ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

Καλημέρα σας...Μάλλον μόνον έγω έμεινα που συνεχίζω και πάω!!!! Και όμως πρέπει να έβάλε εψές λίγα πουλιά διότι είδα 6-7 πουλιά δεντρωμένα! 3 ωραίες βολές και 3 τρυγονάκια ήρταν μαζί μου! Συνεχίζουμε για ακόμα λίγο!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Εν γραφουμε γτ εν εχουμε ανταποκριση απο τα μετωπα..νεκροταφειο..βλεπεις 2-3 μακρια που ωστε να σ κοντεψουν κουτσουφλουν κ πεφτουν..
Φραπε κ θαλασσα γεμωνει το ματι μας δοξα το Θεο..
Προχτες μια ουκρανη με τον λαμπρατορ της εξυπνησε μας για λιο αλλα ειδε ταλιμπαν κ εφυε..
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από πανικος »

μπραβο σκιμη λεβεντης.εγω εχει τρεις μερες να παω κρανιου τοπος.χθες δειλινο με το σκυλλακι 4 ορτυκια ετσι αναπαντεχα σε ενα 2ωρο περπατημα τα πρωτα για φετος :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

Μπράβο Πανίκκο! 4 ορτύκια είσαι βασιλιάς!

Είδα 6-7 πουλιά σήμερα τα οποία ήταν δεντρωμένα...Έδωκε μου ευκαιρία 1 και το πήρα με ωραία βολή στα 40 περίπου μέτρα με challenger 28gr no9! Συνεχίζουμε ακόμα λίο! Ψυσιή τζε νεύρο που λαλούμε!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

:D Καλημερα λεβέντες....Τρυονι ουτε για δείγμα...ούτε είδα...έκαμα το περπατημα μου όμως για ένα μισάωρο και κάτι έγινε...4 σηκώματα 3 μαζί μου, είμαο πολλά ευχαριστημένος!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Σωραίος!
skimis έγραψε::D Καλημερα λεβέντες....Τρυονι ουτε για δείγμα...ούτε είδα...έκαμα το περπατημα μου όμως για ένα μισάωρο και κάτι έγινε...4 σηκώματα 3 μαζί μου, είμαο πολλά ευχαριστημένος!!!
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

Ισως το μοναδικό που υπήρχε στην επαρχία Αμμοχώστου ήρτεν τζε έδωκε πάνω μου!!!! :lol:
Ισως και το τελετυαίο για φέτος τώρα να δούμε!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από MARIOSE »

To benelli εν πάντα μέσα στις φωτό 8-) 8-)
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

Φωτιά και λαύρα φίλε Μάριε η κυρία Benelli!!! Αρεσκει της τζε πολλά να ποζάρει!!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2017

Δημοσίευση από skimis »

Καλημέρα λεβέντες! 1 ωρά περπάτημα κατάφερα να σηκώσω 3 πουλιά και να πάρω τα 2...Βασικά στο 1 δεν κατάφερα να ρίξω καν! Τρυγόνια τέλος για φέτος, του χρόνου με υγεία ελπίζω σε μια ΠΟΛΥ καλύτερη χρονιά από την φετινή!! Όσον αφορά τα ορτύκια θα το παλέψω λίγο μαζί τους διότι αρέσκει μου τζε το περπάτημα, αλλά απότι θωρώ τα πράματα είναι πολύ λίγα τα πουλιά...Συνεχίζουμε!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”