ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

sotiris!129 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: μ@λακα Σπυρο ποσες ωρες καμεις να γραψεις ζινα ουλλα :lol:
Χρείαζεται ταλέντο να είσαι μ@λ@κας. :shock: :shock:
Eλα τωρα βρε μπαγασα φιλικα το ειπα :P
Εν τζαι παρεξήγησα βρε :D

Αρέσκουν του Αλέξη οι περιγραφές μου γι αυτό τις κάμνω περιεκτικές :D
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Γιατρός »

spyrosspyrou851 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε: Χρείαζεται ταλέντο να είσαι μ@λ@κας. :shock: :shock:
Eλα τωρα βρε μπαγασα φιλικα το ειπα :P
Εν τζαι παρεξήγησα βρε :D

Αρέσκουν του Αλέξη οι περιγραφές μου γι αυτό τις κάμνω περιεκτικές :D
Σπύρο μαρέσουν και εμένα συνέχισε
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Έγραψα έκθεση και εσβηστήκαν ούλλα, βαρκούμαι να τα ξαναγράψω που την αρκή :cry:

Σημερινό αποτέλεσμα 1 τρυγόνι με Victory Starlight 32-9

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... gfpxdh.jpg


:D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:Έγραψα έκθεση και εσβηστήκαν ούλλα, βαρκούμαι να τα ξαναγράψω που την αρκή :cry:

Σημερινό αποτέλεσμα 1 τρυγόνι με Victory Starlight 32-9

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... gfpxdh.jpg


:D
Ηντα που τουτη η πςλεριγραφη ρε φιλε...να κατσεις να την ξαναγραψεις εννε καταλαβα...εισαι χαλαρος?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Έγραψα έκθεση και εσβηστήκαν ούλλα, βαρκούμαι να τα ξαναγράψω που την αρκή :cry:

Σημερινό αποτέλεσμα 1 τρυγόνι με Victory Starlight 32-9

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... gfpxdh.jpg


:D
Ηντα που τουτη η πςλεριγραφη ρε φιλε...να κατσεις να την ξαναγραψεις εννε καταλαβα...εισαι χαλαρος?
Αύριο θα γράψω διπλή περιγραφή για σήμερα και αύριο :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Άτε να με σας δυσαρεστήσω :D

Το λοιπόν, ξεκίνησα σήμερα να πάω στο τοπούι μου με την ελπίδα να κινηθεί τίποτε να σύρουμε καμμιά χαρτούτσια τζαι αγιώσαν μέσα στα ράφκια :D παρκάρω και ξεκινώ να κατεβάζω τα πράματά μου και θωρώ ένα φαναρούι, δεν έβλεπα πρόσωπο και λέω καλημέρα του "ανθρώπου." :D Πολοέται ο "άνθρωπος" και λαλεί μου μα γιατί άρκησες :shock: , ξεχωρίζω το πρόσωπο, ο Λεύκιος :shock: :shock: . Έπιασεν τον αργά ο πρόεδρος του συλλόγου και είπαν να έρτουν και αφού διάβασε ότι θα πάω δεν μου είπε τίποτε για έκπληξη :D

