ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Απάντηση
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από 12345678 »

ευχαριστω για της απαντησεις κατα αρχας. διασπορας απο οτι εχω δοκιμαση ,δεν πολυ δουλευουν ,η μια κανη στο οπλο μου εχει μαλιστα αρνητικη συσφιξη ,θα δοκιμασω καποιο μαλλινοταπο ,το rc δυσστηχως δεν το φερνουν στην ελλαδα ,καθως και κανενα με συγκεντρωτηρα,εχω ακουση καλα λογια για το λαμπρο καφε.
δυστηχως πολλα κυνηγομαγαζαε την κριση εκλεισαν ,και για να βρεις φυσιγγι που θελεις πρεπη να τα κανης παραγγελια μεσω ιντερνετ ,ανεβαζοντας το κοστο ς το ενα κουτι αλλο ενα.
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Εχει και ενα labro που ειναι διασπορας αλλα δεν το ξερω.
Το δοκιμαζεις και βλεπεις
Joannos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 17 Δεκ 2010, 23:27

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από Joannos »

Θα τολμήσω να δόσω απάντηση στο πολύ δύσκολο ερώτημα του θέματος.
Μιλώ πάντα για ενδυμικό κυνήγι.
Europa 30 gr. κόκκινη (5άρι και 6άρι)
Για χρόνια προσπαθούσα να απεγκλωβιστώ από την φυσιγγομανία που μας πιάνει σχεδόν όλους πριν την πρώτη Κυριακή. Και αναπόφεκτα πέφτουμε στην παγίδα των μαγαζάτωρων και όχι μόνο, και αγοράζουμε συνήθως πλεονεκτικά και όχι με βάση τις άμεσες ανάγκες μας.
Την ιδέα την 'έκλεψα' από τον φίλο του forum APOLLON - 1, o οποίος έχει χρόνια που λέει για αυτό το φυσίγγιο.
Το δοκίμασα και πραγματικά δεν το αποχωρίζομαι, εδώ και 3 χρόνια. Χειμώνα - Καλοκαίρι - Ψηλά - Χαμηλά....φτάνει να είσαι πάνω του. Αποτελεσματικότατο
Txs φίλε για την πολύ χρήσιμη και επίμονη άποψη.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Joannos έγραψε:Θα τολμήσω να δόσω απάντηση στο πολύ δύσκολο ερώτημα του θέματος.
Μιλώ πάντα για ενδυμικό κυνήγι.
Europa 30 gr. κόκκινη (5άρι και 6άρι)
Για χρόνια προσπαθούσα να απεγκλωβιστώ από την φυσιγγομανία που μας πιάνει σχεδόν όλους πριν την πρώτη Κυριακή. Και αναπόφεκτα πέφτουμε στην παγίδα των μαγαζάτωρων και όχι μόνο, και αγοράζουμε συνήθως πλεονεκτικά και όχι με βάση τις άμεσες ανάγκες μας.
Την ιδέα την 'έκλεψα' από τον φίλο του forum APOLLON - 1, o οποίος έχει χρόνια που λέει για αυτό το φυσίγγιο.
Το δοκίμασα και πραγματικά δεν το αποχωρίζομαι, εδώ και 3 χρόνια. Χειμώνα - Καλοκαίρι - Ψηλά - Χαμηλά....φτάνει να είσαι πάνω του. Αποτελεσματικότατο
Txs φίλε για την πολύ χρήσιμη και επίμονη άποψη.
Αυτο ειναι!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από admin »

Το θέμα με τα φυσίγγια και της γομώσεις πάει πολλά χρόνια πίσω ,, ανακάλυψα στο αρχείο μου δύο επιστολές απαντητικές οι οποίες στάλθηκαν σε κάποιο φίλο μανιακό κυνηγό ο οποίος συγχυσμένος με τα φυσίγγια και τις απόψεις στην Κύπρο αποφάσισε να γράψει στην μεγαλύτερη τότε εταιρεία κατασκευής φυσιγγίων στην Αγγλία και στο μεγαλύτερο περιοδικό τότε στην Αγγλία. Σας επισυνάπτω τις απαντήσεις που έδωσαν οι Άγγλοι
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Ε ποσοι απο εμας και ποσες απο τες εταιριες δουλευουν διβασικες?
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από Anthimos »

TECNA DOMINATION .... :D
Τα τελευταια 15 χρονια ΜΟΝΟ διβασικες
Νομιζω το ξαναεγραψα στις αρχες.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από admin »

Ρε Άνθιμε προχθές ανακάτωνα το you tube για να βρώ μια συνταγή για ραβιόλες. :oops: :D και έπεσα πάνω σου!!!!!!!!!!!!! όπα λέω τον δικό μου γράφει καλά στην κάμερα!!!!! Ετοιμάστου να σου γυρίσω κανένα επεισόδιο κυνηγετικό :)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από Anthimos »

admin έγραψε:Ρε Άνθιμε προχθές ανακάτωνα το you tube για να βρώ μια συνταγή για ραβιόλες. :oops: :D και έπεσα πάνω σου!!!!!!!!!!!!! όπα λέω τον δικό μου γράφει καλά στην κάμερα!!!!! Ετοιμάστου να σου γυρίσω κανένα επεισόδιο κυνηγετικό :)

Εν να θελω makeup artist???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΝΑ ΦΥΣΣΙΓΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ

Δημοσίευση από admin »

Anthimos έγραψε:
admin έγραψε:Ρε Άνθιμε προχθές ανακάτωνα το you tube για να βρώ μια συνταγή για ραβιόλες. :oops: :D και έπεσα πάνω σου!!!!!!!!!!!!! όπα λέω τον δικό μου γράφει καλά στην κάμερα!!!!! Ετοιμάστου να σου γυρίσω κανένα επεισόδιο κυνηγετικό :)

Εν να θελω makeup artist???


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”