TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

κοπελια σημερα στον ιδιο τοπο με χθες στο δασακι 2 ατομα κτυπησαμε 26 τζικλες.12 ο παρεας 14 εγω μεχρι ωρα 10.00 κινουνταν πουλια ειδαμε και πολλες ψηλωμενες.μεχρι ωρα 10 κινουνταν αλλα φυγαμε ωρα 11 ηρθα δουλεια.σημερα νομιζα πως ειμουν σε αλλη χωρα απολαυσα κυνηγι :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από ninos »

'petros' έγραψε:ρε παιδκια κανενας που κυνηγησε στις περιοχες πιτσιλιας?εχει τιποτα?
κανενα μαυροπουλο? καμια τρυγωνα? καμια βασιλικη τζικλα?
Κανενας.....
διλινα της κυπερουντας κινουνται λιγοι μαυροπουλοι
Άβαταρ μέλους
SV10Perennia
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2010, 19:34

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από SV10Perennia »

ρε φιλε αμαν λαλεις λιγοι εννοεις καμια 10αρκα ασπουμε οξα 30 τζε βαλε.
Του κουμαρτζιή του τζινιού τζαι του ψαρά το πιάτο δέκα φορές εν όφκερο τζαι μια φορά γεμάτο..
Γιατρός

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Κάτι δεν πάει καλά στις διαδόσεις και όχι δεν υπάρχουν πουλιά :evil:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

AU-79 έγραψε:
Laurona έγραψε:
APOLLON AROSTIA MOU έγραψε:KOPELIA POLLES TSIKLES EPARXIA LEMESOY ALLA SE SYGGEKRIMENOUS TOPOUS. EGYRIZA GIA 5 ORES SIMERA TZAI IVRATES SE 2 TOPOUS. MILOUME GIA POLLA POULIA. FYSIKA AYRIO ENA DIKSI. TOUNTO ERGO NA TES VRISKO TIN MIA MERA TZAI THN ALLI NA MEN ESHI FTERO IDATO POLLEES FORES
Ρε Απολλων μου ποιος εν ο σκηνοθετης τουντου εργου ρε κουμπαρε, τζιε εγιωνει ενι ξερεις ποσες φορες το ειδα, να παω να τον εβρω ολαν......να του εξηγησω οτι ο κοσμος επιεν μπροστα......πρεπει να αλλαξει σεναριον, να τες βρισκουμεν τζιε να μινισκουν τζιαμε...εν αναγκη να φευκουν??? :lol: :lol: :lol:

ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ :lol:

Χρυσαθε μου εγιω εχω τες δυμνενες :lol: κανονιστε με τα αλλα 2 τα κοπελλια και ελατε κατω την Κυριακη και εν με θυμηθεις! Βαλλω και τα λουκανικα και τες ζιβανιες το μονο που βαρκουμαι εν το ξηφτερισμα ;)
Αντωνη μου να σε καλα φιλουιν μου, Κυριακη εν θα μπορεσω να παω μακρυα δυστυχως , αλλα μακαρι να τες κοψεις φιλουιν μου . να παιξεις να χαρεις, και την ιδια χαραν εννα καμω, σα ντα τζιε επαιξα τες εγω.

Εναν πραμαν που εκτιμουν οι φιλοι μου πανω μου, εειναι που σιερουμε για τζινους, τζιε ποττε ενε ζηλεψα , αμα παιζουν τζινοι τζιε οχι εγω.Ουτε και μπορεσα ποττε να το δω ανταγωνιστικα, εν θα ειχεν αξιαν μετα ρε φιλε, ουτε η εξορμηση, ουτε η φιλια.

