ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από lagomania »

canis έγραψε:
lagomania έγραψε:Ναι ρε φιλε και μες το highway :D Παφος Λεμεσσος :)
highway Πάφος Λεμεσός εντός επαρχίας Πάφου εν απαγπορευμένα ρε φίλε.

ρε κοππεία έχει σχεδόν ένα μήνα που άρχισε το κυνήγι και βλέπετε φάσσεσ κοπαδιαστες και διερωτάστε αν είναι επιτρεπόμενη?

εν παραξενο? :roll:
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

LOUIS SETTER έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
lagomania έγραψε:στειλε και λια απο δω :)
Bαλλω εγω τα ορτυκια μου να βάλεις και εσυ τις φάσσες σου και να κάνουμε κανενα πάρτυ :lol: :lol: να φερει και ο λούις τα δικά του και να καλέσουμε τσίνους που εν τους αρέσει....
ΚΟΥΜΠΑΡΕ dimitris savva > ελα να καμουμεν κομμαν, να ανοιξουμεν τζιαι εναν συλλογο τζιαι να τον ονομασουμεν Ο.Μ.Τ.Κ. (ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΛΟ) . ΕΝΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΡΟΥΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ . ΕΝ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ 129 ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΒΟΥΡΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΗΝ ΦΩΘΚΙΑ ΣΑΝ ΜΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΕ. ΤΖΙΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΙΜΟ ( ΕΝΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ) ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΒΟΥΡΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ακομα λιγο και θα μας κάνουν να ντρεπούμαστε που παίζουμε θήραμα και εν να μας παρεξηγούν. ποτε δεν χρειαστικα την μηχανούα αλλα εν τύχη και τέχνη που θέλει το ορτύκι και περπάτημα πολλη.....
τωρά ήρθα που τα ορτύκια ,δοξα το Θεο μια χαρα πηγα και σημερα. :D
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από HUNTER »

Τσε να εχρισιμοπιας μιχανουαν ιταν να μας το ελεες?
sotiris!129

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε μιτσιο σημερα γιατι εν βαλεις φωτογραφια γιε μου :lol: :lol: :lol: :lol: εκαμετε τον αθρωπο με το ζανι γμτ :lol: :lol: :lol: :lol: εν καλα που σας λαλει εκαμετε τον να ντρεπεται που παιζει!!
Άβαταρ μέλους
o kalamaras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 17:09
Τοποθεσία: Νέα Ζηλανδία

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από o kalamaras »

Καλά ρε Σωτήρη εσύ δεν κακοφανίστηκες που δεν είπα τίποτα του Dimitris στην αρχή και είπα μόνο του Louis? Τελικά τι γίνεται άμα δεν του πω είναι να λες γιατί δεν του’πες, αμα του πω, να λες γιατί του πες...!! Ευκαιρία για χαι χούι? Η μήπως νομισες ότι έχω κάτι προσωπικό με το Louis ενώ ο Dimitris είναι φίλος μου?
Είπαμε, τα πουλιά που έδειξε ο Dimitris είναι πιο συγκρατημένα και λογικά και στη φώτο με τα περισσότερα έχει 2 όπλα αν ειδες. Τα άλλα είναι όπως που να πήγε κάποιος στο εκτροφείο και να έσφαξε καμπόσα. Δεν είναι κυνήγι τουτο το πράμα!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

o kalamaras έγραψε:Καλά ρε Σωτήρη εσύ δεν κακοφανίστηκες που δεν είπα τίποτα του Dimitris στην αρχή και είπα μόνο του Louis? Τελικά τι γίνεται άμα δεν του πω είναι να λες γιατί δεν του’πες, αμα του πω, να λες γιατί του πες...!! Ευκαιρία για χαι χούι? Η μήπως νομισες ότι έχω κάτι προσωπικό με το Louis ενώ ο Dimitris είναι φίλος μου?
Είπαμε, τα πουλιά που έδειξε ο Dimitris είναι πιο συγκρατημένα και λογικά και στη φώτο με τα περισσότερα έχει 2 όπλα αν ειδες. Τα άλλα είναι όπως που να πήγε κάποιος στο εκτροφείο και να έσφαξε καμπόσα. Δεν είναι κυνήγι τουτο το πράμα!!
ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΦΙΛΕ <kalamaras> ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΟΠΟ ΣΤΟΝ ΑΚΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΟΝΟ ΜΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ . ΜΟΛΙΣ ΠΑΙΞΕΙΣ 10 ΤΖΙΗΚΛΕΣ ΟΜΩΣ ΕΝΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΟΚ ???? ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΜΙΑΝ ΕΚΑΤΟΣΤΑΡΙΑ. ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΘΙΚΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΗΘΙΚΟΣ , ΔΕΧΕΣΑΙ ???
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από vti-chris »

