ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από sotiris!129 »

:?: Εχουμε κανενα νεο που τα παραλια;;; :?:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από giorgos80 »

sotiris!129 έγραψε::?: Εχουμε κανενα νεο που τα παραλια;;; :?:
πολλοι λαθρομεταναστες
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από sotiris!129 »

giorgos80 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε::?: Εχουμε κανενα νεο που τα παραλια;;; :?:
πολλοι λαθρομεταναστες
Μιλαροτοι;;;;
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Εγώ υπολογίζω να πάω την Παρασκευή πάντως. Πέρκι έρτει κανένα μαννό πάνω μου όπως πέρσι. :D
beagle-pointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 08 Αύγ 2015, 19:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από beagle-pointer »

Για σας υπάρχουν λίγα πουλιά στην Περιοχή λάρνακα λίγα όμως μην φανταστείτε =) Έχω ένα θεματακι με ένα σκύλο μου θέλω την βοήθειας σας παρακαλώ ! Ακουστε ο σκύλος είναι διασταύρωση beagle-setter τον βρήκα αδέσποτο πριν 2 μήνες είναι φοβισμένος πολύ τον πήρα κυνηγί να δω την αντίδραση του και στη Πρώτη ντουφεκιά πήγε 1 ΚΜ μακριιά μου! Μετά τον είχα δεμένο διπλά μου και έριχνα στον αέρα να σταματήση να φοβάτε ! Μετα από 30 ντουφεκιές τον είχα αφήσει ελευθερο είχε κατσι διπλά μου και με έβλεπε να ριχνω αλλά πάλι φοβατε είναι 2 χρονών ο σκυλος υπάρχει ελπίδα να κυνηγήσω σωστά μια ήμερα μαζι του ι αδικώ κοπο θα κάνω? αν υπάρχουν λύσεις πεστε μου τεσ σας παρακαλώ! ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από LAGOS »

beagle-pointer έγραψε:Για σας υπάρχουν λίγα πουλιά στην Περιοχή λάρνακα λίγα όμως μην φανταστείτε =) Έχω ένα θεματακι με ένα σκύλο μου θέλω την βοήθειας σας παρακαλώ ! Ακουστε ο σκύλος είναι διασταύρωση beagle-setter τον βρήκα αδέσποτο πριν 2 μήνες είναι φοβισμένος πολύ τον πήρα κυνηγί να δω την αντίδραση του και στη Πρώτη ντουφεκιά πήγε 1 ΚΜ μακριιά μου! Μετά τον είχα δεμένο διπλά μου και έριχνα στον αέρα να σταματήση να φοβάτε ! Μετα από 30 ντουφεκιές τον είχα αφήσει ελευθερο είχε κατσι διπλά μου και με έβλεπε να ριχνω αλλά πάλι φοβατε είναι 2 χρονών ο σκυλος υπάρχει ελπίδα να κυνηγήσω σωστά μια ήμερα μαζι του ι αδικώ κοπο θα κάνω? αν υπάρχουν λύσεις πεστε μου τεσ σας παρακαλώ! ευχαριστώ
Δηλαδή φίλε αμα κάποιος έχει υψοφοβία εννα τον δείσουν παστο αεροπλάνο και να τον τραβούν για να ξεφοβηθεί? Για όνομα του Θεού. Με τούτο που έκαμες πολύ πιθανό να χειροτέρεψες το πρόβλημα. Πρέπει να ξεκινήσεις δουλειά απο το σπίτι, την ώρα που τρώει στο κλουβί του με ψεύτικο πιστολούι των μωρών..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από skimis »

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...ΓΡΑΦΩ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!! ΜΑ ΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΚΕΨΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝΕΤΕ ΚΑΡΤΕΡΙ??? ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΖΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΣ ΤΟΥΝΤΟ ΘΕΜΑ?? :) ΕΚΑΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8, ΕΙΔΑ 1 ΣΤΑ 3000 ΠΟΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ :) ... ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Eγώ θα έβλεπα πιθανόν τρυγόνια σήμερα αλλά έπιασε με ο Λεύκιος εψές τηλέφωνο, λαλώ "Α ήντα ωραία, δεν θα πάω στα τρυγόνια μόνος μου, θα έχω τζιαι παρεά", έλα που όμως έπιασε με επειδή ελοάρκαζε να κάμει δοκιμές, έτσι που τζιαμέ που ελοάρκαζα τι χαρτούτσιες θα πάρω μαζί μου ήρτεν το Χωσέ Αρμάντο :lol: :lol:

Λαλεί μου πάεννε εσύ τζιαι να πάω να τες κάμω μόνος μου, λαλώ του ήντα εννά σε αφήκω μόνο σου, ήντα βοηθός είμαι; Έδωκεν μου ένα κουτί χαρτούτσιες τζιαι επήαμε πάτσι :lol:


:D :D
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από πανικος »

100% επιτυχια πρωτη εξορμηση παραλια σημερα ενα φυσιγγιο ενα τρυγονι δεν ειδα αλλο :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

πανικος έγραψε:100% επιτυχια πρωτη εξορμηση παραλια σημερα ενα φυσιγγιο ενα τρυγονι δεν ειδα αλλο :D
ΩΡΑΙΟΣ ΠΑΝΙΚΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”