Δωσ τους παστα καλαμορουθουνα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

AU-79 έγραψε:
Laurona έγραψε:
APOLLON AROSTIA MOU έγραψε:KOPELIA POLLES TSIKLES EPARXIA LEMESOY ALLA SE SYGGEKRIMENOUS TOPOUS. EGYRIZA GIA 5 ORES SIMERA TZAI IVRATES SE 2 TOPOUS. MILOUME GIA POLLA POULIA. FYSIKA AYRIO ENA DIKSI. TOUNTO ERGO NA TES VRISKO TIN MIA MERA TZAI THN ALLI NA MEN ESHI FTERO IDATO POLLEES FORES
Ρε Απολλων μου ποιος εν ο σκηνοθετης τουντου εργου ρε κουμπαρε, τζιε εγιωνει ενι ξερεις ποσες φορες το ειδα, να παω να τον εβρω ολαν......να του εξηγησω οτι ο κοσμος επιεν μπροστα......πρεπει να αλλαξει σεναριον, να τες βρισκουμεν τζιε να μινισκουν τζιαμε...εν αναγκη να φευκουν??? :lol: :lol: :lol:

ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ :lol:

Χρυσαθε μου εγιω εχω τες δυμνενες :lol: κανονιστε με τα αλλα 2 τα κοπελλια και ελατε κατω την Κυριακη και εν με θυμηθεις! Βαλλω και τα λουκανικα και τες ζιβανιες το μονο που βαρκουμαι εν το ξηφτερισμα ;)
Αντωνη μου να σε καλα φιλουιν μου, Κυριακη εν θα μπορεσω να παω μακρυα δυστυχως , αλλα μακαρι να τες κοψεις φιλουιν μου . να παιξεις να χαρεις, και την ιδια χαραν εννα καμω, σα ντα τζιε επαιξα τες εγω.

Εναν πραμαν που εκτιμουν οι φιλοι μου πανω μου, εειναι που σιερουμε για τζινους, τζιε ποττε ενε ζηλεψα , αμα παιζουν τζινοι τζιε οχι εγω.Ουτε και μπορεσα ποττε να το δω ανταγωνιστικα, εν θα ειχεν αξιαν μετα ρε φιλε, ουτε η εξορμηση, ουτε η φιλια.

Δωσ τους παστα καλαμορουθουνα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από marinos.a »

Laurona έγραψε:Εναν πραμαν που εκτιμουν οι φιλοι μου πανω μου, εειναι που σιερουμε για τζινους, τζιε ποττε ενε ζηλεψα , αμα παιζουν τζινοι τζιε οχι εγω.Ουτε και μπορεσα ποττε να το δω ανταγωνιστικα, εν θα ειχεν αξιαν μετα ρε φιλε, ουτε η εξορμηση, ουτε η φιλια.
τι να πω ρε φίλε, ετσι πρέπει να είναι, μπράβο
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Τιποτε να μεν πεις εσυ μανι μανι, εν τζιε ειπα το για να πεις :)

Γεια σου ρε Μαρινο μου Φραγκολινοφαεεε :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από AU-79 »

Χρυσανθε μου μακαρι να ειχαμε και αλλους με το δικο σου χαρακτηρα και το ηθος σου. Ελπιζω να σε δουμε στο παρτυ του περιοδικου να τα πουμε, εμαθα τα για τη σκυλλα σου και ελυπηθηκα παρα πολλα ρε φιλε γιατι ξερω πως την θεωρεις μελος της οικογενειας σου και οχι το "σριλανκεζουι" σου στο κυνηγι επιζω να της περασει συντομα εχω και αλλα να σου πω για τουτο το θεμα γιαυτο και νονισε να δωκεις το παρον σου.

*Οι συμβουλες σου για το λουρι μετα απο πολυ κοπο και προπαντον υπομονη επιασαν τοπο.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από miky55 »

Laurona έγραψε:Τιποτε να μεν πεις εσυ μανι μανι, εν τζιε ειπα το για να πεις :)

Γεια σου ρε Μαρινο μου Φραγκολινοφαεεε :)
ΧΡΥΣΑΝΘΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΡΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΑΠΟ ΑΝΘΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΗ Η ΒΑΦΤΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΗ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ .ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΣΤΗ ΦΙΝΙΚΟΥ ΣΤΟΝ ΑΙ ΝΙΚΟΛΑ. :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”