ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Απάντηση
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αυριο που να μας κουβαλιθουν ουλοι κατισι σου :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

HarrisAce έγραψε:ναι ρε ναι παθένεις τρακ.κομπλεξικέ :lol: :lol: :lol:
φίλε μου είσαι πολλά δυνατός αλλά εν τζε μιλάς.
που τα έπαιξες γιε μου τόσα πολλά;
εννα σε παρω φιλουην μου . βαλε οφ την αλλη βδομαδα εννα σου πω τι μερα . να δω τα ημερολογια μου τζιαι τα στατιστικα μου , να μελετησω τζιαι λλιο τον καιρο τζιαι την αλλη βδομαδα να τουσ δωκουμεν να κραξουν παλε
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

τα πρωινα 3η μερα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

τα δειλινα 3η μερα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

PRO755 έγραψε:Αυριο που θα παρω το 687 για ξεμουδιασμα να δεις κλαμα που θα πεσει.
και εγω ετσι ξεμουδιαζω :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
o kalamaras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 17:09
Τοποθεσία: Νέα Ζηλανδία

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από o kalamaras »

LOUIS SETTER έγραψε:εν τουτα που γυρευκετε??
Tούτο το πράμα αν δεν είναι περιπαίξιμο ή δεν είναι τα ορτύκια όλων των κυνηγών της περιοχής μαζί, είναι ΝΤΡΟΠΗ, δεν είναι και για δημοσίευση!!!
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου "καλαμαρα" χωρις να θελω να κανω τον δικηγωρο κανενος!!! στην φωτογραφια του louis setter βλεπεις 30-40 πουλια? ουτε αν εν 15 ωρον ξερεις ουτε αν εν 5 λεπτον! λιγο πρην καμεις το παραπονο σου ο dimitris savva! χωρις να θελω να προσβαλω ουτε εχω τιποτε με τον αθρωπο αλλα ζε ζιαμε βλεπεις μια φωτογραφια 20-30 πουλια το πρωι και 10-15 το απογευμα της ιδιας μερας αλλα εν λαλις τιποτε ζε για τουτι την φωτογραφια!!!
οπως και να εχει εγω απλα μια παρεθεση εκαμα ξαναδιλονω το ΔΕΝ τα κυνηγω προσοπικα ΑΑΝΝ δοκω πανω τους εν να παιξω δεν λεω αλλα δεν θα πω ΑΑΑ σημερα εν να παω για ορτικια!!!
(ασε που τα ορτικια σημερα εν δαμε αυριο οχι, οτι παιξεις επαιξες- καλιτερα ασχολιθιτε με τες φασες που τες σφαζουν στα ταισματα, τους λαους τα περτιζια που τα αποδεκατιζουν που τα τωρα) ζε παρετατε να ασχολιστε με το αν επαιξε ενας 30 ορτικια που ετσι ζε αλιος εν 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 παγγοσμια ζε ερκουντε στην κυπρο τυχεα μονο τα 0 και παιζουμε και μις 2-3 ζε καμουμε πανικο
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από Costas_ »

ε κοπέλλια, που την στιγμή που δεν υπάρχει κότα, είναι καθαρά προσωπικό θέμα του κάθενος. Κάποιος μπορει να πεί όσπου βρίσκω παίζω, άλλος να πιάσει 5 και να πάει σπίτι του. Αλλά για να μεν λαλούμε και μ******ς, τούτος που εν να δώκει πάς τα ορτύκια και να πιάσει 5 μόνο και να φύγει, θέλω πολλά να τον γνωρίσω. Είμαι ήδη σε επικοινωνία με το βιβλίο Γκίνες να τον βάλουν μέσα. Ατε σιόΡ!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

Σημερα Λατουρο ορτυκια μηδεν λια τρυονουθκια τζει δα!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΦΙΛΕ <kalamara>, καλη σου μερα. ΜΕΤΡΑ ΤΑ ΤΖΙΑΙ ΤΟΥΤΑ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”