Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

master έγραψε:Χθές επισκέφτηκα κυνηγετικό κατάστημα και είδα την Rotweill Tiger στα 8.5 ευρώ και μου φάνηκαν λίγο τσιμπιμένες.
Όταν πήγα σπίτι έψαξα περσινά - προπέρσινα πακέτα και οι τιμές ήταν 7 και 7.5 ευρώ οι δέκα.
Κάποιος παίζει με την νοημοσύνη μας?
Ας βγεί ο φίλτατος αντιπρόσωπος να μας πει τις προτεινόμενες τιμές πώλησης (κατά καιρούς διαβάζει και γράφει στο φόρουμ) να ξέρουμε και εμείς από που να ξωνίζουμε!!!!
Εγώ της βρήκα 9 τις Tiger.
RW/S-PEDMAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 05 Αύγ 2013, 14:01

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από RW/S-PEDMAR »

ΚΥΡΙΟΙ Η ΦΕΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΗΣ TIGER32 ΕΙΝΑΙ €9. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ €7,50. ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΤΟ 2008 ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ €11.
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από kanaris »

RW/S-PEDMAR έγραψε:ΚΥΡΙΟΙ Η ΦΕΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΗΣ TIGER32 ΕΙΝΑΙ €9. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ €7,50. ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΤΟ 2008 ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ €11.
μουχτιν! Και της 36 γρ pape?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

RW/S-PEDMAR έγραψε:ΚΥΡΙΟΙ Η ΦΕΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΗΣ TIGER32 ΕΙΝΑΙ €9. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ €7,50. ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΤΟ 2008 ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ €11.
Πολλά καλά το είπες! Προτεινόμενη τιμή λέει ...
Δηλαδή στην Αγγλία θα πωλούνται στην προτεινόμενη τιμή δλδ 9 ευρώ,
και στην Κύπρο, ένα ξερονήσι παττισμένο που εκόψαν τους μισθούς μας, επετσοκόψαν μας με τις φορολογίες, και οι μισοί Κυπραίοι δεν έχουν δουλεία πάλε 9 ευρώ!! άψογος!!

Πήγα και εγώ σήμερα να αγοράσω τη superfelt και βλέπω τιμή e13.50 ! δηλαδή κάθε χρόνο βάλουμεν .50 σεντς πάνω. είναι επίχρυσες!! Πάμεν καλά λαλώ..Είπα "γεια" του καταστηματάρχη και πετάχτηκα στον beretta και έπιασα 3-4 κουτιά τις RC fibre μόλις 11.50...Νομίζω όλοι πρέπει κάτι έτσι να κάνετε και εσείς για να δοθεί ενα μήνυμα..
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:
RW/S-PEDMAR έγραψε:ΚΥΡΙΟΙ Η ΦΕΤΕΙΝΗ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΗΣ TIGER32 ΕΙΝΑΙ €9. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ €7,50. ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΤΟ 2008 ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ €11.
Πολλά καλά το είπες! Προτεινόμενη τιμή λέει ...
Δηλαδή στην Αγγλία θα πωλούνται στην προτεινόμενη τιμή δλδ 9 ευρώ,
και στην Κύπρο, ένα ξερονήσι παττισμένο που εκόψαν τους μισθούς μας, επετσοκόψαν μας με τις φορολογίες, και οι μισοί Κυπραίοι δεν έχουν δουλεία πάλε 9 ευρώ!! άψογος!!

Πήγα και εγώ σήμερα να αγοράσω τη superfelt και βλέπω τιμή e13.50 ! δηλαδή κάθε χρόνο βάλουμεν .50 σεντς πάνω. είναι επίχρυσες!! Πάμεν καλά λαλώ..Είπα "γεια" του καταστηματάρχη και πετάχτηκα στον beretta και έπιασα 3-4 κουτιά τις RC fibre μόλις 11.50...Νομίζω όλοι πρέπει κάτι έτσι να κάνετε και εσείς για να δοθεί ενα μήνυμα..
και εσυ νομίζεις οτι η τιμή που πήρες ειναι η σωστή.
Γιατι δεν πέρνουμε τα Κυπριακά σε πιο χαμηλή τιμή με 7&9 ευρώ.
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από WAFFEN »

Συναδελφε μας φταινε τα εξωτερικα φυσιγγια και οι τιμες τους? ειναι εξωτερικα, εισαγονται εχουν μεταφορικα, φορους κλπ εγω ως ενα σημειο κατανοω γιατι εχουν ετσι διακυμανσεις στις τιμες. Συμφωνω με τον ALEXIS, τι γινεται με τα κυπριακα τα οποια ειναι πολλες φορες πιο ακριβα και απο τα εξωτερικα? κι εγω παιζω την tiger και την αγοραζω στα 9 ευρω φετος αλλα ειμαι σιγουρος για την αγορα μου. Εχεις την εντυπωση οτι τα κυπριακα ειναι πιο φτηνα?
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

9 ευρω τα 10 ρε παιθκια εν πολλα τους.

Οι περτιτζιοι τζιαι οι λαοι πεφτουν και με κυπριακα 7.50-8 ευρω τα 25!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΈΧΕΙ ΦΎΓΕΙ....ΜΕ 10-15 ΕΥΡΩ ΤΑ 25 ...ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ'ΑΥΤΑ...ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΪΔΊΑ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από kanaris »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΈΧΕΙ ΦΎΓΕΙ....ΜΕ 10-15 ΕΥΡΩ ΤΑ 25 ...ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ'ΑΥΤΑ...ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΪΔΊΑ!
Σόλωναππίστεψε με ασχολούμαι με τόσα πράγματα κάθε μέρα που αν αρχισω ιδιογομωση πραγματικά δεν θα κοιμάμαι καθόλου! Τι ζητούμε? Ένα δύο καλά φυσίγγια να κάνουμε τη δουλειά μας! Μαθαίνεις με ένα καταργείται, ανοίγεις το άλλο γερημια. Σολωνα πουλάς μου ? ??
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Τιμές Φυσιγγίων ΕΔΩ

Δημοσίευση από Panmoy »

Σιγουρα το να εχεις τον ελεγχο και να γνωριζεις τι παιζεις ειναι το ιδανικο αλλα υπαρχουν παραμετροι που ειναι προαπαιτηση για να ασχοληθεις( π.χ η διαθεσιμοτητα των σωστων υλικων, το κοστος αγορας των υλικων-μηχανων, ο χρονος, το μερακκι κτλ). Εγω προσωπικα δεν το αφοριζω, τουναντιον.....θεωρω ομως οτι ακομα υπαρχουν φυσιγγια που κανουν τη δουλεια τους μιαααα χαρα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”