ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φιλε Panmoy αν ξερεις πόση είναι η διαμετρος του κύκλου της κατανομής ? που σχημάτησες.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Παντελή μου, άνοιξες κάποια για να μετρήσεις διάμετρο και πόσα σκάγια είχε μέσα; Ευχαριστώ, και ευχαριστούμε για τις δοκιμές :)
Να σαι καλα φιλε...οχι δεν ανοιξα φυσιγγιο ακομα αλλα θα το κανω συντομα...stay tuned :)

ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΑΣΠΡΗ...ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ 5-5 ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ 245+- ΣΚΑΓΙΑ!

ΤΟ ΧΑΡΤΟΝΙ ΗΤΑΝ 1Χ70?
Ναι Σόλωνα μου , 1χ70
...είχα ξεκινήσει να ανοιγω από την GEM 36gr και GEM 28 θέλοντας να αφήσω το καλύτερο για το τέλος....εφκήκε μου δουλειά επειγον όμως και τα άφησα στη μέση...θα ανοίξω μία αύριο και θα σας βάλω φώτο....φίλε γενικά δεν παίζω φυσίγγιο στο κυνήγι αν δεν το περάσω από εξονυχιστική ανάλυση ;)
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

LEFKIOS έγραψε:Φιλε Panmoy αν ξερεις πόση είναι η διαμετρος του κύκλου της κατανομής ? που σχημάτησες.
Λεύκιε μου είναι 70cm και όχι 76cm όπως είθισται....και αυτό λόγω ευκολίας με το χαρτόνι το οποίο είναι 1 x 0.70m.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΧΑΡΤΟΝΙ ΠΟΣΑ ΣΚΑΓΙΑ ΕΒΑΛΕΣ...ΜΙΚΡΑΝΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΟΝΙΑ...ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Φυσιγγίου συνέχεια...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Πιστονάκι και κάλυκας...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Τα σκάγια αν και απόλυτα κυλινδρικά και καλής ποιότητας ΔΕΝ ήταν όλα ιδίου μεγέθους...βρήκα μέσα σκάγια διαμέτρου ως επί το πλείστον 2.82 αλλά και 2.85. Η επικάλυψη τους είναι πολύ καλής ποιότητας χωρίς να ξεφλουδίζουν και χωρίς να αφήνουν γενικά ίχνη της επικάλυψης στα χέρια....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

266 σκάγια στο φυσίγγιο και 35γρ. έδειξε η ζυγαριά μου...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Ναι ...ζερομένη :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE

Δημοσίευση από Panmoy »

Και τέλος η πυρίτιδα...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”