Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Φίλε ΑΡΗ καλησπέρα, εγώ για πρώτη για τις πρωινές σχιστές χρησιμοποιώ στο *4 μου την Direct 32gr σε νο 9.5. Στην δεύτερη σου μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Α1 speciale 34gr. Για πιο μετά που ανεβαίνει η θερμοκρασία θα σου πρότεινα να χρησιμοποιήσεις την Tordo 30gr. Εγώ προσωπικά επειδή κάνω και περπατητό, στην πρώτη μου χρησιμοποιώ την Mezzo 30gr που είναι μισότταππα ή την Tordo 30gr διασποράς, και στην δεύτερη μου την Tordo 30gr.
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Φίλε ΑΡΗ καλησπέρα, εγώ για πρώτη για τις πρωινές σχιστές χρησιμοποιώ στο *4 μου την Direct 32gr σε νο 9.5. Στην δεύτερη σου μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Α1 speciale 34gr. Για πιο μετά που ανεβαίνει η θερμοκρασία θα σου πρότεινα να χρησιμοποιήσεις την Tordo 30gr. Εγώ προσωπικά επειδή κάνω και περπατητό, στην πρώτη μου χρησιμοποιώ την Mezzo 30gr που είναι μισότταππα ή την Tordo 30gr διασποράς, και στην δεύτερη μου την Tordo 30gr.
ευχαριστώ Σπύρο.
Εν εύκολο να μας γράψεις τιμές για το κάθε φυσίγγιο;;
Η Α1 speciale τελικά είναι 8.50;
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Φίλε ΑΡΗ καλησπέρα, εγώ για πρώτη για τις πρωινές σχιστές χρησιμοποιώ στο *4 μου την Direct 32gr σε νο 9.5. Στην δεύτερη σου μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Α1 speciale 34gr. Για πιο μετά που ανεβαίνει η θερμοκρασία θα σου πρότεινα να χρησιμοποιήσεις την Tordo 30gr. Εγώ προσωπικά επειδή κάνω και περπατητό, στην πρώτη μου χρησιμοποιώ την Mezzo 30gr που είναι μισότταππα ή την Tordo 30gr διασποράς, και στην δεύτερη μου την Tordo 30gr.
ευχαριστώ Σπύρο.
Εν εύκολο να μας γράψεις τιμές για το κάθε φυσίγγιο;;
Η Α1 speciale τελικά είναι 8.50;

Φίλε ΑΡΗ οι τιμές είναι νεκατωμένος ο ερχόμενος, κάποιες θα τις βρεις από 6.50 μέχρι 7.50. Στον αντιπρόσωπο εδώ στη Λάρνακα νομίζω είναι 7.50 η Α1 χωρίς όμως να είμαι 100% βέβαιος. Φυσικά όμως αφού βλέπω ότι είσαι από Λεμεσό νομίζω είναι καλύτερα να σου πουν τα παιδιά από Λεμεσό πόσα τες βρίσκουν εκτός αν σκοπεύεις να έρτεις Λάρνακα να μιλήσω μαζί του να μάθω σίγουρα για όλες :)
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

Ευχαριστώ Σπύρο.

Σήμερα βρήκα

A1 Speciale no9 (δεν ειχε ουτε 8 ουτε 7) στα 7.50 euro . (τα μεγάλα νουμερα όπως είπαμε είναι στα 15ευρω)

και Mezzo 30 7.50euro.

Ερώτηση: γιατί τα Mezzo τα δικά μας ΔΕΝ είναι 2 νούμερα μαζί (9&10);;
Μήπως για να μας κλέφκουν πάλε;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:Ευχαριστώ Σπύρο.

Σήμερα βρήκα

A1 Speciale no9 (δεν ειχε ουτε 8 ουτε 7) στα 7.50 euro . (τα μεγάλα νουμερα όπως είπαμε είναι στα 15ευρω)

και Mezzo 30 7.50euro.

Ερώτηση: γιατί τα Mezzo τα δικά μας ΔΕΝ είναι 2 νούμερα μαζί (9&10);;
Μήπως για να μας κλέφκουν πάλε;
φιλε επιασα εχτες τις mezzo 30γρ 7 ευρω και την tordo 30gr 7,5

οι mezzo στην Κυπρο το επικεντρο του κοσμου είναι σε μονα σκαγια κατά παραγγελια μαλλον...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:Ευχαριστώ Σπύρο.

Σήμερα βρήκα

A1 Speciale no9 (δεν ειχε ουτε 8 ουτε 7) στα 7.50 euro . (τα μεγάλα νουμερα όπως είπαμε είναι στα 15ευρω)

και Mezzo 30 7.50euro.

Ερώτηση: γιατί τα Mezzo τα δικά μας ΔΕΝ είναι 2 νούμερα μαζί (9&10);;
Μήπως για να μας κλέφκουν πάλε;
φιλε επιασα εχτες τις mezzo 30γρ 7 ευρω και την tordo 30gr 7,5

οι mezzo στην Κυπρο το επικεντρο του κοσμου είναι σε μονα σκαγια κατά παραγγελια μαλλον...
Αν μιλάς για λεμεσό στείλε ένα μνμ το κατάστημα που τα βρήκες 7 ευρώ αν είναι εύκολο.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:Ευχαριστώ Σπύρο.

Σήμερα βρήκα

A1 Speciale no9 (δεν ειχε ουτε 8 ουτε 7) στα 7.50 euro . (τα μεγάλα νουμερα όπως είπαμε είναι στα 15ευρω)

και Mezzo 30 7.50euro.

Ερώτηση: γιατί τα Mezzo τα δικά μας ΔΕΝ είναι 2 νούμερα μαζί (9&10);;
Μήπως για να μας κλέφκουν πάλε;
φιλε επιασα εχτες τις mezzo 30γρ 7 ευρω και την tordo 30gr 7,5

οι mezzo στην Κυπρο το επικεντρο του κοσμου είναι σε μονα σκαγια κατά παραγγελια μαλλον...
Αν μιλάς για λεμεσό στείλε ένα μνμ το κατάστημα που τα βρήκες 7 ευρώ αν είναι εύκολο.
Λευκωσια φιλε δυστηχως
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:Ευχαριστώ Σπύρο.

Σήμερα βρήκα

A1 Speciale no9 (δεν ειχε ουτε 8 ουτε 7) στα 7.50 euro . (τα μεγάλα νουμερα όπως είπαμε είναι στα 15ευρω)

και Mezzo 30 7.50euro.

Ερώτηση: γιατί τα Mezzo τα δικά μας ΔΕΝ είναι 2 νούμερα μαζί (9&10);;
Μήπως για να μας κλέφκουν πάλε;
Φίλε ΑΡΗ τα Mezzo ήρταν χωρίς ανάμεικτα σκάγια για την αγορά της Κύπρου μετά από παραγγελία του αντιπροσώπου. Προσωπικά, τα προτιμώ έτσι. :)
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από cynergy »

Μπορειτε να με βοηθεισετε για φτηνα φυσιγγια σκοπευτικα 28γρ no 7.5?
dont shoot fast...shoot good
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

Ενημέρωση...
Εδώ και καιρό στάλθηκε μήνυμα στην Lambro.gr .

Ερωτηθείς να σχολιάσει τις τεράστιες αποκλείσεις στις τιμές ειδικά για το φυσίγγιο A1 SPECIALE, αντιπρόσωπος έλαβε το μημ και ενημερώθηκα ότι θα πάρω απάντηση σύντομα.

Έχει περάσει σχεδόν μήνας και η απάντηση είναι "άκρα του τάφου σιωπή..."
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”