ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Γιατρός έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Θέλω ένα από αυτό για τα παράλια

Φίλε μου κάνε πρώτα μια αρχή με αυτό εντός οικείας για προπόνηση! :)

Θα έχω πρόβλημα με την εσωτερική πισίνα και τους βατήρες

Οκ σε καταλαβαίνω. Δοκίμασε αυτό τότε. Δεν θα ενοχλούν οι βατήρες! Προσοχή στη προσκόπευση όμως!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

ρε diamond pigeon ποσες ωρες εμειναν?αρρρρρ...ατε τζαι εσπασαμεν ουλλη εφτομα μες τα γραφεια!πανω σουουουουουου...τζαι τουτντι στρατα κανονησε να τα θωρεις....ο ι να τζημασε πουκαστην ελια...ακομα πονω το λαιμο μ που τις φωνες που σου εβαλα τη Κυριακη... :lol:
PB687 Diamond Pigeon

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:ρε diamond pigeon ποσες ωρες εμειναν?αρρρρρ...ατε τζαι εσπασαμεν ουλλη εφτομα μες τα γραφεια!πανω σουουουουουου...τζαι τουτντι στρατα κανονησε να τα θωρεις....ο ι να τζημασε πουκαστην ελια...ακομα πονω το λαιμο μ που τις φωνες που σου εβαλα τη Κυριακη... :lol:
κύριε BAIKAL 1980, τούτη την φορά εν να κάτσω δίπλα σου να μεν κρυώνει το πλευρό σου να έχεις τζαι παράπονο :D . Ο ύπνος πουκατο που την ελιά με παρέα τις νυφίτσες είναι must για κάθε κυνηγό τουλάχιστον μια φορά ;) !! Παααανννννωωωωωω σουουουουουουουου!!! Σι γιου λαττερ μπαιπι!!
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από Rai »

Καλάν ρε παιθκιά πρέπει να χαλούμε όλα τα θέματα με μ******ςώστε να μήν διαβάζονται μετά ?? Άν κάποιος θέλει να γράφει ότι του καπνίσει άς κάνει ένα θέμα με το όνομα διάφορα θέματα - μ******ς και ότι θέλει άς γράφει μέσα και όποιος θέλει να μπαίνει μέσα να τα βλέπει.
Σήμερα τίποτα τρυγώνια στα παράλια.Την Δευτέρα ξανά αν είμαστε καλά .

Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Rai έγραψε:Καλάν ρε παιθκιά πρέπει να χαλούμε όλα τα θέματα με μ******ς ώστε να μήν διαβάζονται μετά ?? Άν κάποιος θέλει να γράφει ότι του καπνίσει άς κάνει ένα θέμα με το όνομα διάφορα θέματα - μ******ςκαι ότι θέλει άς γράφει μέσα και όποιος θέλει να μπαίνει μέσα να τα βλέπει.
Σήμερα τίποτα τρυγώνια στα παράλια.Την Δευτέρα ξανά αν είμαστε καλά .

Rai

Rai καμμια κινηση σημερα??εχτες παντως επαιχτηκαν λια απο οτι μου ειπαν οι συντροφοι...που 3-4 στα ποστα μας...εμεις εσπασαμε μες τα γραφεια...επιτελους ηρτε ΣαββΚυριακο τζαι για μας τους φτωχους :lol:
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:ρε diamond pigeon ποσες ωρες εμειναν?αρρρρρ...ατε τζαι εσπασαμεν ουλλη εφτομα μες τα γραφεια!πανω σουουουουουου...τζαι τουτντι στρατα κανονησε να τα θωρεις....ο ι να τζημασε πουκαστην ελια...ακομα πονω το λαιμο μ που τις φωνες που σου εβαλα τη Κυριακη... :lol:
κύριε BAIKAL 1980, τούτη την φορά εν να κάτσω δίπλα σου να μεν κρυώνει το πλευρό σου να έχεις τζαι παράπονο :D . Ο ύπνος πουκατο που την ελιά με παρέα τις νυφίτσες είναι must για κάθε κυνηγό τουλάχιστον μια φορά ;) !! Παααανννννωωωωωω σουουουουουουουου!!! Σι γιου λαττερ μπαιπι!!

..τζαι ο παστουρμας η ωρα 3 το πρωι βλαφτει...ελα κατσε διπλα μου αυριο να δεις την γλυκα!!!
PB687 Diamond Pigeon

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:ρε diamond pigeon ποσες ωρες εμειναν?αρρρρρ...ατε τζαι εσπασαμεν ουλλη εφτομα μες τα γραφεια!πανω σουουουουουου...τζαι τουτντι στρατα κανονησε να τα θωρεις....ο ι να τζημασε πουκαστην ελια...ακομα πονω το λαιμο μ που τις φωνες που σου εβαλα τη Κυριακη... :lol:
κύριε BAIKAL 1980, τούτη την φορά εν να κάτσω δίπλα σου να μεν κρυώνει το πλευρό σου να έχεις τζαι παράπονο :D . Ο ύπνος πουκατο που την ελιά με παρέα τις νυφίτσες είναι must για κάθε κυνηγό τουλάχιστον μια φορά ;) !! Παααανννννωωωωωω σουουουουουουουου!!! Σι γιου λαττερ μπαιπι!!