Σταθήκαμε γραμμή και πολύ νωρίς αρκέψαν τα ντάγκα ντούγκου απέναντι, υπολογίσαμε πρέπει να μπήκαν πουλιά και ήταν δεντρωμένα. Σαν έβλεπα δεξιά, γυρίζω ελαφρώς το κεφάλι μου αριστερά και βλέπω ένα να έρχεται και να κάθεται στα κυπαρίσσια πίςω μου, ρίχνω μιαν αλλά δεν ξέρω τι έγινε, ήρτε και ο Λεύκιος να κοιτάξει αν έπεςε αλλά μάταια, έρχεται ακόμα ένα με τον ίδιο τρόπο και περνάει και πάει πάνω στον Λεύκιο που ήταν στηνάλλη μεριά των κυπαριςςιών, του φωνάζω, του ρίχνει και μου φωνάζει ότι έρκεται πάνω μου, βλέπω ένα έρκεται ολόισια πάνω μου, κάνω ένα θόρυβο να κλώσει, κλώνει του ρίχνω, πέφτει. Εν το μεταξύ με την τουφεκιά μου σηκώνεται από το έδαφος εκείνο που του έριξε ο Λεύκιος, ήταν πιασμένο, έκατςε και με την τουφεκιά μου έκανε φτερό. Του έριξα μια μακρυνή αλλά μάταια. Λέω να περπατήσω το κομμάτι αφού ήταν πιασμένο πιθανόν να ξανάκατσε αλλά μάταια. Εν το μεταξύ από μακρυά βλέπω ένα ψηλά να πηγαίνει προς το μέρος του Λεύκιου, του φωνάζω, του ρίχνει και πέφτει και του φωνάζω μπράβο, μερικά δευτερόλεπτα μετά ακούω και δεύτερη σιηπεθκιά και υπολόγισα ότι ήταν ζωντανό και εβούραν.

Τελικά το τρυγόνι έππεσε και αναστήθηκε από τα λεγόμενα του Λεύκιου, τζαι έκατσε στα κυπαρίσσια, ο Λεύκιος μου κάνει νόημα να περπατήσουμε το κομμάτι αν σηκωστεί ξανά και να έχω έννοια. Υπολογίζουμε όπου έκατσεν έμεινε από το κτύπημα και δεν το βρήκαμε :shock:

Μετά από λίγη ώρα ο Λεύκιος πήγε στον πρόεδρο του συλλόγου και συζητούσαν για το τι έγινε με το Λεύκιο να του περιγράφει τι έγινε, βλέπω ένα και έρκεται ολόισια πάνω τους, τους φωνάζω, του ρίχνει ο Σταύρος, κλώνει έρκεται πάνω μου, του ρίχνω και εγώ πάει ακόμα, 4 βασιλικά καλλίτζια :D λαλώ του Λεύκιου γιατί εν του έσυρες, λαλεί μου ε αφού έρκετουν πάνω μου που έν χάνω εν του έσυρε :lol:

Μετά είπε μου να πετακτούμε ως την Κοφίνου να παραδώσουμε τες άδειές μας :lol:

Έφυγαν μετά που λίγο ο Λεύκιος με το Σταύρο και είπα να μείνω ακόμα λίγο μήπως κινηθούν πουλιά για νερό αλλά μάταια, αν και δεν έμεινα εντελώς άδικα καθώς έπαιξα ακόμα μια ποντίκα η οποία εκρέπαρε με Victory Trap 32-7.5, 2-0 o Σπύρος. :lol:

Την ώρα που έφευγα είχα και παρέα 20-30 περδικιών τα οποία εβουρούσαν διστακτικά στο χωράφι προσπατώντας να καταλάβουν αν είμαι απειλή η όχι :D

Αυτά για σήμερα, αύριο πάλε.

Copy paste τούντην φορά σίουρα πράματα :lol:
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Artemis G. »

Τωρα τουτη ηταν μονη η διπλη περιγραφη ;
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Dimitris »

:shock: :shock:
Σπύρο έχεις ταλέντο φίλε!
Σε μια φάση σαν διάβαζα όσα έγραψες ενόμιζα ότι ήμουν και εγώ τσαμέ που κυνηγούσατε.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Τωρα μαλιστα αυτη ειναι ανασκοπηση της εξορμησης οι μια φωτογραφια και τελειωσαμε κυριε Σπυρε
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Anthimos »

spyrosspyrou851 έγραψε:Έγραψα έκθεση και εσβηστήκαν ούλλα, βαρκούμαι να τα ξαναγράψω που την αρκή :cry:

Σημερινό αποτέλεσμα 1 τρυγόνι με Victory Starlight 32-9

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... gfpxdh.jpg


:D

Ρε Σπυρο καμνε τζαι λιον καλιτεχνικη επιμελεια του θηραματος ρε φιλε ...επεταξες το χαμε μες τα σπροχωματα ποθκιασιελωμενο ........Βαλε λιον φαντασια ... :D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”