ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Ο λαος γινετε σιεφταλιες???
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από Sergios »

Συνηθισμένες και κανεί ιδεμί θορώ μας νηστικούς χεχε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Στο κάτω κάτω κάμνουμεν τες μιξ με λίγο από όλα φάσσα, τρυόνι, λαό κτλ κτλ :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:Συνηθισμένες και κανεί ιδεμί θορώ μας νηστικούς χεχε
Κανονικές ή τρυγονοσιεφταλιές, διότι αν καρτερούμε που το Σόλωνα.......εκατάλαβες :lol: :lol:

Εκτός αν θέλεις καμμιά 50αρκά να κάμεις 2-3 σιεφταλιούες :lol:

Αν είναι να κάμουμε ορτυγονοπεζουνοσιεφταλιές, να επικοινωνήσουμε με τους κρεατοσυλλέκτες να μας κανονίσουν λίγα που τζίνα που "εκυνηγήσαν" και να κάμουμε. Σίγουρα έχουν πολλύ υλικό και όσο μας δώσουν την επόμενη μέρα θα το "ξανακυνηγήσουν". :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΠΥΡΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΙΕΦΤΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ 1 "ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ" ΚΑΜΕ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΣΟΥ ΠΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ 2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΜ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΓΕΥΣΗ!

ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ 4-5....ΤΟ 100ΑΡΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ :shock:

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ :D

ΝΑ ΠΩ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΜΕΙΣ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΑΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ.... ΝΑ ΣΠΑΣΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΛΑ ;)

ΤΟΥΤΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΜΝΟΥΝ ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΓΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ..ΟΧΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΜΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!

ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΦΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΦΟ...ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μέσα Σόλωνα! Θα σου τηλεφωνήσω την Παρασκευή το πρωί. :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΣΠΥΡΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΙΕΦΤΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ 1 "ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ" ΚΑΜΕ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΣΟΥ ΠΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ 2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΜ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΓΕΥΣΗ!

ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ 4-5....ΤΟ 100ΑΡΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ :shock:

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ :D

ΝΑ ΠΩ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΜΕΙΣ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΑΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ.... ΝΑ ΣΠΑΣΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΛΑ ;)

ΤΟΥΤΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΜΝΟΥΝ ;)
Φέρμου μόνο εμένα του Γαβρίλη τζιαι άηστους άλλους :lol: Αστειέφκω Σόλωνα μου εκτός εάν φέρει ο καθένας τες δικές του τζιαι απλώς κάμεις τες. :D

Όσον αφορά την έκθεση εγώ μάλλον θα πάω το Σάββατο, μου είπε και ο πανίκος για να πάμε μαζί με τον Αχερκώτη και τον Απόλλον την Παρασκευή αλλά μίλησα ήδη με τον Σάββα (εκείνος θα πάει και Παρασκευή και Σάββατο καθώς γυρέφκει όπλο) για να πάμε το Σάββατο. Αν είναι μιλάτε με τον πανίκο αν θα πάτε πολλοί την Παρασκευή κάμετε μια μίνι συνάντηση :)

Αν είναι έρχομαι τζιαι εγώ Παρασκευή, εν και έχει πρόβλημα, ο Σάββας θα είναι και τις δύο μέρες και μιλώ μαζί του.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε:Μέσα Σόλωνα! Θα σου τηλεφωνήσω την Παρασκευή το πρωί. :D
ΟΚ ΜΑΡΙΕ :P ...ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ...ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΨΙΔΙ :oops: :oops: :oops:

ΣΠΥΡΟ ΕΑΝ ΕΡΘΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ :D ....ΑΣΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Μέσα Σόλωνα! Θα σου τηλεφωνήσω την Παρασκευή το πρωί. :D
ΟΚ ΜΑΡΙΕ :P ...ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ...ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΨΙΔΙ :oops: :oops: :oops:

ΣΠΥΡΟ ΕΑΝ ΕΡΘΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ :D ....ΑΣΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ!
΄Ηντα ξέρω εν εμένα που εννά βάλουν κοριούς να μαθαίνουν για τρυγόνια :shock: :shock: :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”