ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

sotiris!129 έγραψε:ζικλες να εχει και εγω καμω τες καλα με οτι χαρτουτσιες ζε να εχω μες τες κανες μου!
μια πυθαμι πουλι με οτι χαρτουτσια ζε να την παιξεται εν να πεση οπως την μαπα :D
victory 31gr 8no ,victory 32 gr skeet,victory 32 gr starlight 10no
3 πακετα που μου εμειναν που τα προχτες ουτε και εχει περιπτοση να παω να γορασω αλλες οτι καιρο και να εχει!
+1 !!! αλλα τουτο το "ουτε και εχει περιπτοση να παω να γορασω αλλες οτι καιρο και να εχει!" ειναι το πιο σωστο !!!
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από Panmoy »

Browning ultra έγραψε:
Panmoy έγραψε:EXTRA SARKA 33gr. No.10.......fonias
Φιλε πανμου μα με ιντα οπλο χρισιμοποια τισ σαρκα εγο εγορασα ενα κουτι για το Browning ultra plus εν μου αρεσαν
Φίλε Browning ultra,
έχω ένα Winchester Select sporting II, 28". Πραγματικά είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που δεν έκανε η συγκεκριμμένη χαρτούτσια και έπρεπε να χρησιμοποιήσω κάτι άλλο. Ο "αντικαταστάτης" της σε υγρασίες, παγωνιές κτλ: Extra Rocket 32gr. No.10. Όταν έχω αυτές τις δύο μαζί μου νοιώθω κομπλέ.................
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Η εχτρα 32γρ ειναι πραγματι της υγρασίας την εχω και εγώ δοκιμασει. Επισης. Παντοτε κατα την αποψην μου αυριο θα καμνει η 33γρ σαρκά και η 33γρ lucky shot, και starlight 32γρ. Eπισης οπου θα έχει δυνατον αέρα ενα ποιό γρήγορο φυσίγγιο πιστευω οτι θα βοηθήση, αν μας αφησει ο καιρός......., ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Nobel Sport Velox πολυ καλη σε υγρασια οπως και η 31γρ ΒΙΟ της Nobel Sport ταππα. Την 2η παιζω την και σε ανεμο με καλα αποτελεσματα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
giorgos-zabala
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 14 Ιαν 2011, 22:35

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από giorgos-zabala »

olympia minimax sporting 28gr. n8
KYNIGOSDK
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 19:49
Τοποθεσία: KAMATEΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από KYNIGOSDK »

ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΜΕ ΤΑ EYROMIX- LABRO 31 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ 8-9 ΝΟΥΜΕΡΟ ;) ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΕΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕ ΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ;)
Εικόνα
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από nike powder »

KYNIGOSDK έγραψε:ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΜΕ ΤΑ EYROMIX- LABRO 31 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ 8-9 ΝΟΥΜΕΡΟ ;) ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΕΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕ ΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ;)
kalliteri xartutsia en tzini p kamnis monos s p xeris en m vallis mesa oi px kapioi lalloun oti valloun 12 noumero skai ke valloun 9ari
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από canastas »

ολυμπία baby 25γρ 9no
THE BEST THERE IS
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από cyprohunter »

Τούτο το δίλιμα σκοτώνει με... ένιξερω καπου μεταξύ ιλιονα 32gr ταππα τζαι ατλας welcome 29gr
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΑΣ

Δημοσίευση από kanaris »

cyprohunter έγραψε:Τούτο το δίλιμα σκοτώνει με... ένιξερω καπου μεταξύ ιλιονα 32gr ταππα τζαι ατλας welcome 29gr
το θεμα ειναι να βρεις το διλημμα που σκοτωνει τες τζικλες! ;)
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”