ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Hlias »

dimitris savva έγραψε:να ερθεις οποτε θελεις μονο που σκυλο για ορτυκια δεν εχω αλλα ξερω που τα πιανει και ως τωρα παμε καλα. :D
εχω εγω σκυλο για ορτυκια μην φοβασε :) αν εισαι λατρεις της φερμας θα το ευχαριστιθεις :D μακαρι να εχει πουλια κ αν μην εχει εννα μας μεινει η ζιβανα και το προγευμα ;)
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

]
Hlias έγραψε:
dimitris savva έγραψε:να ερθεις οποτε θελεις μονο που σκυλο για ορτυκια δεν εχω αλλα ξερω που τα πιανει και ως τωρα παμε καλα. :D
εχω εγω σκυλο για ορτυκια μην φοβασε :) αν εισαι λατρεις της φερμας θα το ευχαριστιθεις :D μακαρι να εχει πουλια κ αν μην εχει εννα μας μεινει η ζιβανα και το προγευμα ;)
πριν 7 χρονια ειχα τους german pointer και κυνηγουσα ολα τα θηραματα. Τωρα εχω ιχνηλατες και δεν εχω τοπο για να πιασω αλλο σκυλο για ορτυκια.
[attachment=0]2013-08-30 20.56.36.jpg[/attachment
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

κάνω και εγώ σκέψη για κυριακή στα ορτύκια αλλα δεν ξέρω με αυτή τι ζεστη πόση ώρα θα αντέξει ο σκύλος και εμείς και αν είχε και πουλια να πω ate δεν τα ξέρω
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Hlias »

dimitris savva έγραψε:]
Hlias έγραψε:
dimitris savva έγραψε:να ερθεις οποτε θελεις μονο που σκυλο για ορτυκια δεν εχω αλλα ξερω που τα πιανει και ως τωρα παμε καλα. :D
εχω εγω σκυλο για ορτυκια μην φοβασε :) αν εισαι λατρεις της φερμας θα το ευχαριστιθεις :D μακαρι να εχει πουλια κ αν μην εχει εννα μας μεινει η ζιβανα και το προγευμα ;)
πριν 7 χρονια ειχα τους german pointer και κυνηγουσα ολα τα θηραματα. Τωρα εχω ιχνηλατες και δεν εχω τοπο για να πιασω αλλο σκυλο για ορτυκια.
[attachment=0]2013-08-30 20.56.36.jpg[/attachment
ο καθενας οπως την βρισκει κυριε Δημητρη :) οταν γουσταρεις ιχνηλατες, τοτε καλα εκανες και αλλαξες φυλη.. εγω αν δεν εχει γενια ο σκυλος εν μπορω να τον βλεπω :lol: παντως απο τα λιγα που ξερω και απο ορισμενους ηλικιωμενους που μιλω λενε πως φετος θα γινει πολυ καλη αποδημια..μακαρι
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Dimitris »

Μακάρι να γίνει μια καλή αποδημία και να κτυπήσουμε όλοι από λίγα ορτύκια. Μακάρι επίσης να μην παρατηρηθεί το φαινόμενο με τις μηχανούες γιατί θα μείνουμε με 2 χείλη καμένα....πάλι.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Αποδημια μηχανουων εν να σιει τζιαι καλη μαλιστα! Δεν νομιζω να μας απογοητευσουν.

Για ορτυκια δεν ξερω...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Dimitris »

Breda Pegaso έγραψε:Αποδημια μηχανουων εν να σιει τζιαι καλη μαλιστα! Δεν νομιζω να μας απογοητευσουν.

Για ορτυκια δεν ξερω...
:evil: :evil: :evil: τουτο εν ξεκάθαρο απλά έκαμα μια ευχή :roll:
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Laurona »

exei kapoia mistika tou kairou se sindiasmo me to feggari pou ta apoktisa me ta xronia pou kinigo auto to pouli.

Einai to agapimeno mou kinigi mazi me to lago kai tin mpekatsa.

Auto pou vlepo pantos einai oti i apodimia den tha nai i sinithismeni.

Tha ertoun poulia pio noris kai pio arga, me megalo keno stin mesi, diladi oi kanonikes meres apodimies tha einai kenes.


O aeras kai to gemosma tou fegariou, kathos kai to xroma tou iliou otan diei, paizoun rolo, auto na xerete.

Makari na maste kala, kai na pesoun oi kales meres savatokuriaka na ta xaroume :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από Dimitris »

Φίλε Laurona τί λένε τα σημεία των καιρών :o για αύριο??? Θα δώκω το γυρό μου, να ξεμουδιάσει κ ο σκύλος, ελπίζω να έβρουμε τίποτε
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ 2013

Δημοσίευση από spidis »

Dimitris έγραψε:Φίλε Laurona τί λένε τα σημεία των καιρών :o για αύριο??? Θα δώκω το γυρό μου, να ξεμουδιάσει κ ο σκύλος, ελπίζω να έβρουμε τίποτε
ΠΟΛΛΑ ΓΛΙΟΡΑ ΓΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΑΚΟΜΑ. ΠΡΟΤΙΜΗΣΤΕ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΔΥΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”