ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Απάντηση
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ακριβος ... !!! 1 φορα θα τα εβρεις... εγω σημερα αποκιμι8ικα για πρωτη φορα στην ιστορια μου και εγινε 6¨30 να φτασω και ειχε 5-7 ατομα επαιζα χελιδονια!!! τουτο ειναι καταντια οχι να κρινουμε και τους αθρωπους που ακριβος οπως ειπατε τρωων πεζινες τρωων ωρες και κοπους πολλους και για να καμουν σκυλους και για να εβρουν 1 τοπο που να εχει θυραμα και το ποιο σιμαντικο στο τοπο που θα παν να μενεν ζε ζινοι που η ωρα 8 οπως ειπες εναν στο καφενε ζε να κλεν τη μιρα τους πως εν ειβραν τιποτε!!! γιατι ως σινιθος ζινοι εν οι πιο ακιροι κυνηγοι που ξιπνουν το προι και δεν εχουν καν ειδεα που θα παν και πανε μονο και μονο για να γλιτοσουν την κρεβατομουρμουρα της γενεκας!!! (σιγουρα καταδικαζω το μιχανουι οχι μονο στα ορτικια αλλα γενικοτερα!)
οσο για τους 4ς λαγους ρε φιλε παιξε τους 2 ζε εν πιραζει παλε εν να περιπεξεις τους παρεες σου ενζεν το 1 μπαμ που εν να ακουσις παραπανω ουτε τα 3 κιλα κρεας που εν να μινουν μες τη φριζα
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

o kalamaras έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:εν τουτα που γυρευκετε??
Tούτο το πράμα αν δεν είναι περιπαίξιμο ή δεν είναι τα ορτύκια όλων των κυνηγών της περιοχής μαζί, είναι ΝΤΡΟΠΗ, δεν είναι και για δημοσίευση!!!
Τουτο το πραμα δεν ειναι ουτε περιπαίξημο ουτε τα ορτυκια των κυνηγων της περιοχης γιατι ειμαστε κυνηγοι και ασχολουμαστε με το χομπι μας δεν μπορω να καταλαβω γιατι εσυ ενοχλησε αφου δεν είναι παράνομο . Νομίζω οτι εσυ δεν ανηκεις τοτε στους κυνηγους .Θα σου εβαζα ακομη μια φωτογραφια αλλα θα την κρινεις πάλι :lol: :lol: :lol: . τελος παντων ελα ενα κουτάκι ορτύκια και καθαρισμένα και καλή σου όρεξη!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από lagomania »

στειλε και λια απο δω :)
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ετο γιατι εν παιζω ορτικια ξιπετσιζουν τα γεριμα εν κα8αριζουντε εφκολια οπως τα τριονια! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

lagomania έγραψε:στειλε και λια απο δω :)
Bαλλω εγω τα ορτυκια μου να βάλεις και εσυ τις φάσσες σου και να κάνουμε κανενα πάρτυ :lol: :lol: να φερει και ο λούις τα δικά του και να καλέσουμε τσίνους που εν τους αρέσει....
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από lagomania »

χαχχαχ να κανονισουμε :) παντως κοπελια εχτες πρωι που επιενα Λευκοσια μες το hay wai αν εν ετσι που γραφετε :) ειχε πολλες φασσες μα πολλες μεσα σε κατι σπαρμετα πας τα συρματα αλλα πολυ πραμα επειδη εν ειμαι που εκεινες τις περιοχες εν απαογερευμενες αν ξερετε?
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν απαγορευμενη ρε φιλε εγραψα το σε αλλο ποστ που ελαλουσαν για φιλικουτουνια οτι εν κριμα γιατι εν ουλι μερα μες τα σπιτια! πρην το ΓΣΠ που λαλεις εσυ ενε? :lol: ζε δε3ια ζε αριστερα του "highway" :lol: :lol:
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από lagomania »

Ναι ρε φιλε και μες το highway :D Παφος Λεμεσσος :)
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

dimitris savva έγραψε:
lagomania έγραψε:στειλε και λια απο δω :)
Bαλλω εγω τα ορτυκια μου να βάλεις και εσυ τις φάσσες σου και να κάνουμε κανενα πάρτυ :lol: :lol: να φερει και ο λούις τα δικά του και να καλέσουμε τσίνους που εν τους αρέσει....
ΚΟΥΜΠΑΡΕ dimitris savva > ελα να καμουμεν κομμαν, να ανοιξουμεν τζιαι εναν συλλογο τζιαι να τον ονομασουμεν Ο.Μ.Τ.Κ. (ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΛΟ) . ΕΝΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΡΟΥΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ . ΕΝ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ 129 ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΒΟΥΡΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΗΝ ΦΩΘΚΙΑ ΣΑΝ ΜΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΕ. ΤΖΙΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΙΜΟ ( ΕΝΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ) ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΒΟΥΡΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από canis »

lagomania έγραψε:Ναι ρε φιλε και μες το highway :D Παφος Λεμεσσος :)
highway Πάφος Λεμεσός εντός επαρχίας Πάφου εν απαγπορευμένα ρε φίλε.

ρε κοππεία έχει σχεδόν ένα μήνα που άρχισε το κυνήγι και βλέπετε φάσσεσ κοπαδιαστες και διερωτάστε αν είναι επιτρεπόμενη?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”