Δεν μου αρέσει να ανακατεύομαι αλλά επιδή θεωρώ τον εαυτό μου ΚΥΝΗΓΟ και ειπώθηκαν ορισμένα περί σωστών κυνηγών και μπλα μπλα μπλα... στο πιο κάτω link θα βρείτε ένα μήνυμα με αριθμό #5112...διαβάστε το...τα σχόλια δικά σας.

http://www.e-artemis.gr/forum/index.php ... 45&st=5100
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
dimitris savva

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

sotiris!129 έγραψε:ε μιτσιο σημερα γιατι εν βαλεις φωτογραφια γιε μου :lol: :lol: :lol: :lol: εκαμετε τον αθρωπο με το ζανι γμτ :lol: :lol: :lol: :lol: εν καλα που σας λαλει εκαμετε τον να ντρεπεται που παιζει!!
Mια φωτογραφία για την παραγγελεία που έκανε ο Σωτήρης.. :) και όσο για τον προϊγούμενο,μηχανούα φίλε μου εν τα πόδια μου. Και για τον φίλο μου τον Καλαμαρά όντως είμασταν δύο κυνηγοί και γι'αυτό έβαλα και τα δύο όπλα.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
o kalamaras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 17:09
Τοποθεσία: Νέα Ζηλανδία

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από o kalamaras »

LOUIS SETTER έγραψε:
ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΦΙΛΕ <kalamaras> ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΟΠΟ ΣΤΟΝ ΑΚΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΟΝΟ ΜΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ . ΜΟΛΙΣ ΠΑΙΞΕΙΣ 10 ΤΖΙΗΚΛΕΣ ΟΜΩΣ ΕΝΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΟΚ ???? ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΜΙΑΝ ΕΚΑΤΟΣΤΑΡΙΑ. ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΘΙΚΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΗΘΙΚΟΣ , ΔΕΧΕΣΑΙ ???
Είναι καλή και γενεόδωρη η πρότασή σου θα έλεγα. Άλλος θα μπορούσε να μου ζητήσει να βάλω μαντήλι στα μάτια. Η δοκιασία που προτίνεις όμως είναι πολύ εύκολη για μένα. Και εδώ που τα λέμε δε με ενδιαφέρει κιόλας. Εξ άλλου για να αποδείξω κάτι θα πρέπει να έχω κάποια ανταμοιβή νομίζω. 10 τσιηκλούες δεν είναι δα και σπουδαίο, προτιμώ να πάω να τις βρώ μόνος μου, ούτε ένα τσουβάλι θα ήταν όμως. Ούτε και περίεργος είμαι. Δεν έχω λοιπόν κανένα λόγο.
Τώρα άμα θες εσύ οποσδήποτε να με δοκιμάσεις, να βρούμε ένα άλλο τρόπο, να πάμε σε ένα άλλο τόπο να μη μαθευτεί και το κρυσφύγετό σου.
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ

Δημοσίευση από canis »

vti-chris έγραψε:Δεν μου αρέσει να ανακατεύομαι αλλά επιδή θεωρώ τον εαυτό μου ΚΥΝΗΓΟ και ειπώθηκαν ορισμένα περί σωστών κυνηγών και μπλα μπλα μπλα... στο πιο κάτω link θα βρείτε ένα μήνυμα με αριθμό #5112...διαβάστε το...τα σχόλια δικά σας.

http://www.e-artemis.gr/forum/index.php ... 45&st=5100
BUSTED!!!!!!

Μπράβο φίλε!!!
γιατί ορισμένοι νομίζουν ότι τρώμε κόνναρα......
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΤΥΚΙΩΝ”