ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

http://www.bywellshootingground.co.uk/s ... re_32_gram_

Αυτή είναι τιμή για online αγορά που εμπεριέχει το κέρδος του μεταπωλητή σίγουρα στο μέγιστο. Τώρα με τα μεταφορικά και ίσως με κάποιους φόρους (αλήθεια τι φορολογία μπαίνει πάνω σε αυτή την κατηγορία για εισαγωγή, έτσι για ακαδημαική γνώση?) η τιμή θα διαμορφωθεί....
Η BLACK GOLD είναι η πιο κριβή τους και θεωρούν ότι είναι και η αιχμή του δόρατος της GAMEBORE. Εγώ τούτην εδοκίμασα και ενθουσιάστηκα.....τζαι που ομορφκιά σηίζει η γέριμη.....
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από nike powder »

http://youtu.be/5Cn6MEymVXk


δετε εν με τουτα που παζει τουτοσ τουσ κοραζινουσ κατι ξερει δετε στο 1.47 του βιτεο
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από nike powder »

δειτε και στο 7΄20 που ανει θεμασ μιαν χαρτουτσια
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Πολύ θα ήθελα να έφερνα μερικά πακέτα για δοκιμή στη φάσσα. Στην Ιταλία που είχα την ευκαιρία να τες δοκιμάσω ενθουσιάστηκα. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καμμιάν ιδέα?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Sergios »

Gamebore εγορασαμε μια κασια στην Αγγλία 50 λίρες την clear pigeon 30γρ νο.6 είναι νομίζω άσυλα χαρτουτσιες της ζέστης γιατί δεν πολλοκαμναν έπεφταν οι φασσες αλλά πολλές κουτσοφτερες...
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Εφερες κανενα πακετουι μαζι σου παραπανω ?? Αγοραζω το...
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Η pigeon extreme ειναι η σοβαρη τους φασσοχαρτουτσια....ειδες καθολου τιμες φιλε Σεργιε για τουτες για κασια?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Sergios »

Panmoy έγραψε:Η pigeon extreme ειναι η σοβαρη τους φασσοχαρτουτσια....ειδες καθολου τιμες φιλε Σεργιε για τουτες για κασια?
Φίλε απαγορεύεται η μεταφορά φυσιγγιων στο αεροπλάνο ρώτησα τους Εγγλέζους αστυνομικούς στο αεροδρόμιο....Οι τιμές των φυσιγγιων εκεί είναι 5-8 λίρες 5.50 - 9 ευρώ πιάνεις πολύ καλά φυσίγγια έπεξα και ELLEY impax , alphamax αλλά οι GAMEBORE έχουν μειωμένο λάκτισμα...πιστεύω θα πιαστούν αν έρθουν Κύπρο φυσικά με τις τιμές που τις αγόρασα εγώ...εν πιστεύω να τις πουλούν δαμεσα κάτω που 10 ευρώ...
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από nike powder »

Sergios έγραψε:
Panmoy έγραψε:Η pigeon extreme ειναι η σοβαρη τους φασσοχαρτουτσια....ειδες καθολου τιμες φιλε Σεργιε για τουτες για κασια?
Φίλε απαγορεύεται η μεταφορά φυσιγγιων στο αεροπλάνο ρώτησα τους Εγγλέζους αστυνομικούς στο αεροδρόμιο....Οι τιμές των φυσιγγιων εκεί είναι 5-8 λίρες 5.50 - 9 ευρώ πιάνεις πολύ καλά φυσίγγια έπεξα και ELLEY impax , alphamax αλλά οι GAMEBORE έχουν μειωμένο λάκτισμα...πιστεύω θα πιαστούν αν έρθουν Κύπρο φυσικά με τις τιμές που τις αγόρασα εγώ...εν πιστεύω να τις πουλούν δαμεσα κάτω που 10 ευρώ...


σιγουρα αφου θελουν 15-16 εωρο για τεσ ελεy
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”