..τζαι ο παστουρμας η ωρα 3 το πρωι βλαφτει...ελα κατσε διπλα μου αυριο να δεις την γλυκα!!!
μετά τα χοιροστάσια έχω ανοσία στις μυρωδιές!!

Ανησυχητικό όπως γράφει ο φίλος ο Rai για τα πουλιά σήμερα. Εν η τύχη μας αλόπως να μην σύρουμε τουφεκιά αύριο;
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από Rai »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Rai έγραψε:Καλάν ρε παιθκιά πρέπει να χαλούμε όλα τα θέματα με μ******ς ώστε να μήν διαβάζονται μετά ?? Άν κάποιος θέλει να γράφει ότι του καπνίσει άς κάνει ένα θέμα με το όνομα διάφορα θέματα - μ******ς και ότι θέλει άς γράφει μέσα και όποιος θέλει να μπαίνει μέσα να τα βλέπει.
Σήμερα τίποτα τρυγώνια στα παράλια.Την Δευτέρα ξανά αν είμαστε καλά .

Rai

Rai καμμια κινηση σημερα??εχτες παντως επαιχτηκαν λια απο οτι μου ειπαν οι συντροφοι...που 3-4 στα ποστα μας...εμεις εσπασαμε μες τα γραφεια...επιτελους ηρτε ΣαββΚυριακο τζαι για μας τους φτωχους :lol:
Φίλε δέν ξέρω που είναι τα πόστα σου .Στην περιοχή που πηγαίνω εγώ (Μαζωτόν -καλλίτζην-πετούντα ) δέν παιχτήκαν πουλιά όλην την εβδομάδα.
Οι παραπληροφόριση είναι αρκετά μεγάλη.Χτές έπκιασα κουβέντα με ένα Κυνηγό-Πληροφοριοδώτη στο πόστο μου και λαλεί μου "Χτές επαίξαν πολλά τρυγώνια δαμέσα-εσφάξαν τα "
Ναί λαλώ του ξέρω το .Ήμουν δαμέ και επαιχτήκαν όλα και όλα 3 τρυγώνια.

Rai

Ps Καλά να περάσετε αύριο εγώ επαράκανα το με το κυνήγι αυτήν την εβδομάδα.Σαββατοκυρίακο θα πάρω τα σκυλιά στο βουνό.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

μετά τα χοιροστάσια έχω ανοσία στις μυρωδιές!!

Ανησυχητικό όπως γράφει ο φίλος ο Rai για τα πουλιά σήμερα. Εν η τύχη μας αλόπως να μην σύρουμε τουφεκιά αύριο;[/quote]


..απο οτι θωρω με τους νοθκιαες εν ελπιζω τζαι πολλα πραματα...αλλα ειπαμε ποτε εν ξερεις...τζαι το μισο τζινι ε παντα η αγωνια που εσιεις πριν φεξει η μερα...!
BAIKAL 1980

Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ 2013-2014 !!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Rai έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Rai έγραψε:Καλάν ρε παιθκιά πρέπει να χαλούμε όλα τα θέματα με μ******ς ώστε να μήν διαβάζονται μετά ?? Άν κάποιος θέλει να γράφει ότι του καπνίσει άς κάνει ένα θέμα με το όνομα διάφορα θέματα - μ******ς και ότι θέλει άς γράφει μέσα και όποιος θέλει να μπαίνει μέσα να τα βλέπει.
Σήμερα τίποτα τρυγώνια στα παράλια.Την Δευτέρα ξανά αν είμαστε καλά .

Rai

Rai καμμια κινηση σημερα??εχτες παντως επαιχτηκαν λια απο οτι μου ειπαν οι συντροφοι...που 3-4 στα ποστα μας...εμεις εσπασαμε μες τα γραφεια...επιτελους ηρτε ΣαββΚυριακο τζαι για μας τους φτωχους :lol:
Φίλε δέν ξέρω που είναι τα πόστα σου .Στην περιοχή που πηγαίνω εγώ (Μαζωτόν -καλλίτζην-πετούντα ) δέν παιχτήκαν πουλιά όλην την εβδομάδα.
Οι παραπληροφόριση είναι αρκετά μεγάλη.Χτές έπκιασα κουβέντα με ένα Κυνηγό-Πληροφοριοδώτη στο πόστο μου και λαλεί μου "Χτές επαίξαν πολλά τρυγώνια δαμέσα-εσφάξαν τα "
Ναί λαλώ του ξέρω το .Ήμουν δαμέ και επαιχτήκαν όλα και όλα 3 τρυγώνια.

Rai

Ps Καλά να περάσετε αύριο εγώ επαράκανα το με το κυνήγι αυτήν την εβδομάδα.Σαββατοκυρίακο θα πάρω τα σκυλιά στο βουνό.

φιλε RAI καμμια σχεση με παραπληροφορηση τζινο που ειπα...πουλλια εν εφκαλε τιποτε απλα πανω στα 3-4 ποστα τα πρωτα επαιξαν λια ισως και φαραμενα που τα δεντρα και απο αλλους κυνηγους....για μπασιματα δεν υπηρχε τιποτε...και οι τοποι που κυνηγω εν εκει που εγραψες...στο καλλιτζι παντως καλα και μπορειτε να περπατατε...εν ο ενας πας τον αλλον τζιαμε...!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”