Τρυγόνια -Σεπτέμβριος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

μπραβο σπυρο .παντα το πρωτο σου τρυγονι λαγο περδικι φασα αποτυπωνεται στην μνημη.ελπιζω να εχεις την ευκαιρια να αποτυπωσεις χιλιαδες θηραματα εδω στον κυνηγετικο παραδεισο bananialand :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από giorgos80 »

skimis έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΑΛΛΑ ΠΛΑΝΑ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΟΥ...ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΛΕΟΝ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!
Τι καμερα εχεις ρε φιλε;
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΦΙΛΕ ΓΙΟΡΓΟ Η ΚΑΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η HD 720P ACTION CAMERA... 35 ΛΙΡΕΣ ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ 16GB... ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ!!!ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΡΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΦΙΛΕ!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από giorgos80 »

skimis έγραψε:ΦΙΛΕ ΓΙΟΡΓΟ Η ΚΑΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η HD 720P ACTION CAMERA... 35 ΛΙΡΕΣ ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ 16GB... ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ!!!ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΡΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΦΙΛΕ!
ok φιλε να τη κοιταξω γιατι φαινεται καλη.η διαρκεια της μπαταριας ποση ειναι?
Α!κατι αλλο εν μπαικαλ που εχεις απ'οτι ειδα.τα ξυλα σου ειναι λιγο ξασπρισμενα ή εν που τη φωτογραφια?ποιας χρονολογιας ειναι?
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΗ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ...ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 45 ΛΕΠΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΗΣ...ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΤΑ ΣΠΑΖΕΙ ΣΕ 20ΛΕΠΤΑ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΑΣ ΑΣΚΟΠΑ ΣΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΔΛΔ ΣΕ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΛΑΝΑ ΦΚΑΛΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝΕΤΑ....ΝΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΙΚΑΛ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ IZH-27EM-1C...ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΞΑΣΠΡΙΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ...ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΟ 2004 ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΡΩΣΣΙΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΞΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ!! :)
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από giorgos80 »

εν το μεταξυ αν μπορεις βαλε ενα λινκ στο ebay γιατι εμφανιζονται διαφορες καμερες με αυτο που μου εγραψες.
το οπλο που εχω στο προφιλ μου ειναι το ιδιο με το δικο σου αλλα μοντελο του 11
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

http://www.ebay.co.uk/itm/HD-720P-Wate- ... 1c3f4f2655

ΤΟΘΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΦΙΛΕ!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ?? ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από giorgos80 »

skimis έγραψε:http://www.ebay.co.uk/itm/HD-720P-Wate- ... 1c3f4f2655

ΤΟΘΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΦΙΛΕ!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ?? ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..
ναι ρε φιλε ειμαι ευχαριστημενος.εκαμε μου λιες λαδκιες στις αρχες με τα ejector αλλα δεν υφισταται πλεον προβλημα.φωτο αν τα καταφερω μετα
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Φιλε με ενδιαφερει η καμερα.
Ηρθε στο τελωνειο?
Ποσα πλήρωσες τελωνειο κ δασμους εαν επιτρεπετε.

Μασ βαζεις μθα φωτο για το πως την προσαρμοζεις στο ?οπλο
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εχς και εγς την ιδια εδω και ενα χρονο πολλα καλη και ελαφρια
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”