ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Απάντηση
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Δεν εχω να πω τιποτε αλλο. Ελπιζω να καταλαβεις.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Ο δεξια ειναι.
Καλυκας παιγμενος με β σταδιο γ σταδιο και στροφειο.
Χωρις μπαρουτι πιστονακι και σκαγια μεσα.
Ο αριστερα ειναι με β σταδιο και τεταρτο μονο.
Με πιστονακι και σκαγια.
Χωρις τες απαρετητες ρυθμισεις.ΕικόναΕικόνα
Απλα ετσι στα γρηγορα.
spyros hatzipapas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 01 Σεπ 2016, 10:33

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από spyros hatzipapas »

Ευχαριστω απιθανε για το χρονο σου
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nike powder »

Παιδια καλησπερα αν μπορει καποιος να με βοηθησει .στεινοντας ενα φισιγγιο με πυριτιδα της bascgeri και ενα φυσιγγιο πχ με πυριτιδα δ20 και αφινουμε τα ιδια χιλιοστα και κλινουμε υο ιδιο και τα δυο φυσιγγια βλεπουμε οτι το φυσιγγιο με την δ20 το πιστονι πατιετε περισσοτερο.(νομιζω το αναφεραι και σε παλαιοτερη διμοσιευση ο φιλος αντρεας78) τι κανουμε? Αφηνουμε λιγοτερο χωρο οστε να πατηθει 'σωστα' το πιστονι?
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

nike powder έγραψε:Παιδια καλησπερα αν μπορει καποιος να με βοηθησει .στεινοντας ενα φισιγγιο με πυριτιδα της bascgeri και ενα φυσιγγιο πχ με πυριτιδα δ20 και αφινουμε τα ιδια χιλιοστα και κλινουμε υο ιδιο και τα δυο φυσιγγια βλεπουμε οτι το φυσιγγιο με την δ20 το πιστονι πατιετε περισσοτερο.(νομιζω το αναφεραι και σε παλαιοτερη διμοσιευση ο φιλος αντρεας78) τι κανουμε? Αφηνουμε λιγοτερο χωρο οστε να πατηθει 'σωστα' το πιστονι?
Νικολα οταν μιλησα με τον αντρεα μου ειπε οτι σημασια εχει να πατηθει σωστα το βυσμα αν θυμαμαι καλα γιατι εχει περισσοτερο αερα μεσα γιαυτο παιρνει παραπανω κατσιμο
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nike powder »

Απίθανος 78 έγραψε:
nike powder έγραψε:Παιδια καλησπερα αν μπορει καποιος να με βοηθησει .στεινοντας ενα φισιγγιο με πυριτιδα της bascgeri και ενα φυσιγγιο πχ με πυριτιδα δ20 και αφινουμε τα ιδια χιλιοστα και κλινουμε υο ιδιο και τα δυο φυσιγγια βλεπουμε οτι το φυσιγγιο με την δ20 το πιστονι πατιετε περισσοτερο.(νομιζω το αναφεραι και σε παλαιοτερη διμοσιευση ο φιλος αντρεας78) τι κανουμε? Αφηνουμε λιγοτερο χωρο οστε να πατηθει 'σωστα' το πιστονι?
Νικολα οταν μιλησα με τον αντρεα μου ειπε οτι σημασια εχει να πατηθει σωστα το βυσμα αν θυμαμαι καλα γιατι εχει περισσοτερο αερα μεσα γιαυτο παιρνει παραπανω κατσιμο
Αυτο ηθελα να ξερω .για να πατηθει σωστα το πιστονι θα πρεπει το φυσιγγιο μου με την πυριτιδα τησ bascgeri η να το κλεισω ποιο χαμηλα η να αφησω λιγοτερο χωρο απο τα σκαγια στο χειλος του καλικα
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Σωστα
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nike powder »

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα. Η αλοτολα της βικτορη με τι πυριτιδα γεμιζεται. Εχω την εντυπωση πως ειναι η δ20 η δ20ν
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Εικόνα
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nike powder »

Ευχαριστω για την απαντηση
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”