Τρυγόνια -Σεπτέμβριος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

Athos 1978 έγραψε:Ευχάριστες συναντήσεις είχα σήμερα :P :D
είσαι ψατζί ρε! μπράβο!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!! ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΕΙΔΑ 5-6 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΨΗΛΑ...ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΦΤΩΧΑ ΤΑ ΠΡΑΜΜΑΤΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΦΚΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

skimis έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!! ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΕΙΔΑ 5-6 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΨΗΛΑ...ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΦΤΩΧΑ ΤΑ ΠΡΑΜΜΑΤΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΦΚΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ...
καλημερα φιλε μου.συμφωνω μαζι σου εκανε καλα περασματα φετος γρηγορα και τρυγωνια και ορτυκια τουλαχιστον εδω στα κοκκινοχωρια.απο εδω και να παει μονο ορτυκια μπορει να ξαναμπουν :D .που μενεις εσυ?
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΠΑΝΙΚΟ...ΜΕΝΩ ΑΥΓΟΡΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΟΥΛΙΑ ΨΗΛΟΥΜΕΝΑ...ΘΑ ΔΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

skimis έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΠΑΝΙΚΟ...ΜΕΝΩ ΑΥΓΟΡΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΟΥΛΙΑ ΨΗΛΟΥΜΕΝΑ...ΘΑ ΔΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ?
φιλε εχεις μηνυμα.μπορει να ειμαστε και συγγενεις :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Σήμερα σε καθημερινή εξόρμηση με το Λεύκιο, το F.A.I.R και εγώ "βαφτιστήκαμε" με το πρώτο μας τρυγόνι. Ένα τρυγόνι μας εκόντεψε και το κτύπησα με την 2η μου βολή με Victory 31gr λιλά νο7. Μόλις πακετάραμε να φύγουμε πέρασαν 4 πουλιά πάνω ακριβώς από το πόστο του Λεύκιου που ίσως να του πρόσφεραν μια οριακή βολή. Λιγοστά τα πουλιά που είδαμε εμείς αν και στα καλά τα πόστα που ήταν κρατημένα από πολύ νωρίς έριξαν αρκετές τουφεκιές.

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... 76498e.jpg

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... b27194.jpg

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... 17d0af.jpg
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΟΠΛΟ!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

skimis έγραψε:ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΟΠΛΟ!!
Ευχαριστώ, να σαι καλά. Αναμένουμε και άλλα βίντεο με τις βολές σου :D
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΑΛΛΑ ΠΛΑΝΑ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΟΥ...ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΛΕΟΝ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Βρε δολοφόνε Σπύρο "εκαθάρισες" το τρυονούι... :lol: :lol:

Άτε τζιαί το Νιόβρη εύχομαι να πιάσεις το quota... :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”