ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Laurona έγραψε:Σεργη μπραβο για την καρπωση και ξερω τι θελεις να πεις αλλα προσεχετε τι λετε κ πως το λέτε.
Δεν Φταιουν τα ορτυκια κ κανενα θηραμα για την λανθασμένη διαχειρηση που εχουμε.
εαν ηταν σωστοι φετος θα καναμε καθε εξορμηση 10 ορτυκια ολοι μας.
ηταν υπεροχη χρόνια.
Αλλα τα πηραν αλλοι σε 20αδες σε 4 εξορμησεις με μηχανουες τουλάχιστο με τις ευλογίες των υπευθυνων.
κυνηγησες και τα πηρες όμορφα.
Δεν τα τιμωρησες.
δεν τα εκλεψες.
δεν τα ξεγελασες με μηχανες
παντα φιλικα μιλω.....μην περνατε λαθος μηνυματα.
δεν φταιμε κ δεν τιμωρουμε κανενα θηραμα γιατι μαε εκοψαν εξορμησεις.
το σεβόμαστε.
Δεν ριχνουμε εμεις το επιπεδο χαμηλα.
Φίλε αν με εξερες προσωπικά θα καταλάμβενες οτι αστειεύομαι.....και να μεν πεξω ολίγον με ενδιαφέρει και να καλλικώσω πάλε εν με ενδιαφέρει και κάποτε σατυρίζω και τον ίδιο μου τον εαυτό....για μένα το κυνήγι εν η πρωινή διαδρομή η παρέα οι μυρωθκιές του πρωινού και ας μεν συρω σιεπεθκιά και να εκόφκαν και να μεν εκόφκαν εξορμήσεις εμπορούσα να πω έπαιξα 10 ορτύκια για να μάθει π.χ ο Γιάννης ο Κώστας ινταλος τα παίζουν....έπρεπε να φκει ο Γιάννης ο Κώστας να μου κάμει κριτική.....? Σε καμιά περίπτωση εν σου καμνω επίθεση απλά χαρακτήρας που χαρακτήρα διαφέρει....Απλά για να μαθαίνετε και τον δικό μου....αν το ελαλε ο Γιατρός π.χ ήταν να του καμνετε παναιρκα και για μηνύματα σωστά μεν φοασε αν ήταν όλοι σαν εμένα είχε να ημασταν κυνηγετικός παράδεισος
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Και κάτι άλλο και ας μεν σας αρέσει η αλήθεια τα μηνύματα εν καρτερούν που δαμεσα να τα πάρουν....έχει άτομα που σου λαλουν για λαθροθηρίες και οι ίδιοι παρανομούν....όπως μάθεις εν ισιώνεις πρώτα πρώτα που το περιβάλλον σου και από τους δικούς σου όπως κυνηγούν οπως εδασκαλεύτικες.....

Και αν το πήρε κάποιος για λάθος μήνυμα εν εκαταλαβα εννα πάει ποψε με το όπλο να παίξει λαους παράνομα γιατί εφταιξεν του που εκοψαν 4 εξορμήσεις???

Απλά ρε φίλε εν χωνεύω που μου είπες δίνω λάθος μυνηματα.....Έτσι είμαι τύπος με χιούμορ και αύριο αν παω με τον Ρόδο τον Μάριο τον Σπύρο Σόλων και καλλικωσουν εννα τους πειράξω μες τα πλαισια....

Παντα φιλικά ρε παιθκια
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014-15

Δημοσίευση από Laurona »

Αν διαβαζες καλύτερα υα εβλεπες φιλε μου οτι ειπα οτι ξερω τι εννουσες.
οτι ξερω οτι τα επεξες σωστά κ νουσιμα.
και οτι δεν εθιγα τον Σέργιος αλλα το οτι δυστυχως πιανουν οι ''καλοθελητες'' μια κουβεντα μας και την δειχνουν να φκαλει λάθος νόημα.
Ουτε σου εκανα μαθημα ουτε εκαμα κανενου δαμεσα πιστευω καμιά φορά.
Και συ αν με γνωριζες θα καταλαβαινες το νοημα του ποστ μου.
οπως κ αν δεις τις μέχρι τωρα κουβεντες μας στο παρελθόν δεν ήταν πουθενα σε αντιπαραθεση.

Ισως τωρα κατάλαβεις τι εννουσα και οτι δεν σου εκανα κριτικη.

Εαν παλι οχι καλη καρδιά κ πιστεψε με δεν εχω τιποτε μαζι σου.
αμα ειχα θα το καταλαβαινες κ θα στο ελεγα ίσια.

