Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από giorgos80 »

:roll: :shock: :shock: :roll:
Άβαταρ μέλους
kyriakos #27
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 06:30

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από kyriakos #27 »

ρε φιλε μ τουτον εν εξαρταται τζιαι που το μπαρουτι ;? σαν προχτες επεζα τρασιηλες τζιαι εφκαλαν γαιμα . (οι rc)

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

kyriakos #27 έγραψε:ρε φιλε μ τουτον εν εξαρταται τζιαι που το μπαρουτι ;? σαν προχτες επεζα τρασιηλες τζιαι εφκαλαν γαιμα . (οι rc)

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βαλε λιγο πιο χοντρο σκαγι φιλε....το αιμα παντα θα υπαρχει εαν το πουλι ειναι ζωντανο καποια δευτερολεπτα μετα την βολη...με λιγο πιο χοντρο σκαγι θα γινει καλυτερα η δουλεια σου!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos #27
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 06:30

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από kyriakos #27 »

φιλε σολωνα ηταν 6ρια και τα πουλια ηταν σε κοντινη αποσταση(10-15m) και ειχα πολλες κουτσοφτερες ενω οταν αγορασα 8ρια δεν ειχαν τοσο αιμα οσο αυτες οι οποιες θηρευτικαν με τα 6ρια και ο θανατος ηταν ακαριαιος .

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kyriakos #27
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 06:30

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από kyriakos #27 »

λαθος μου η αποσταση ηταν λιγοτερη των 10 μετρων απολογουμαι ...

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

παιδες ειδε κανενας τιμες για Rottweil Waidmannsheil Pappe?? οκσα εννα παμε σιηπε8κια κ ευρω παλε ? :D

εχω κ περσινες αλλα σκεφτομαι να παρω κουτι των 25..... εκτος απο rc4 fibre που ειναι σταθερη αξια.....κ lambro feltro

σκεφτομαι για superfelt ή master hp fibre??? για πρωτη βολη 6 νουμερο με 4 τσιοκς κ 18.4 αυλοι.

επισης κατι διαβασα προ καιρου στο φορουμ νομιζω...για percosso cassia fibre...υπαρχει καπου ή ειναι μυθος?? :)

δεν ανακατωσα ακομα....φυσιγγια πολλα...απλα μου αρεσει να αγοραζω καθε χρονια νεο αιμα :lol:
predator
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 28 Αύγ 2012, 09:00

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από predator »

andreasana210326 έγραψε:παιδες ειδε κανενας τιμες για Rottweil Waidmannsheil Pappe?? οκσα εννα παμε σιηπε8κια κ ευρω παλε ? :D

εχω κ περσινες αλλα σκεφτομαι να παρω κουτι των 25..... εκτος απο rc4 fibre που ειναι σταθερη αξια.....κ lambro feltro

σκεφτομαι για superfelt ή master hp fibre??? για πρωτη βολη 6 νουμερο με 4 τσιοκς κ 18.4 αυλοι.

επισης κατι διαβασα προ καιρου στο φορουμ νομιζω...για percosso cassia fibre...υπαρχει καπου ή ειναι μυθος?? :)

δεν ανακατωσα ακομα....φυσιγγια πολλα...απλα μου αρεσει να αγοραζω καθε χρονια νεο αιμα :lol:
εχει πολυ ωραιες επιλογες b&p φετος
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφε εδω λαρνακα ιδιεσ τιμες η rottweil pappe χαρτινη τα τελευταια 2-3 χρονια, 11€.
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Η percorso caccia fibre οντως κυκλοφορησε περσι στην αγορα. Εμεις 2 ατομα την κυνηγησαμε ολη τη χρονια στο κυνηγι της περδικας με οπλα beretta 687 και ηταν παρα πολυ κοντα σε αποδοση με την golden wing 36gr. 2 φυσιγγια που μου εμειναν απο περσι μου εδωσαν 1 φασσα και 1 τρυγονι φετος το καλοκαιρι. Δυστυχως αποσηρθηκε οποταν θα κυνηγησουμε με την master hp χωρις να την εχουμε ξαναδοκιμασει και για ασφαλεια θα εχουμε και τις χαρτινες rotweill μαζι μας.
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από Chris B725 »

andreasana210326 έγραψε:παιδες ειδε κανενας τιμες για Rottweil Waidmannsheil Pappe?? οκσα εννα παμε σιηπε8κια κ ευρω παλε ? :D
Πήγα ένα περίπατο σήμερα. 1,5ευρώ απόκλιση δεν το λες και λίγο... :? :?

Ακόμα και στις λάμπρο 0,50ευρώ όταν μιλούμε για φυσίγγιο τσίκλας που θα ρίξεις αρκετά επίσης είναι μια διαφορά... στα δέκα πακέτα εν 5ευρώ :? :?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
I`d rather be hunting !!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”