ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Phinix »

Όπως πάμε μόνοι μας βγάζουμε τα μάτια μας. Δυστυχώς λίγοι το καταλαβαίνουν.
Οι πολλοί θα το καταλάβουν όταν πλέον θα είναι αργά.
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από mikros »

Δεν ξέρω αν έγινε πέρασμα εχτές τη νύχτα, αλλά εσήκωσα ένα ορτύκι μέσα στο δασούιν του σχολείου μου σήμερα... :shock: :roll:
Τωρά αν έχαλασε το ραντάρ του ή επεράσαν τόσα πουλιά που είπαν να μπούν και μες την πόλη, δεν ξέρω...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Laurona »

Μπορει κανενας τζιαμε γυρω να δοκίμαζε την μηχανουα του.
τι εχει να χασει ο ανθρωπος δηλαδη.
το πολυν πολυν να μεν καταλυει με πεζινα...να πετασετε απεναντι να τα πεζει μεστο σχολείο.

Φετος ειναι τραγικη η κατάσταση.
Τα συγχαρητηρια μου ξανα στην αγαπητη θηροφυλακη που βουρα να ξσπολυση κοτοπουλα για να προλαβει μπας κ αφησει νηστικους τους αλουπους κ που δεν εχει ιδεα τι γινετε ειδικα φετος με τα ορτυκια.....
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: Ρε Χρύσανθε έφυρες με, αν τζιαί είμαστεν για κλάματα δηλαδή...
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από skimis »

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΧΘΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΜΟΥ..ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΓΟΝΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΦΤΕΡΟ...ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΑ ΙΣΙΕΝ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ 7-8 ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 7.30 ΟΤΑΝ ΕΤΕΛΙΩΣΑΝ ΤΑ ΠΑΝΑΙΡΚΑ ΑΠΟ ΤΟ <ΚΗΝΗΓΙ> ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΛΙΟ ΑΦΟΥ ΤΡΙΓΟΝΙΑ ΤΙΠΟΤΕ!! ΕΧΩ ΜΙΑΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΤΗΛ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ, ΘΕΡΜΙΔΕΣ, ΚΑΡΔΙΑΚΟΥΣ ΣΦΥΓΜΟΥΣ...ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ :) ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ 5.1 ΚΜ ΚΑΙ ΕΚΑΨΑ 2.600 ΘΕΡΜΙΔΕΣ!! ΣΗΚΩΣΑ 8 ΟΡΤΥΚΙΑ ΠΗΡΑ ΤΑ 4, ΚΑΛΛΙΚΩΣΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΡΙΞΑ ΚΑΝ ΛΟΓΩ ΠΑΤΑΤΩΝ!!! ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΕ EXTRA MINI 29 GR 9 NO
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

καλα τα πηγες φιλε σκιμη.και εγω καθημερινα το ιδιο περπατημα απογευμα με την ελπιδα να ξεμεινε κατι απο τες πρωινες επιδρομες αλλα δυστυχως τις παραπανω μερες τιποτε ;) δεν με νοιαζει το μονο που λυπαμαι που πηρα μικρο σκυλλι και θελω να δει αρκετα ξεσηκωματα να μαθει.αγαπημενο κυνηγι αλλα δυδτυχως εχαλασε τζε τουτο.ειλικρινα σκεφτομαι να βαλω και εγω ενα παλιοραδιο σε κανενα χωραφι μονο γι να το ευχαριστηθει ο σκυλλος :shock:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από skimis »

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΡΕ ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ..ΗΡΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΤΕΣ ΤΖΕ ΕΡΚΕΤΕ ΕΝΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΖΕ ΛΑΛΕΙ ΜΟΥ- Ε ΠΕΛΛΕ ΙΣΙΕΝ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΦΑΞΑΜΕΝ ΤΑ!! ΠΟΣΑ ΕΠΑΙΞΕΣ ΡΕ ΛΑΛΩ ΤΟΥ?
3 ΟΠΛΑ ΕΠΕΞΑΜΕΝ 65 ΛΑΛΕΙ ΜΟΥ!!
ΕΠΑΙΞΑ ΤΖΕ ΓΙΩ 4 ΛΑΛΩ ΤΟΥ...ΑΡΚΕΠΣΕ ΤΖΕ ΓΕΛΑΝ ( Ε ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΕΖΟΥΝ ΜΑΣ ΘΕΜΑΣ :evil: )
ΠΟΣΟΝ ΕΠΕΡΠΑΤΗΣΕΣ ΛΑΛΩ ΤΟΥ ΤΖΕ ΕΠΕΞΕΣ 65?
ΕΚΑΜΑΜΕ ΤΟ ΧΩΡΑΦΟΥΙ ΜΑΣ ΛΑΛΕΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ 100 ΜΕΤΡΑ ΠΙΕΝΝΕ ΤΖΕ ΑΛΛΑ 100 ΣΤΟ ΣΤΡΑΦΗ!!
ΕΓΙΩ ΕΠΕΡΠΑΤΗΣΑ 5 ΚΜ ΛΑΛΩ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΦΚΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΤΟ. ΕΣΥ ΕΦΚΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ ΤΟ ΛΑΛΩ ΤΟΥ??!!
ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΑΛΕΙ ΜΟΥ!!!
ΛΑΜΠΡΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ ΛΑΛΟΥ ΤΟΥ!!! ΑΓΚΡΙΣΤΗΚΕ ΤΖΕ ΣΙΚΩΣΤΗΚΕ ΤΖΕ ΕΦΙΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΟΣΒΑΛΑ ΤΟΝ!!! ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕΝ ΤΕΛΟΣ!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Λεβέντες άστε τους να κάμουν ότι νομίζουν τζιαί εν καλό...

