ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Απάντηση
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

mono me idiogomwsis , tekna,a1,ao,d20 103 fasses kai mia exormisi mono stes tzikles 6 tzikles
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από thanos1981k »

christos iona έγραψε:mono me idiogomwsis , tekna,a1,ao,d20 103 fasses kai mia exormisi mono stes tzikles 6 tzikles
αντι ΑΟ δοκιμασε την ΜΒΧ36 καλητερη για τις καιρικες συνθηκες της κυπρου ;)
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Δεν βλεπω καποιον να κανει την αρχη οποτε θα την κανω εγω,,,,,, :D

Οταν πηγα για να αγορασω φυσιγγια σε 2 κυνηγετικα καταστηματα.....δεν βρηκα αυτες που η8ελα......
super lambro σε 5 ή 6 νουμερο για δευτερη ντουφεκια. Οποταν αποφασισα να προσ8εσω στη ζωνη μου κατι αλλο.
Πηγα στις Rottweil και πηρα 1 πακετα Rottweil Waidmannsheil HV Plastik. Κοιταζοντας διπλα....λεω να παρω και το αδελφακι της σε μαλλινη ταππα μιας και μου αρεσει πολυ για πρωτη να εχω μαλλινη.

Χθες το πρωι ειπα να μην βαλω την rc4 serie orο fibre γιατι γνωριζω την αξια της, αφου την χρησιμοποιω ανελλιπως τα τελευταια χρονια μαζι με την feltro 34 της lambro και ειπα να δοκιμασω κατι αλλο μιας και μου αρεσει να πειραματιζομαι λιγο με τα φυσιγγια. Eβαλα την Rottweil Waidmannsheil Pappe και εστω οτι 2 ντουφεκιες εριξα ολες και ολες χτες εντουτιος πηρα 2 σεκκα περδικια στα 30-35 μετρα.

ΠΟΛΥ νωρις ακομα για συμπερασματα αλλα φαινονται αξιολογα φυσιγγια και δεν ξερω ισως λιγο η ψυχολογια λιγο τα μαγικα του κ. Μουζουρη :) ενιω8α πολυ αποτελεσματικος.

Στη συλλογη μου με τις μαλλινες εχω επισης b&p tricolor 36g τις οποιες δεν εχω ακομα χρησιμοποιησει.

Να συμπληρωσω λεγοντας οτι οι 2 μου συντροφοι επαιζαν με rc4 fibre kitrini και Lambro Κιτρινο διασπορας με ακαριαιες επισης βολες.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

andreasana210326 έγραψε:Δεν βλεπω καποιον να κανει την αρχη οποτε θα την κανω εγω,,,,,, :D

Οταν πηγα για να αγορασω φυσιγγια σε 2 κυνηγετικα καταστηματα.....δεν βρηκα αυτες που η8ελα......
super lambro σε 5 ή 6 νουμερο για δευτερη ντουφεκια. Οποταν αποφασισα να προσ8εσω στη ζωνη μου κατι αλλο.
Πηγα στις Rottweil και πηρα 1 πακετα Rottweil Waidmannsheil HV Plastik. Κοιταζοντας διπλα....λεω να παρω και το αδελφακι της σε μαλλινη ταππα μιας και μου αρεσει πολυ για πρωτη να εχω μαλλινη.

Χθες το πρωι ειπα να μην βαλω την rc4 serie orο fibre γιατι γνωριζω την αξια της, αφου την χρησιμοποιω ανελλιπως τα τελευταια χρονια μαζι με την feltro 34 της lambro και ειπα να δοκιμασω κατι αλλο μιας και μου αρεσει να πειραματιζομαι λιγο με τα φυσιγγια. Eβαλα την Rottweil Waidmannsheil Pappe και εστω οτι 2 ντουφεκιες εριξα ολες και ολες χτες εντουτιος πηρα 2 σεκκα περδικια στα 30-35 μετρα.

ΠΟΛΥ νωρις ακομα για συμπερασματα αλλα φαινονται αξιολογα φυσιγγια και δεν ξερω ισως λιγο η ψυχολογια λιγο τα μαγικα του κ. Μουζουρη :) ενιω8α πολυ αποτελεσματικος.

Στη συλλογη μου με τις μαλλινες εχω επισης b&p tricolor 36g τις οποιες δεν εχω ακομα χρησιμοποιησει.

Να συμπληρωσω λεγοντας οτι οι 2 μου συντροφοι επαιζαν με rc4 fibre kitrini και Lambro Κιτρινο διασπορας με ακαριαιες επισης βολες.

Και εγώ εχτές 1 φυσίγγιο έριξα και πέτυχα 1 περδίκι, και εγώ την Rottweil Waidmannsheil Pappe σε νο 7 και το περδίκι ήταν σέκκο. Και εμένα πρέπει να ήταν γύρω στα 30 μέτρα αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από skimis »

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΡΙΞΑ 3 ΦΥΣΙΓΓΙΑ...2 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΥΡΟ ΣΤΙΣ 9 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η Rottweil Waidmannsheil HV Plastik 36GR No 6 KAI H OLYMPIA GEM 35GR No 6....TΟ ΠΕΡΔΙΚΗ ΠΟΥ ΧΤΗΠΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΕΡΑΣΑ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΦΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ ΕΣΙΚΩΣΤΗΚΕΝ, ΕΦΑΕΝ 1 ΣΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΗΕΝΕ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΙΚΗ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΤΑ 30-40 ΜΕΤΡΑ ΥΨΟΣ ΕΠΕΣΕ ΣΕΚΚΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ....ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 1 ΦΥΣΙΓΓΙ 1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ FIOCHII TOP SPEED3 28GR No 7.5 NICKEL ΣΤΑ 30 ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗ ΦΑΣΣΑ-ΤΡΥΓΟΝΙ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από Anthimos »

Καινουριος ερωτας Νομπελ Σπορτ Percosro Caccia 36 με μαλινη τάπα.
Φοβερο φυσιγγι
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Anthimos έγραψε:Καινουριος ερωτας Νομπελ Σπορτ Percosro Caccia 36 με μαλινη τάπα.
Φοβερο φυσιγγι
Άνθιμε, απ'ότι έχω καταλάβει η συγκεκριμένη δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα τους άρα πιθανόν να την έχουν σταματήσει, αν βρίσκεις στα καταστήματα πιάσε ώσπου βρίσκεις.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

6 φασσες με NSI Super Felt 5no. και 3 με NSI Speciale Palombe 5No.
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από spidis »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Anthimos έγραψε:Καινουριος ερωτας Νομπελ Σπορτ Percosro Caccia 36 με μαλινη τάπα.
Φοβερο φυσιγγι
Άνθιμε, απ'ότι έχω καταλάβει η συγκεκριμένη δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα τους άρα πιθανόν να την έχουν σταματήσει, αν βρίσκεις στα καταστήματα πιάσε ώσπου βρίσκεις.
EINAI ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΦΙΛΕ
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ

Δημοσίευση από kypros »

Rc serie oro 35 μαύρη είναι φοβερή
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”