το χέρι μου :lol:
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Dimitris »

Tiger 32gr της Rottweil και Europa 30gr (κοκκινούα) είναι must σε ξηρό καιρό, ειδικά σε ψηλές θερμοκρασίες :D
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε: Φίλε Λευκιε κατα τη γνώμη σου το συγκεκριμένο φυσιγγιο ειναι καλό όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Εννοώ μετά τις 9-10 στο ενδημικο.
Tiger 32gr της Rottweil. Πολλοί τις συστήνουν και έχει ήδη μπει στη λίστα μετά και από προτροπή του Λεύκιου.
Φίλε Σπύρο νομίζω ειναι πολύ ακριβά τα συγκεκριμένα φυσιγγια για το ενδημικο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”