EUROPA 32 gr

Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Sergios »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Sergios έγραψε:Οτι παίζω εβάλετε παιδιά....EUROPA 32 και EUROPA 31 :)
Δεν έχει Europa 31 :D
Λογικά έπρεπε να ήταν για να ξεχωρίζει από τιν Κονκορτ 31γρ εν φταίω αν κάνουν λάθη οι κατασκευαστες :lol:
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

LEFKIOS έγραψε:
Filippos έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Σύμφωνα με το βιβλιαράκι της Victory έχει ταχύτητα 360μ/δ στα 20μ. Mε πυρίτιδα Α1 πιστεύω πρέπει να χρησιμοποιείται το πρωί όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες.
Φίλε Σπύρο ποιο κατα τη γνώμη σου είναι το καλύτερο φυσιγγιο της Βικτορυ όταν ανέβουν οι θερμοκρασίες?
Φίλε "Filippos"] σου βαζω φωτογραφία το πιό κατω φυσίγγιο το οποίο δοκιμαστικε στις προσφατες δοκιμές που εκανα στις 22/4/2014 η ώρα 1100 σε Ν-Α ανεμο 2-3 μποφορ 40% υγρασία και 29 βαθμους κελσίου. Επειδή μου αρεσε γενικά η εικονα του και στις τρεις δοκιμες που εκανα το δινω στο σαιτ για οσους τους ενδιαφερει. Πυριτιδα Α1, 1.75γρ.
ΦΙΛΕ ΛΕΦΚΙΕ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΩ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΩΝ ΔΙΕΡΥΜΕΝΩΝ ΑΥΛΩΝ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΡΙΞΩ ΛΙΓΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.
Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΘΥΜΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ROTTWEIL 36g ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥ ΣΤΗ ΛΑΡΝΑΚΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 10 Ε./10 ΤΕΜ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ" ΝΑ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ?
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από andreasana210326 »

rc4 fibre kitrini 35g

victory aspri 35g

victory nickel kafe 36g

victory mini magnum 40g

επισησ η starlight απο τις δοκιμες φανηκε οτι δεν εχει να ζηλεψει τπτ απο τις αλλες...οπως επισης και η λιλα.
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

andreasana210326 έγραψε:rc4 fibre kitrini 35g

victory aspri 35g

victory nickel kafe 36g

victory mini magnum 40g

επισησ η starlight απο τις δοκιμες φανηκε οτι δεν εχει να ζηλεψει τπτ απο τις αλλες...οπως επισης και η λιλα.
ΦΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΑΠΠΟ ΟΠΩΣ ΤΟ RC4 FIBRE
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Filippos έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:rc4 fibre kitrini 35g

victory aspri 35g

victory nickel kafe 36g

victory mini magnum 40g

επισησ η starlight απο τις δοκιμες φανηκε οτι δεν εχει να ζηλεψει τπτ απο τις αλλες...οπως επισης και η λιλα.
ΦΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΑΠΠΟ ΟΠΩΣ ΤΟ RC4 FIBRE
Φίλιππε μου, αφού θέλεις γραμμάρια και σου αρέσουν τα Victory, δοκίμασε την 36 γραμμάρια που έχουν και φκαίννει και με φελλό.

http://www.victorycartridges.com/main/i ... &Itemid=16


Αναφέρομαι στην πράσινη που έχουν, 36 γραμμάρια.
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:rc4 fibre kitrini 35g

victory aspri 35g

victory nickel kafe 36g

victory mini magnum 40g

επισησ η starlight απο τις δοκιμες φανηκε οτι δεν εχει να ζηλεψει τπτ απο τις αλλες...οπως επισης και η λιλα.
ΦΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΑΠΠΟ ΟΠΩΣ ΤΟ RC4 FIBRE
Φίλιππε μου, αφού θέλεις γραμμάρια και σου αρέσουν τα Victory, δοκίμασε την 36 γραμμάρια που έχουν και φκαίννει και με φελλό.

http://www.victorycartridges.com/main/i ... &Itemid=16


Αναφέρομαι στην πράσινη που έχουν, 36 γραμμάρια.
Φίλε Σπύρο ειναι σταθερό όπως το κίτρινο?τι άλλο προτείνεις σε πιο ακριβό?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Filippos έγραψε:
Φίλε Σπύρο ειναι σταθερό όπως το κίτρινο?τι άλλο προτείνεις σε πιο ακριβό?
Δεν την έχω προσωπικά δοκιμάσει την 36, την χρησιμοποιούσε ένα πρώην μέλος του φόρουμ αλλά αυτή με το πιστονάκι. Ένα πακέτο νομίζω δεν χάνεις κάτι να την δοκιμάσεις.
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από Filippos »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Filippos έγραψε:
Φίλε Σπύρο ειναι σταθερό όπως το κίτρινο?τι άλλο προτείνεις σε πιο ακριβό?
Δεν την έχω προσωπικά δοκιμάσει την 36, την χρησιμοποιούσε ένα πρώην μέλος του φόρουμ αλλά αυτή με το πιστονάκι. Ένα πακέτο νομίζω δεν χάνεις κάτι να την δοκιμάσεις.
Φυσιγγιο ταππα με εμφρακτηρα ψάχνω.οπως το rc4
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από LEFKIOS »

kypros έγραψε:Europa 32 mpesh . Ενα απο τα πιο σταθερα φυσσιγια με αρκετα μεγαλο βεληνεκες και μεγαλο ευρος σε πολλες καιρικες συνθηκες. Πολυ ωραιο τον αυγουστο στη φασσα ακομα και σε μεγαλη ζεστη αλλα και το χειμωνα στο ενδημικο ακομα και σε πρωινα κρυα. Δεν βρηκα ακομα κανενα καιρο που να μην καμνει. Ειναι μαλλον ο μεσος ορος του μεσου ορου αφου ειναι μια απο της καλσσικοτερες γομωσεις της α1
Φίλε Κυπρο ειναι ενα φυσίγγιο που το επεζα στα πρωτα βήματα μου, ομως τότε δεν είχα την μανία των δοκιμών. Φυσικά απο τοτε δεν το ξαναδοκίμασα. Ειναι ομως μέσα στίς σκέψεις μου για δοκιμές , με πρώτη ευκαιρεία θα το δοκιμάσω, γενικά ακουω καλα σχολια για το 32γρ La Perdix χρώμα μπεζ.
axerkwtis

EUROPA 32 gr

Δημοσίευση από axerkwtis »

Χρυση να μου την καμουν δεν την ξαναπαιζω..μπορει ναν παρα πολλα καλο φυσιγγιο αλλα αμαν χασει π την εμπιστοσυνη εν εχεις την αυτοπεποιθηση που χρειαζεται..
Εχασα μαζι της λαο που την εφαε εκαμνε κ τουμπες ο κουμπαρος αλλα μετα σηκωστηκε κυριος κ εφυε..το χειροτερο επιασε με το τρεμουσιο κ δεν μπορουσα να ξαναγεμωσω..ηταν απογευμα με ξηρο καιρο κ θερμοκρασια ψηλη και δεν επρεπε να την ειχα καν στην θαλαμη αλλα πειραματιζομαι κ γω με τα φυσιγγια το λαθος πως πειραματιζομαι ενω κυνηγω..
Το σιουρο εν τον ξεχανω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”