TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Απάντηση
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από savvis25 »

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 10/01/2016 (SS & SK)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

To ρώσσικο σιδερικό μια χαρά ήταν, ο μάστρος του σήμερα κάτι έπαθε. :D
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από shipettis »

με τοσα πολλα πουλια που εβαλε το σαβατο επρεπε να κρατηθουν εστω και λιγα αλλα τπτ νεκροταφιο.
και σας ρωτω.... φαι εσηει πολλιν νερον εχει αρκετο ιδιος τον τελευτεο καιρο πουλλια εμπικασιν ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ τοτε τι σταναθεμα γντ και εν μινισκουν τα πουλια. και μεν μ πειτε οτι επιασαντες ουλλες παστα διχτυα. κατι παει Χ κατι αλλον ενι. τζιαμε που παεις να χονεψεις οτι οκ εν εχει τζικλες φετος μπαινουν πουλλια και αποκτας ελπιδες παεις υστερα τζινιι και κοφκουνται τα ποδκια σου.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

shipettis έγραψε:με τοσα πολλα πουλια που εβαλε το σαβατο επρεπε να κρατηθουν εστω και λιγα αλλα τπτ νεκροταφιο.
και σας ρωτω.... φαι εσηει πολλιν νερον εχει αρκετο ιδιος τον τελευτεο καιρο πουλλια εμπικασιν ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ τοτε τι σταναθεμα γντ και εν μινισκουν τα πουλια. και μεν μ πειτε οτι επιασαντες ουλλες παστα διχτυα. κατι παει Χ κατι αλλον ενι. τζιαμε που παεις να χονεψεις οτι οκ εν εχει τζικλες φετος μπαινουν πουλλια και αποκτας ελπιδες παεις υστερα τζινιι και κοφκουνται τα ποδκια σου.
φιλε ειμαι 40 χρονων

που την εφηβεια μου μεχρι σημερα εμεινε το 10% των περβολιων στην κυπρο

αφου δεν εχει βιοτοπους τι να μεινει να καμει το πουλι
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Χτες πουλια χτυπηθηκαν κ μαλιστα αριθμοι..
Κεινο π προσεξα ομως ειναι πως τα πουλια εν θα τες δεις πλεων στα παραδοσιακα ποστα αλλα κουλιαζουν σε αρκατζια δυσβατα συνηθως..φαι εχει πολυ οντως κ παντου βρισκει ευκολα τροφη..τζικλες σε σταμα θα παιξεις ειτε μολις μπουν ειτε οταν αλλαξουν περιοχη τα πουλια πραγμα που εγινε χτες κ στις 2 περιπτωσεις..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Δηλαδη εχτες επεχτηκαν πουλιά. ?

Μιλω για 15 ας πουμε πουλιά καποιος σε πέρασμα το πρωι?
γιατι με ακαμα με αυδημου με με με που μιλησα.....ηταν τεαγικη η κατασταση γθα τα ατομα πιυ μιλησαμε τουλαχιστον.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Ναι Χρυσανθε μου χτες επαιχτηκαν πουλια με αριθμους 30-40 σε σταμα..θελει τυχη κ σωστο ποστο..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από admin »

Αχερκωτης έγραψε:Ναι Χρυσανθε μου χτες επαιχτηκαν πουλια με αριθμους 30-40 σε σταμα..θελει τυχη κ σωστο ποστο...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μηχανούα :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

admin έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Ναι Χρυσανθε μου χτες επαιχτηκαν πουλια με αριθμους 30-40 σε σταμα..θελει τυχη κ σωστο ποστο..



Sent from my iPhone using Tapatalk
Μηχανούα :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D
Άριστε επέτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου.. Άμα ενας τόπος εν έχει πουλιά και 15 μηχανούθκια να βάλεις εν προκειτε να πλάσουν πουλιά.. Τωρά να μου πείς έπεξε ο ένας 15 και ο άλλος με μηχανούι 25 τότε να συμφωνήσω.. Να παίξει ο ένας 40 και ο άλλος 3 εν είναι το μηχανούι που φτέει.. Πάνω απο όλα θέλει όρεξη και πολλή ψάξιμο.. Δεν το λέω για σένα γιατι ξέρω οτι εσύ βλέπεις την διαφορά.. Απλά επειδή μας διαβάζουν νέοι-άπειροι κυνηγοί..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Καποιοι ειχαν καποιοι οχι αμαν εισουν κοντα στην εμπολεμη ζωνη επαιζες χωρις μηχανουι..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”