ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

demetris21 έγραψε:Χθες σήκωσα και εγω το πρώτο ορτύκι σε περιοχή της Λάρνακας που επιτρέπεται το κυνήγι με σκύλο! Σιγά σιγά ξεκινούμε. ! Αν ξέρει κανένας φίλοι μου κανένα κομματούι που τα πιάννει, βάζω το ποιντερ, βάζει τη παρέα και πάμε :D
:D
demetris21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 15:22

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από demetris21 »

dimitris savva έγραψε:
demetris21 έγραψε:Χθες σήκωσα και εγω το πρώτο ορτύκι σε περιοχή της Λάρνακας που επιτρέπεται το κυνήγι με σκύλο! Σιγά σιγά ξεκινούμε. ! Αν ξέρει κανένας φίλοι μου κανένα κομματούι που τα πιάννει, βάζω το ποιντερ, βάζει τη παρέα και πάμε :D
:D

Το κατάστημα προσφέρει και δωρεάν βίντεογράφηση με τη GoPro :D
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

demetris21 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
demetris21 έγραψε:Χθες σήκωσα και εγω το πρώτο ορτύκι σε περιοχή της Λάρνακας που επιτρέπεται το κυνήγι με σκύλο! Σιγά σιγά ξεκινούμε. ! Αν ξέρει κανένας φίλοι μου κανένα κομματούι που τα πιάννει, βάζω το ποιντερ, βάζει τη παρέα και πάμε :D
:D

Το κατάστημα προσφέρει και δωρεάν βίντεογράφηση με τη GoPro :D
επεισες με τωρα, που και ποτε? ηβρες το κλειδι GoPro :D
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

dimitris savva έγραψε:το πρωι εκανα την αρχη με τα τρια πρωτα ορτυκια!!!
IMG0087A.jpg
Έχεις πμ για πόστο σου
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Γιατρός έγραψε:
dimitris savva έγραψε:το πρωι εκανα την αρχη με τα τρια πρωτα ορτυκια!!!
IMG0087A.jpg
Έχεις πμ για πόστο σου
εχεις και εσυ να σου πω το ποστο? :lol:
demetris21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 15:22

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από demetris21 »

Το κατάστημα προσφέρει και δωρεάν βίντεογράφηση με τη GoPro :D[/quote]
επεισες με τωρα, που και ποτε? ηβρες το κλειδι GoPro :D[/quote]

Χαχαχα :D Κύριε Δημήτρη, οι μόνες περιοχές που ξέρω που επιτρέπεται με σκύλο είναι στη Λάρνακα. Θα πάω και αύριο ή μεθάυριο να δοκιμάσω αν και νωρίς για πολλά πουλιά και θα ενημερώσω. Λεμεσό τα πουλλάκια που βρήκες αν επιτρέπεται?
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

χαχαχαχα εν λεγονται τουτα τα πραματα γιατι πρωτα ειμαστε τρια ατομα και εγεινε τωρα φοητσιαρικη η κατασταση γιατι εν ξερεις ποθε εν να σου ερτει η σσιπεθκια. Δεν ειναι το θεμα να παιξει καποιος ορτυκια αλλα εν θεμα ασφαλειας και το κυνηγι του ορτυκιου ειναι το πιο επικινδυνο. :D
demetris21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 15:22

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από demetris21 »

dimitris savva έγραψε:χαχαχαχα εν λεγονται τουτα τα πραματα γιατι πρωτα ειμαστε τρια ατομα και εγεινε τωρα φοητσιαρικη η κατασταση γιατι εν ξερεις ποθε εν να σου ερτει η σσιπεθκια. Δεν ειναι το θεμα να παιξει καποιος ορτυκια αλλα εν θεμα ασφαλειας και το κυνηγι του ορτυκιου ειναι το πιο επικινδυνο. :D
Κατανοητό :) Όπως και νάχει που θα έρτουν ορτυκάκια η προσφορά ισχύει για Λάρνακα
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από pai »

Σημερα σε εκπαιδευτικο σε περιοχη της λεμεσου σηκωσα 2 ορτυκια αποτι φενεται αρχησε η καθοδος τους! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από admin »

dimitris savva έγραψε:χαχαχαχα εν λεγονται τουτα τα πραματα γιατι πρωτα ειμαστε τρια ατομα και εγεινε τωρα φοητσιαρικη η κατασταση γιατι εν ξερεις ποθε εν να σου ερτει η σσιπεθκια. Δεν ειναι το θεμα να παιξει καποιος ορτυκια αλλα εν θεμα ασφαλειας και το κυνηγι του ορτυκιου ειναι το πιο επικινδυνο. :D

Κοπέλια γιαλιά απαράίτητα, πορτοκαλί και κρατάτε αποστάσεις , όπως λέεις και ο Δημήτρης δέν ξέρεις απο που θα σου έρθει
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”