Η ουσία ξέρετε πολύ καλά που είναι. Εν τούτοι που τα έχουν χαμένα...Μια ζωή θα είναι ανευχαρίστητοι, διότι εν εμάθαν ποτέ τους να ευχαριστιούνται με τα λίγα και καλά. Τους εύχομαι σύντομα να ξυπνήσουν πριν να είναι πολύ αργά.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

MARIOSE έγραψε:Λεβέντες άστε τους να κάμουν ότι νομίζουν τζιαί εν καλό...

Η ουσία ξέρετε πολύ καλά που είναι. Εν τούτοι που τα έχουν χαμένα...Μια ζωή θα είναι ανευχαρίστητοι, διότι εν εμάθαν ποτέ τους να ευχαριστιούνται με τα λίγα και καλά. Τους εύχομαι σύντομα να ξυπνήσουν πριν να είναι πολύ αργά.
φιλε Μαριε μα εν ετσι η εδιαλιθηκαν ολα και στο τελος θα να παρετισουμε γιατι εφααν μας οι λαθροθηρες?
φασσες εν μας αφηννουν να παιξουμε γιατι εν το ταησμα τους,ορτυκια εν ιδιοτικα τα χωραφια πλεον απο μιχανοβιους.περδικια παιζουν τα με τη μεθοδο ρεχτα τις πρωτες μερες γιρω απο κλουβες και μετα οπλο στημενο στο αυτοκινητο και γιριζουν πηθανα σημεια.,λαγος παρεες 30 ατομα σκυλοι γατοι σκοποι ιστοριες ..αν παιξεις και κανενα λαγο βουρας να χωστεις γιατι διεκδικουν τον τουτοι ουλλοι χωρις καν πολλες φορες να ηταν κοντα στη φαση.και τελος τζικλα δοστου νουμερα με τα μιχανακια και να λενε εποσκολιστικαμεν και σημερα..εμεις παλε να παιζουμεν 2-3-5 και να πηγενουμε εσσο μας με την απορια..κατι εν παει καλα τελευτεα παλια εν ηταν ετσι ρε παιδια οσο παει γινετε της διαλισης η κατασταση κανενας δεν σεβετε τπτ πλεον..
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

KINIGOSS έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Λεβέντες άστε τους να κάμουν ότι νομίζουν τζιαί εν καλό...

Η ουσία ξέρετε πολύ καλά που είναι. Εν τούτοι που τα έχουν χαμένα...Μια ζωή θα είναι ανευχαρίστητοι, διότι εν εμάθαν ποτέ τους να ευχαριστιούνται με τα λίγα και καλά. Τους εύχομαι σύντομα να ξυπνήσουν πριν να είναι πολύ αργά.
φιλε Μαριε μα εν ετσι η εδιαλιθηκαν ολα και στο τελος θα να παρετισουμε γιατι εφααν μας οι λαθροθηρες?
φασσες εν μας αφηννουν να παιξουμε γιατι εν το ταησμα τους,ορτυκια εν ιδιοτικα τα χωραφια πλεον απο μιχανοβιους.περδικια παιζουν τα με τη μεθοδο ρεχτα τις πρωτες μερες γιρω απο κλουβες και μετα οπλο στημενο στο αυτοκινητο και γιριζουν πηθανα σημεια.,λαγος παρεες 30 ατομα σκυλοι γατοι σκοποι ιστοριες ..αν παιξεις και κανενα λαγο βουρας να χωστεις γιατι διεκδικουν τον τουτοι ουλλοι χωρις καν πολλες φορες να ηταν κοντα στη φαση.και τελος τζικλα δοστου νουμερα με τα μιχανακια και να λενε εποσκολιστικαμεν και σημερα..εμεις παλε να παιζουμεν 2-3-5 και να πηγενουμε εσσο μας με την απορια..κατι εν παει καλα τελευτεα παλια εν ηταν ετσι ρε παιδια οσο παει γινετε της διαλισης η κατασταση κανενας δεν σεβετε τπτ πλεον..

ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ....+1000000000000000000000000000000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”