φυσιγγιο για το τρυγωνι

istriano ®

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από istriano ® »

sotiris!129 έγραψε:
Γιατρός έγραψε:
istriano ® έγραψε:
Rai παλε με βρισκουν 100% συμφωνο, αυτα που εγραψες!!!
Nα σε δω να κυνηγάς με τον Rai και να κάνω δωρεάν επεμβάσεις για μία βδομάδα :roll: :lol: 8-)

Φιλικά
ασε φιλε Αρωστεφασσα νομιζω ξερω ποιο ειναι το αγκαθι στη σχεση μου ! ολες αυτες οι δηθεν κοντριτσες κτλ κτλ :geek:
Ειμαι το αγκαθι στην σχεση σας :shock: Μεν Μου λες τετοια και θα το φερω βαρος στην συνειδηση Μου :(
istriano ®

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από istriano ® »

Rai μηπως θελεις να σε συνοδευσω στις φασσες ;)
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από Rai »

LEFKIOS έγραψε:
Rai έγραψε:Σωτηράκη την Κυριακή το βράδυ ετοιμάσου να κόψεις φωτογραφία που θα ανεβάσω με πολύ στενό συγγενικό σου πρόσωπο με μπουκέτα ...
Προς το παρόν κούλαρε και ανάμενε... 8-)

Πρώην συνκυνηγός σου

Rai
Φίλε Rai αυτή η σιγουρια οτι το βραδυ θα ανεβασης φωτογραφία με μπουκέτα μου φενεται λίγο υποπτη :!: . Ποτέ δεν είμαστε σίγουροι για το αποτέλεσμα μιας εξωρμησης αν δεν τελίωση πρώτα. ;) Πάντως εγω σου ευχομαι καλή επιστροφή πρώτα στη οικογένεια σου :D και αν ερθη και το μπουκετο.. :) .καλως να ερθη.
Φίλε Λέυκιε ,για μένα το σημαντικότερο είναι να πάμε και να έρθουμε καλά.Άν θα υπάρξει και ικανοποιητική κάρπωση ακόμα καλύτερα.. ;)
Το μόνο που μπορεί να επηρεάσει την κάρπωση σύμφωνα με αυτά που έχω δεί και γνωρίζω είναι τα τρυγώνια να μετακινηθούν σε αυτές τις 2-3 μέρες που έχουν απομείνει.Ώς γνωστόν αυτή την περίοδο τα πουλιά αυτά μετακινούνται και άν το κυνήγι αυτό δινώταν 1-2 εβδομάδες νωρίτερα η κάρπωση των τρυγωνιών θα ήταν πολύ καλύτερη.
Τώρα έχοντας στην τσάντα μου μόνο φυσίγγια Columbia κάτω απο τις οδηγείες του μέντορα της ιδιογάμωσης chr34 η επιτυχία είναι μονόδρομος ακόμα και με το beretta. :lol:

Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από Rai »

istriano ® έγραψε:Rai μηπως θελεις να σε συνοδευσω στις φασσες ;)
Μακριά και αγαπημένοι καλύτερα φίλε ;)

Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από Rai »

Αφιερωμένο στον Σωτήρη 129 ,που ακόμα και σήμερα 15 Αυγούστου το απόγευμα πήγε να ελέγξει το πόστο μου της Κυριακής.Απότερος σκοπός του να βρεί τρόπο να αναχαιτίσει τα πουλιά πρίν να μπούν στον τομέα μου.
Σωτήρη ,ο Πρωταράς φίλε μου καλέ εν γεμάτος μνί και εσύ ψάχνεις πούπουλα..

http://www.youtube.com/watch?v=mEX5ByBHbys


Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Rai έγραψε:Αφιερωμένο στον Σωτήρη 129 ,που ακόμα και σήμερα 15 Αυγούστου το απόγευμα πήγε να ελέγξει το πόστο μου της Κυριακής.Απότερος σκοπός του να βρεί τρόπο να αναχαιτίσει τα πουλιά πρίν να μπούν στον τομέα μου.
Σωτήρη ,ο Πρωταράς φίλε μου καλέ εν γεμάτος μνί και εσύ ψάχνεις πούπουλα..

http://www.youtube.com/watch?v=mEX5ByBHbys


Rai
xaxaxaxax εισαι γελειος :lol:
εγω ειμαι ο Μαλακας που αντι να αχωνουμαι για το οπλο μου μονο αχωνουμαι για τα οπλα ουλων σας ! να μεν πει κανενας σας πως τον επειρα και επερνε ματι !
και τους 2 στο πο^%&%σο σας Αγιαναπα να δειτε τα δειχαλοτα σας να ερτετε την Κυριακη να θελετε και ποστο :lol:
btw του Πατερα/Αδερφου ειπα τους no way !!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

http://www.ihunt.gr/content/%CE%B7-%CF% ... bsolute%5D
φιλε Rai ελπιζω να κανεις τα homework σου γιατι την Κυριακη εχεις εξετασεις ! :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ειδικα με τσιοκ 3-1 οπως λεει και ο Μπαμπης! :?

Ας βαλει Extra Full καλλυτερα... :lol:
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Breda Pegaso έγραψε:Ειδικα με τσιοκ 3-1 οπως λεει και ο Μπαμπης! :?

Ας βαλει Extra Full καλλυτερα... :lol:
ενα σου λεω
μετα απο χρονια ... πολλα χρονια ομως !!!
εβαλα στες καννες μου **** στην πρωτη βολη και ***** στην δευτερη :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: φυσιγγιο για το τρυγωνι

Δημοσίευση από Rai »

Φίλε 129
Αν και δέν έχω παίξει ντουφεκιά απο τον Φεβρουάριο , την Κυριακή ένα ποσοστό 7/10 πουλιά το θεωρώ κλειδωμένο.
Homework εν για κυνηγούς απο το πληκτρολόγιο και για αυτούς που την Κυριακή θα τρέμουν τα χέρια τους κρατώντας το Berettaki τους ,κάνοντας μάτι στην θανατοτελετή που θα γίνεται λίγα μέτρα παραπέρα. ;)

Rai

ps :Ποιά απόσταση είναι ασφαλείς για να κάτσει κάποιος δεξιά-αριστερά απο κάποιον στο κυνήγι ?Γύρο στα 50-60 μέτρα ?
Φέρε μαζί σου και χάπια και κιάλια .... 8-)
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”