Γνώμες για φυσίγγια ( μπεκάτσας )

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Γνώμες για φυσίγγια ( μπεκάτσας )

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Konstantinos beretta έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΑ ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΚΑΓΙΩΝ 7-6 ΜΕ ΤΣΟΚΣ 4-3...Η cheddite 34 gr ΜΕ ΕΛΙΚΟΕΙΔΗ ΔΙΑΣΠΟΡΕΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΛΥΦΚΕΙ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΙΣΤΟΝΑΚΙ ΤΗΣ B&P LONG RANGE 36 GR νο6 ΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΠΠΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΡΙ
Πολυ χοντρο φιλε για μπεκατσα...εκτος και αν του ριχνεις στα 40-45μ :D ...το πουλι αυτο ειναι πολυ ευαλωτο.....ανοιξε το τσιοκ σου οσο μπορεις και βαλε φυσιγγια διασπορας με ψηλο σκαγι απο 8 μεχι και 10....μην κυνηγατε ανορθοδοξα,δεν θα εχεις το αναμενομενο αποτελεσμα!

Με 7αρακι ριχνουμε στις φασσες που ειναι στα 30-35μ ανετα ;) ...τροφη για σκεψη :)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Γνώμες για φυσίγγια ( μπεκάτσας )

Δημοσίευση από giorgos80 »

Konstantinos beretta έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΑ ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΚΑΓΙΩΝ 7-6 ΜΕ ΤΣΟΚΣ 4-3...Η cheddite 34 gr ΜΕ ΕΛΙΚΟΕΙΔΗ ΔΙΑΣΠΟΡΕΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΛΥΦΚΕΙ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΙΣΤΟΝΑΚΙ ΤΗΣ B&P LONG RANGE 36 GR νο6 ΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΠΠΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΡΙ
φιλε απο που εισαι?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ”