ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Απάντηση
sotiris!129

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αφου τα ατιμα εν που το ποστο μου που επερνουσαν μολις εταρασα λιο για να ξεπιαστω επερνουσαν...επιδη οι παρεες που επιαμε μαζι εν του βουνου ζ σαλαβατουσαν επδ εν εσηι πεφκα ζ κρεμους εν εκατσαμε ενα τοπο περκι σιοπισουν :?
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

:lol:
sotiris!129

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

κατι που μου τυχενη σινεχεια και βασικα αρκεπσα και νομιζω πως εν μιτσις ο εγκεφαλος μου ζε εν το φορι μεσα ζε νμζ μετα πως ειμαι ιδιοτροπως...πως γινεται να παεις στα τρυγονια πχ σημερα εγω στιν αλαμινο και οι κυνηγοι διπλα μου να παιζουν στρουφους? δλδ εν πολλα μικρος ο εγκεφαλος μου και εν το φορι εμενα μεσα να παιξω τον στρουφο! καλα ρε βλακες οπιοι και να σαστε τι καταλαβετε πως επαιξετε 10 στρουφους ζε 2 ακανουρες? ζε μετα φκενουν ζε στες τηλεορασης την πρωτη κηριακη ζε κλεεεεεεεεν οι ΒΛΑΚΕΕΕΣ πως καθε περση και καλιτερα ρε! ΒΛΑΚΑ αμαν ΠΑΙΖΕΙΣ 20 χαρτουτσιες την ωρα πως να κοντεπσι τρυονι !!! ελεοοοοοος
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από tracker686 »

sotiris!129 έγραψε:κατι που μου τυχενη σινεχεια και βασικα αρκεπσα και νομιζω πως εν μιτσις ο εγκεφαλος μου ζε εν το φορι μεσα ζε νμζ μετα πως ειμαι ιδιοτροπως...πως γινεται να παεις στα τρυγονια πχ σημερα εγω στιν αλαμινο και οι κυνηγοι διπλα μου να παιζουν στρουφους? δλδ εν πολλα μικρος ο εγκεφαλος μου και εν το φορι εμενα μεσα να παιξω τον στρουφο! καλα ρε βλακες οπιοι και να σαστε τι καταλαβετε πως επαιξετε 10 στρουφους ζε 2 ακανουρες? ζε μετα φκενουν ζε στες τηλεορασης την πρωτη κηριακη ζε κλεεεεεεεεν οι ΒΛΑΚΕΕΕΣ πως καθε περση και καλιτερα ρε! ΒΛΑΚΑ αμαν ΠΑΙΖΕΙΣ 20 χαρτουτσιες την ωρα πως να κοντεπσι τρυονι !!! ελεοοοοοος
συμφωνω φιλε μου,εγω εκανα ολοκληρη καλυψη αποκρυψη και επεριμενα οπως τον βλακα να ρτει κανενα πουλλι να το κτυπησω και ουτε που αφησαν να κοντεψει πουλλι κατω απο 50 μετρα....δυστυχως ειναι στην κυπρο που ζεις...με 50,000 διαφορετικους χαρακτηρες κυνηγων...
sotiris!129

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

βρε Νικολα εχει κανα πουλλι παραθαλασια η" δεν εφανικε τπτ ακομα?
Canis

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από Canis »

ρε παιδια, εσχει που το πρωί που φυσά ανατολικός δυνατός αέρας. Μεγάλη πιθανότητα να φανούν πουλία....
pant
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 08 Μάιος 2010, 13:09

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από pant »

Κατά τους παλιούς κυνηγούς ο ανατολικός αέρας δεν βοηθά. Θέλει βορκάν!!!! Ελάλεν ο μακαρίτης ο παππούς μου.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ

ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ :lol:
ΠΕΡΙΠΟΥ 10-20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ
sotiris!129

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

λαλουν οι παρεες πως ειμαι τυχερος λαλουν λαλουν λαλουν επελαναν την κελε μου...τωρα να παω αυριο καλο να δω αν εν αλιθκια τους ;)
Canis

Re: ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ

Δημοσίευση από Canis »

winchester έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:κατι που μου τυχενη σινεχεια και βασικα αρκεπσα και νομιζω πως εν μιτσις ο εγκεφαλος μου ζε εν το φορι μεσα ζε νμζ μετα πως ειμαι ιδιοτροπως...πως γινεται να παεις στα τρυγονια πχ σημερα εγω στιν αλαμινο και οι κυνηγοι διπλα μου να παιζουν στρουφους? δλδ εν πολλα μικρος ο εγκεφαλος μου και εν το φορι εμενα μεσα να παιξω τον στρουφο! καλα ρε βλακες οπιοι και να σαστε τι καταλαβετε πως επαιξετε 10 στρουφους ζε 2 ακανουρες? ζε μετα φκενουν ζε στες τηλεορασης την πρωτη κηριακη ζε κλεεεεεεεεν οι ΒΛΑΚΕΕΕΣ πως καθε περση και καλιτερα ρε! ΒΛΑΚΑ αμαν ΠΑΙΖΕΙΣ 20 χαρτουτσιες την ωρα πως να κοντεπσι τρυονι !!! ελεοοοοοος
συμφωνω φιλε μου,εγω εκανα ολοκληρη καλυψη αποκρυψη και επεριμενα οπως τον βλακα να ρτει κανενα πουλλι να το κτυπησω και ουτε που αφησαν να κοντεψει πουλλι κατω απο 50 μετρα....δυστυχως ειναι στην κυπρο που ζεις...με 50,000 διαφορετικους χαρακτηρες κυνηγων...

Καλημέρα....
Σήμερα περνούσα απο μία καθημερινή περιοχή στη Λάρνακα για δουλεία κ όχι κυνήγι. Σε κάποια φάση είδα ένα τύπο να παίζει ακκανούρε που το αυτοκίνητο. εκοντοσάθηκα να δώ πόσο μαλάκας ητάν και τσάκ εκατεβήκαν του 2 θηροφύλακες με όχι πράσινο αυτοκίνητο και τον έπιασαν. του είπαν να τους ακολουθήσει σε αστυνομικό σταθμό της περιοχής. τώρα ο ηλίθιος θα πληρώσει πρόστιμο και θα χάσει και την άδεια του και θα πρέπει να κσανακάτσει εκσετάσεις γιατί ήθελεν να παίζει ακκανούρες που το αυτοκίνητο.... καλά να πάθει....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”