Και κατι αλλο επειδη μας αρεσει η αληθεια.
ξερω πολλα καλα οτι δαμεσα εχει ''αγιουθκια'' που κανουν ολων των ειδων λαθροθηριες και το παίζουν ηθικοι καλοι κ τιμιοι.
Δεν Κάρτερω να μου το πεις.
δεν ειναι αυτους που εννουσα.
παμε γθα εναν αγωνα την τρίτη.
Θα γυρεψουν πολλοί να πιάσουν το ποδι μας
αμα δεις την φωτο σου δημοσιευμένη με την λεζάντα. .....ιδού η ποιοτικοι κυνηγοι.....παραδέχονται οτι ''τιμωρουν'' τα θηραματα επειδη τους κοψαν τις εξορμησεις .....κατσε εξηγα τους μετα οτι ο σερκης εν καλο παιδι και δεν εννοουσε αυτό.
Οτι κανεις μας δεν θα φκαλει ''αχτι''πανω σε θηραμα επειδη μας αδικουν.
μπορεις Σερκη να το εξηγήσεις. ?
οχι......διοτι κανεις δεν υα σε κσρτερα.
το μυνημα εδωθηκε...ετελειωσε...δεν θελουν να ακουσουν εσενα....θελουν να ''θαψουν'' το κυνηγο οχι να το ''υψώσουν''

Εκαμα σου τα κουτσια καθαρισμενα.

Εαν εξακολουθεις να βλέπεις οτι δου καμα ''εξυπναδες'' τοτε απολογουμε φιλε.
νομιζε ότι θελεις.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ρς κοπελια μα τωρα σοβαρομιλατε και οι 2 σας...πιανεστε που μια κουβεντα που εγω ααν τριτος δεν ειπωθηκε που κανεναν για κανεναν? Εισαστε 2 λεβεντες και σωστοι κυνηγοι και οι 2 σας και τουτες τις ωρες εν πρεπει να τσακωνεστε για ψηλου ππηημα ...ατε παρετατε και εχουμε αλλα παστην κκελε μας..παντα φιλικα...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014ρ

Δημοσίευση από Laurona »

Αλεξη μου μα δεν εχω τιποτε με τον Σεργη κ δεν τσακωθηκα ουτε τον εκρινα.
αν ηταν δαμε τωρα ητσν να του βαλω κ ζιβανα :-)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re:

Δημοσίευση από Sergios »

Pathfinder έγραψε:Ρς κοπελια μα τωρα σοβαρομιλατε και οι 2 σας...πιανεστε που μια κουβεντα που εγω ααν τριτος δεν ειπωθηκε που κανεναν για κανεναν? Εισαστε 2 λεβεντες και σωστοι κυνηγοι και οι 2 σας και τουτες τις ωρες εν πρεπει να τσακωνεστε για ψηλου ππηημα ...ατε παρετατε και εχουμε αλλα παστην κκελε μας..παντα φιλικα...
Μανι μανι ετσακοθήκαμε εσύ....ατε να σε δω α.....εν απλά τα πράματα εμπορουσα να δωκω του αυτοκινήτου μου πας τον τοίχο και να πω έφταιξε μου το οτι έκοψαν τις Κυριακές παααντα αστειευομενος......Τελος της συζήτησης εν έχω κάτι με τον άνθρωπο
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Οχι αφηστο αυτοκινητο στην υσηχια του.
καλύτερα ελα ποδα να βάλουμε λιους καραολους μεστη μαειρισα κ νσ πιουμεν καμια :-)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από Γιατρός »

Και εγώ σήμερα που τα νεύρα μου έφαα μια ιον πράσινη μεγάλη
Σέργιε και Χρύσανθε εν έχετε υπόθεση ;)
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Laurona εν καλά που λαλείς αλλά έκατσα στις μπύρες και βλέπω Man utd - Chelsea να σαι καλά

Γιατρέ και στις καλύτερες οικογένειες εχουν διαφωνίες οσο για την ΙΟΝ ζηλεύω σε εν η σοκολάτα μου αλλα προτιμώ την ροζ με ολόκληρα κομμάτια αμυγδάλου
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Sergios έγραψε:Και κάτι άλλο και ας μεν σας αρέσει η αλήθεια τα μηνύματα εν καρτερούν που δαμεσα να τα πάρουν....έχει άτομα που σου λαλουν για λαθροθηρίες και οι ίδιοι παρανομούν....όπως μάθεις εν ισιώνεις πρώτα πρώτα που το περιβάλλον σου και από τους δικούς σου όπως κυνηγούν οπως εδασκαλεύτικες.....

Και αν το πήρε κάποιος για λάθος μήνυμα εν εκαταλαβα εννα πάει ποψε με το όπλο να παίξει λαους παράνομα γιατί εφταιξεν του που εκοψαν 4 εξορμήσεις???

Απλά ρε φίλε εν χωνεύω που μου είπες δίνω λάθος μυνηματα.....Έτσι είμαι τύπος με χιούμορ και αύριο αν παω με τον Ρόδο τον Μάριο τον Σπύρο Σόλων και καλλικωσουν εννα τους πειράξω μες τα πλαισια....

Παντα φιλικά ρε παιθκια
Σέρκη μου λεβέντη εν να με πειράζεις συνέχεια διότι είμαι καλλικάς... :lol: :lol:
Τη συνάντηση που λέγαμε χτες να την κανονίσουμε! ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”