ILIONA COLOMBO

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

k.μιχάλη δεν είναι για εμενα είναι για τον φίλο που πάμε μαζί εμενα 1 είναι το φυσίγγιο μου europa κόκκινη είτε φάσσα λέγεται είτε πέρδικος αλλα να του το πω αφού εν μου ακούει τι να κάνουμε
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από Sergios »

Η ηλιονα κολομπο ήταν δηλητήριο την Κυριακή όπλο μπερεττα 686Ε σπόρτιγκ
Άβαταρ μέλους
g13marcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 27 Αύγ 2012, 06:24

ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από g13marcos »

Φιλε νομιζω εξαρταται απο το οπλο που θα την πεξει. Ο συντροφος μου επεζε την ουλλη μερα τζαι κυριολεκτικα αννοιε τρυπες των φασσων που το χιλιομετρο. Εμενα επειδη το οπλο μου ειναι σχετικα παλιο με στενους αυλους εν του παιζω πανω που 30γρ το καλοκαιρι. Εδοκιμασα μια που τες δικες του τζαι εφιεν ο ωμος μου!
Μαρκος


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από Prestige 8 »

Sergios έγραψε:Η ηλιονα κολομπο ήταν δηλητήριο την Κυριακή όπλο μπερεττα 686Ε σπόρτιγκ
Φίλε Σέργιε αν μπορείς μας αναλύεις σχετικά τις καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν. Εννοώ υγρασία, άνεμος, θερμοκρασία.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από Sergios »

Prestige 8 έγραψε:
Sergios έγραψε:Η ηλιονα κολομπο ήταν δηλητήριο την Κυριακή όπλο μπερεττα 686Ε σπόρτιγκ
Φίλε Σέργιε αν μπορείς μας αναλύεις σχετικά τις καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν. Εννοώ υγρασία, άνεμος, θερμοκρασία.
Η ωρα 2 εγλαρωσα στο πόστο ερκετουν που ανοικτά μια φασσα εφωναξε μου ο σύντροφος μου δεξιά σου φασσα ος εκείνη την ωρα εν εσυρα ντουφεκια εγιρισα την ασφάλεια στον ασσο που ειχα την ιλιονα ατε ρε σικκιμε μπαμ κι εκαπνισε ολοι οσοι το είδαν επελλαναν κι ρωτούσαν τι παιζω ο καιρός ηταν θερμος με τον αέρα που ειχε την Κυριακή οσοι ηταν Πάφο 4-5 μποφορ? Την δευτερη φασσα εκαμα λαθος κι έβαλα στο τριάρι την ηλιονα κι επεξα μια στα 50 μετρα κατα τις 5 κι επιε με τη σιεπεθκια εφκαλε τρύπες αυτα απο μένα
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: ILIONA COLOMBO

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Sergios έγραψε:
Prestige 8 έγραψε:
Sergios έγραψε:Η ηλιονα κολομπο ήταν δηλητήριο την Κυριακή όπλο μπερεττα 686Ε σπόρτιγκ
Φίλε Σέργιε αν μπορείς μας αναλύεις σχετικά τις καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν. Εννοώ υγρασία, άνεμος, θερμοκρασία.
Η ωρα 2 εγλαρωσα στο πόστο ερκετουν που ανοικτά μια φασσα εφωναξε μου ο σύντροφος μου δεξιά σου φασσα ος εκείνη την ωρα εν εσυρα ντουφεκια εγιρισα την ασφάλεια στον ασσο που ειχα την ιλιονα ατε ρε σικκιμε μπαμ κι εκαπνισε ολοι οσοι το είδαν επελλαναν κι ρωτούσαν τι παιζω ο καιρός ηταν θερμος με τον αέρα που ειχε την Κυριακή οσοι ηταν Πάφο 4-5 μποφορ? Την δευτερη φασσα εκαμα λαθος κι έβαλα στο τριάρι την ηλιονα κι επεξα μια στα 50 μετρα κατα τις 5 κι επιε με τη σιεπεθκια εφκαλε τρύπες αυτα απο μένα
Ειναι φυσιγγιο υγρασιας ή ξηρασιας?


Sent from my iPad using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”