ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

Δημητρη τωρα που αρχισαν να λιγοστευουν οι ταλιμπαν απολαμβανω ωραιο κυνηγι με αρκετο περπατημα με το σκυλι. :D σημερα ακομα 5,5 ορτυκια δειλινο .το ενα εμεινε μισο αφου σηκωθηκαν δυο και βιαστικα να κανω νταπολ αλλα το ενα εγινε κειμας και το αλλο εφυγε :lol: αυριο το βιντεο .!!
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:Δημητρη τωρα που αρχισαν να λιγοστευουν οι ταλιμπαν απολαμβανω ωραιο κυνηγι με αρκετο περπατημα με το σκυλι. :D σημερα ακομα 5,5 ορτυκια δειλινο .το ενα εμεινε μισο αφου σηκωθηκαν δυο και βιαστικα να κανω νταπολ αλλα το ενα εγινε κειμας και το αλλο εφυγε :lol: αυριο το βιντεο .!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ............
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Dimitris »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
πανικος έγραψε:Δημητρη τωρα που αρχισαν να λιγοστευουν οι ταλιμπαν απολαμβανω ωραιο κυνηγι με αρκετο περπατημα με το σκυλι. :D σημερα ακομα 5,5 ορτυκια δειλινο .το ενα εμεινε μισο αφου σηκωθηκαν δυο και βιαστικα να κανω νταπολ αλλα το ενα εγινε κειμας και το αλλο εφυγε :lol: αυριο το βιντεο .!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ............
Εικόνα

like!!!
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

σολωνα και δημητρη βασιλιας χθες ηταν ο μικρος αφου τα πρωτα δυο ορτυκια που ηταν μαζι πρωτη φορα τον ειδα να φερμαρει ετσι σηκωσε και το ποδι και εμεινε παλλουκι.το απογευμα να βαλω το βιντεο ηθελα παμπερς απο την χαρα μου :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:σολωνα και δημητρη βασιλιας χθες ηταν ο μικρος αφου τα πρωτα δυο ορτυκια που ηταν μαζι πρωτη φορα τον ειδα να φερμαρει ετσι σηκωσε και το ποδι και εμεινε παλλουκι.το απογευμα να βαλω το βιντεο ηθελα παμπερς απο την χαρα μου :lol: :lol:
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Dimitris »

πανικος έγραψε:σολωνα και δημητρη βασιλιας χθες ηταν ο μικρος αφου τα πρωτα δυο ορτυκια που ηταν μαζι πρωτη φορα τον ειδα να φερμαρει ετσι σηκωσε και το ποδι και εμεινε παλλουκι.το απογευμα να βαλω το βιντεο ηθελα παμπερς απο την χαρα μου :lol: :lol:
περιμένουμε το βίντεο με ανυπομονησία! Το σκυλάκι θα εξελιχθεί σε μεγάλη μορφή όπως φαίνεται. Δως του προσοχή τωρά που είναι μιτσή
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

4ορτυκια δειλινο σημερα ωραια περασαμε.δημτρη μου βαζω και το βιντεο χθες και σημερα :D

https://youtu.be/uZ5xD-y1mtU
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από Dimitris »

πανικος έγραψε:4ορτυκια δειλινο σημερα ωραια περασαμε.δημτρη μου βαζω και το βιντεο χθες και σημερα :D

Η καλύτερη φάση ειναι στο 1:35. Άψογος ο μιτσής και ωραίο ντουμπλέ!
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από πανικος »

πρωτο φερμαρισμα καγγελο δημητρη η φαση αυτη,ηταν η φαση που ηθελα παμπερς :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο ρε Πανίκο μου!!

Ελπίζω να δούμε τζιαί κανένα double από μούρμουρους :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”