TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

καλησπερα σε ολους.ψες απο η ωρα 9 μεχρι το πρωι πολλα πουλια απο ξυλοφαγου μεχρι αγια ναπα,
σημερα πρωι πρωι στα ποστα πρωινο ελαχιστα πουλια αλλα απο η ωρα 8 μεχρι τις 11 πολλα πολια ψηλωμενα των 5-10 κοπων να παιρνουν απο νοτια προς βορεια ωραιο θεαμα .φανηκαμε τυχεροι αφου οταν βουτουσαν στο περιβολι ο πατερας μας τες σηκωνε με αποτελεσμα 12 πουλια εγω και 10 ο συντροφος και 3 ο πατερας :D μακαρι να συνεχισουν ετσι.ξεχασα να πω οτι αναμεσα στα πουλια κτυπησαμε και 5 κοκκινουες :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από shipettis »

Mpainoun poulia tora p mlme apo lar kai lemesso. Elpizo na kratithoun
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Σημερα κατω χαμηλα τα πουλια ηταν ελαχιστα
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από shipettis »

Και κατω και πανω τα ιδια πραματα ηταν. Ηνυαν που εν τουντο κατο
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Μια ηρτεν ουλλη τζιε ουλη χαμηλα κ καλικωσα την αφου την ειχα σιουρη.
Δεν κουτσω στην βασιλικη βολη με τιν ισιο.
Θέλω πρακτισ.
με το καβαλουρι εν εχανα ετσι σχέδιο.

Ειχεν οκη η περιοχή 30 τζικλες ηταν ουλλες 100 μετρα μπροστά μου ατην απαγορευμενη με στα ξερα.

Δειλις πιον
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Πολλά τα Πουλιά σήμερα επαρχία αμμωχοστου. Πολύς και ο κόσμος. Όλοι από 7 __10 Πουλιά σίγουρα.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από savvis25 »

Σήμερα πήγα με τον περιβόητο SS. Μια ωρουα ποφυσημα και μετα 4 ώρες περπάτημα. Αποτέλεσμα 9 ο SS (5 χαμένες!!) :cry: και 6 (1 χαμένη) για μένα συν 3 τρασιήλες. Καλλίτζια... Μην ρωτάτε...
Μόλις βρω χρόνο θα κάμω και φωτογραφική παρουσίαση. Έτρεμαν τα πόθκια μας από την κούραση.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε Σάββα άμα εν ο περιβόητος SS μαζί σου βεβαίως τζιαί ετρέμαν τα πόθκια σου :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Χάλια μαύρα η σκόπευση μου σήμερα, κάτι τζίκλες που έχασα, πρέπει επειγόντως να πιάσω κάμερα να δω σε ποιου καραγκιόζη το γάμο έσυρνα τες σιηπεθκιές. :lol: :lol:

Ρε Σάββα μου εμένα τα πόθκια μου ήταν μια χαρά, έπρεπε να πάεις στο αυτοκίνητο τζιαι να με περιμένεις να δώκω αλλό ένα γυρό ταπισώ του μαυρόπουλου που μας έκλασε στο τέλος. :D :D

Πάντως το σίγουρο είναι ότι εμπήκαν πουλιά από την Τετάρτη και κράτησε κάποια η περιοχή.
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από savvis25 »

Τα πόθκια μου ετρέμαν για 2 λόγους.
Πρώτον γιατί επήεν 12.30 η ώρα και ο SS είχε κ@βλες ακόμα (είναι να μη δει μαυρότσικλα αυτό το παιδί) να τις βουρά πουπίσω (if u know what i mean 8-) )!!
Και δεύτερο, με τα σημέρινα του αποτελέσματα(ΟΛΕΣ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΕΣ Ή ΧΑΣΙΜΙΕΣ) με το παλιοσιερικό που εκουβαλούσεν ακόμα και να με ΕΠΑΙΖΕ στα 5 μέτρα εν θα με ΠΟΣΠΑΖΕ έτσι ώστε να μεν βασανιούμε :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”