ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Απάντηση
ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2013, 15:07

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ »

Στην συγκεκριμενη περιοχη παιζουν τα μηχανουθκια καθε μερα, μετα φκαινουν +φουμιζονται για τους αριθμους ορτυκιών. Ενα μικρο κομματακι + η θηρα δεν μπορει να πιασει κανενα τελικα... (Ε καλο, αφου εν μια μη ουσιώδης περιοχή, και ελαχιστη, προς τι το ενδιαφέρον... Εκαμαν την οι παρανομοι τον τοπο της μηχανουας...
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από pamposs »

ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ έγραψε:Στην συγκεκριμενη περιοχη παιζουν τα μηχανουθκια καθε μερα, μετα φκαινουν +φουμιζονται για τους αριθμους ορτυκιών. Ενα μικρο κομματακι + η θηρα δεν μπορει να πιασει κανενα τελικα... (Ε καλο, αφου εν μια μη ουσιώδης περιοχή, και ελαχιστη, προς τι το ενδιαφέρον... Εκαμαν την οι παρανομοι τον τοπο της μηχανουας...
Οσο τζαι αν ακουετε παραξενο επιασαν 2 πριν λιες μερες τζαι εφαν προστιμο 800 ευρω...αποτι μου ειπαν φυσικα αξιοπιστες πηγες
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

καλησπερα σε ολους.δειλινο σημερα με τον μικρο 5 ορτυκια σηκωσαμε και τα πηραμε.πραγματικα το απολαυσα με τον μικρο ησυχα χωρις αλλους κυνηγους μου ξετρυπωσε τα 4 με ωραια επαναφορα :D και το βιντεο μας πατατε HD για καθαρη εικονα :D

https://youtu.be/X2sSVkNkgxU
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από mikros »

πανικος έγραψε:καλησπερα σε ολους.δειλινο σημερα με τον μικρο 5 ορτυκια σηκωσαμε και τα πηραμε.πραγματικα το απολαυσα με τον μικρο ησυχα χωρις αλλους κυνηγους μου ξετρυπωσε τα 4 με ωραια επαναφορα :D και το βιντεο μας πατατε HD για καθαρη εικονα :D

https://youtu.be/X2sSVkNkgxU
Πανίκο είσαι ο ανώτερος...
Τα 5 τα δικά σου εν συγκρίνουντε με 150 της μηχανούας... ;)
Εν να αρκέψει να μαραζώνει το λαμπρατόρ τωρά που φκένει έξω το νέο αίμα...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:καλησπερα σε ολους.δειλινο σημερα με τον μικρο 5 ορτυκια σηκωσαμε και τα πηραμε.πραγματικα το απολαυσα με τον μικρο ησυχα χωρις αλλους κυνηγους μου ξετρυπωσε τα 4 με ωραια επαναφορα :D και το βιντεο μας πατατε HD για καθαρη εικονα :D

https://youtu.be/X2sSVkNkgxU
ΩΡΑΙΟΣ ΠΑΝΙΚΟ ΓΙ'ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΞΠΕΡΤ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ!

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙ'ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΝ Ο ΤΟΠΟΣ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΥΛΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ....ΤΟ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙ Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

ευχαριστω σολωνα και μικρε.το λαμπρατορ ανδρεα παει ετσι κανενα γυρο κανενα μισαωρο δυστυχως περσι τον φεβρουαριο εκοψε τενοντα τον εκανα εγχειρηση εθρεψε αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο μπορει με μιαν αποτομη κινηση νηα κοπει παλι ετσι ανγκαστικα τις παραπανω μερες μενει σπιτι :(
στην τζικλα που θα καθεται διπλα μου θα κυνηγηση αρκετα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Laurona »

Οπως τες παζεις εσου ρε πελλοπλασμα εννα κατσει πολλα τζιε λίο το κτηνο :lol:
μην το σκορσαρεις εν κριμα.
οσο μπορει.

Οσο για το μικρο προσεξε μην κανεις ζημια στην Φερμά του.
Δεν εισαι πρωταρης ξερεις τι εννοώ.
εν κριμα κ αδικο.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΟΡΤΥΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΤΟΠΙΣΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΝΤΖΟΧΟΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΣΚΥΨΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΡΤΥΚΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ Η ΣΕ ΔΕΝΤΡΟ....ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ....ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ :roll: ....ΜΠΑΑΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΩ ΤΟ ΑΜΟΙΡΟ ΤΟ ΠΟΥΛΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΒΑΣΑΝΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΤΟΥ....ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΡΙΣΕ ΚΑΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ...ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΓΡΙΟ ΘΗΡΑΜΑ!

ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΖΩΝΤΑΝΟ ΘΗΡΑΜΑ ΓΙΑ ΕΚΠΕΔΕΥΣΗ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ...ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΠΟΥ ΦΕΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΡΤΥΚΙΑ...ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

ωραια περασαμε 2 ωρες δειλινο σημερα 6 ορτυκια με τον μικρο και νομιζω το τριτο ωιδεο η προτη φερμα :D

https://youtu.be/OJ-8IyV6o5Q
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Dimitris »

πανικος έγραψε:ωραια περασαμε 2 ωρες δειλινο σημερα 6 ορτυκια με τον μικρο και νομιζω το τριτο ωιδεο η προτη φερμα :D

https://youtu.be/OJ-8IyV6o5Q
Μπράβο!
Ευτυχώς που μας βάζεις κ βίντεο για να βλέπουμε κανένα ορτύκι κι εμείς γιατί δακάτω δεν...
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”