Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Απάντηση
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

andreas mouzouras έγραψε:Η percorso caccia fibre οντως κυκλοφορησε περσι στην αγορα. Εμεις 2 ατομα την κυνηγησαμε ολη τη χρονια στο κυνηγι της περδικας με οπλα beretta 687 και ηταν παρα πολυ κοντα σε αποδοση με την golden wing 36gr. 2 φυσιγγια που μου εμειναν απο περσι μου εδωσαν 1 φασσα και 1 τρυγονι φετος το καλοκαιρι. Δυστυχως αποσηρθηκε οποταν θα κυνηγησουμε με την master hp χωρις να την εχουμε ξαναδοκιμασει και για ασφαλεια θα εχουμε και τις χαρτινες rotweill μαζι μας.
έπιασα την percorso caccia 36gr μπλε διαφανές κάλυκας 12 ευρω..τι λαλούν;;; ξέρει κανένας ;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:
andreas mouzouras έγραψε:Η percorso caccia fibre οντως κυκλοφορησε περσι στην αγορα. Εμεις 2 ατομα την κυνηγησαμε ολη τη χρονια στο κυνηγι της περδικας με οπλα beretta 687 και ηταν παρα πολυ κοντα σε αποδοση με την golden wing 36gr. 2 φυσιγγια που μου εμειναν απο περσι μου εδωσαν 1 φασσα και 1 τρυγονι φετος το καλοκαιρι. Δυστυχως αποσηρθηκε οποταν θα κυνηγησουμε με την master hp χωρις να την εχουμε ξαναδοκιμασει και για ασφαλεια θα εχουμε και τις χαρτινες rotweill μαζι μας.
έπιασα την percorso caccia 36gr μπλε διαφανές κάλυκας 12 ευρω..τι λαλούν;;; ξέρει κανένας ;
Αρη εν τες φκαλω που το οπλο μου...αλλα κυνηγω φασσα...αν τις επιασες για άλλο θήραμα είναι λιγο συγκεντρωτικες φιλε με το πιστονι αποσπωμενου πατου που εχουν
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από Chris B725 »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε: έπιασα την percorso caccia 36gr μπλε διαφανές κάλυκας 12 ευρω..τι λαλούν;;; ξέρει κανένας ;
Στη Λευκωσία είναι 13 ευρώ :shock: :?
I`d rather be hunting !!!
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

λεωνιδα,
υποτίθεται έπιασα τες για περδικα για δευτερη βολη..

p.s.πρώτη φορά ακουώ η λεμεσός πιο φθηνή !!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αρη μια χαρα για 2η φτανει να μεν παιξεις κανενα που κοντα γιατι ε να το καμεις κειμα...αν κυνηγας τη 2η με 2 τσοκ ανοιξε το σε 3 και θα εισαι μια χαρα...

Chris στον Κων/δη (beretta) οι perscorso είναι 12ευρω
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από Chris B725 »

BAIKAL TEAM έγραψε:Αρη μια χαρα για 2η φτανει να μεν παιξεις κανενα που κοντα γιατι ε να το καμεις κειμα...αν κυνηγας τη 2η με 2 τσοκ ανοιξε το σε 3 και θα εισαι μια χαρα...

Chris στον Κων/δη (beretta) οι perscorso είναι 12ευρω
Ευχαριστώ Λεωνίδα ;)
I`d rather be hunting !!!
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

Ξέρει κανένας αν κυκλοφορούν οι Gamebore black gold στη Λεμεσο;;
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από admin »

Νομίζω έχει ο Στυλιανίδης μπορεί και ο Πάμπος , μπορεις να τηλεφωνήσεις του αντιπροσώπου. Αγγελος πιτσιλίοδης 99 685400να σου πεί
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”