TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

κοπελια ανοιγω αυτο το θεμα δηλαδη απο αναγνωρισεις που κανουμε οι εξορμησεις να δινουμε πληροφοριες για περιοχες που ειδαμε πουλια και να βαζουμε εδω τις πληροφοριεσ μας αλλα και αν θελουμε παρεα για κυνηγι αφου ειδικα τεταρτες προσωπικα οι φιλοι που εξορμω μαζι τους δουλευουν αν καπιοι χρειαζονται παρεα για κυνηγι ας το βαζουν εδω.πολλοι δεν θελουν να δινουν πληροφοριες δικαιωμα τουσ αλλα φετος που ειναι λιγα τα πουλια και ειδικα σε πολλες περιοχες που υπαρχουν πουλια δεν υπαρχουν κυνηγοι και τα πουλια δεν κινουντε.δεν ειναι αναγκη να λεμε συγκεκριμενες περιοχες και τοποθεςιες αλλα τουλαχιστον ενα ονομα π.χ περιοχη λαγιας, σιας ,λευκαρων κ.τλ
εγω χθες περιοχη κατω λευκαρα αν και εβρεχε ειδα αρκετα πουλια κτυπησα 4 αλλα κυνηγους ελαχιστους.
παρακαλω μονο σοβαρες πληροφοριες να δημοσιευονται και οχι παραπληροφορηση και αερολογιες,
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
markiller
Full Member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 13 Δεκ 2011, 19:41

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από markiller »

περιοχη κατω λευκαρων εκτες κινηθηκαν πουλια και υπηρχαν κυνηγοι για να κινουνται τα πουλια αλλα ως τις 8.30 μολισ επεσαν λια νερα εχαθηκαν ουλοι. πουλια υπαρχουν σε αυτη την περιοχη .
APOLLON AROSTIA MOU
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 01:31

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από APOLLON AROSTIA MOU »

πανικος έγραψε:κοπελια ανοιγω αυτο το θεμα δηλαδη απο αναγνωρισεις που κανουμε οι εξορμησεις να δινουμε πληροφοριες για περιοχες που ειδαμε πουλια και να βαζουμε εδω τις πληροφοριεσ μας αλλα και αν θελουμε παρεα για κυνηγι αφου ειδικα τεταρτες προσωπικα οι φιλοι που εξορμω μαζι τους δουλευουν αν καπιοι χρειαζονται παρεα για κυνηγι ας το βαζουν εδω.πολλοι δεν θελουν να δινουν πληροφοριες δικαιωμα τουσ αλλα φετος που ειναι λιγα τα πουλια και ειδικα σε πολλες περιοχες που υπαρχουν πουλια δεν υπαρχουν κυνηγοι και τα πουλια δεν κινουντε.δεν ειναι αναγκη να λεμε συγκεκριμενες περιοχες και τοποθεςιες αλλα τουλαχιστον ενα ονομα π.χ περιοχη λαγιας, σιας ,λευκαρων κ.τλ
εγω χθες περιοχη κατω λευκαρα αν και εβρεχε ειδα αρκετα πουλια κτυπησα 4 αλλα κυνηγους ελαχιστους.
παρακαλω μονο σοβαρες πληροφοριες να δημοσιευονται και οχι παραπληροφορηση και αερολογιες,
file paniko apo pia perioxi ise;
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

APOLLON AROSTIA MOU έγραψε:
πανικος έγραψε:κοπελια ανοιγω αυτο το θεμα δηλαδη απο αναγνωρισεις που κανουμε οι εξορμησεις να δινουμε πληροφοριες για περιοχες που ειδαμε πουλια και να βαζουμε εδω τις πληροφοριεσ μας αλλα και αν θελουμε παρεα για κυνηγι αφου ειδικα τεταρτες προσωπικα οι φιλοι που εξορμω μαζι τους δουλευουν αν καπιοι χρειαζονται παρεα για κυνηγι ας το βαζουν εδω.πολλοι δεν θελουν να δινουν πληροφοριες δικαιωμα τουσ αλλα φετος που ειναι λιγα τα πουλια και ειδικα σε πολλες περιοχες που υπαρχουν πουλια δεν υπαρχουν κυνηγοι και τα πουλια δεν κινουντε.δεν ειναι αναγκη να λεμε συγκεκριμενες περιοχες και τοποθεςιες αλλα τουλαχιστον ενα ονομα π.χ περιοχη λαγιας, σιας ,λευκαρων κ.τλ
εγω χθες περιοχη κατω λευκαρα αν και εβρεχε ειδα αρκετα πουλια κτυπησα 4 αλλα κυνηγους ελαχιστους.
παρακαλω μονο σοβαρες πληροφοριες να δημοσιευονται και οχι παραπληροφορηση και αερολογιες,
file paniko apo pia perioxi ise;
ειμαι απο λιοπετρι φιλε παω ομως σε πολλες περιοχες κυνηγι.εσυ απο που εισαι?
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

σημερα σχολασα ωρα 2.30 η ωρα 3.00 ξεκινησα περπατητο κυνηγι σε καθημερινη στην αγια ναπα με τερατσιες βορατους μπροστα στην θαλασσα μεχρι ωρα 5.00.
ειδα μιαν τζικλα τιποτε αλλο :!: μαζεψα μιαν τηγανια αγρελια και λιγα ξυλα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Πανικκο μου σαν τα αγρελλουθκια φιλε μου, εν εσιει :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από πανικος »

Laurona έγραψε:Πανικκο μου σαν τα αγρελλουθκια φιλε μου, εν εσιει :)
ξερω το φιλε μου αλλα οπως παμε θα γινουμεν χορτοφαγοι αφου τζικλουες εν εχει :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Laurona »

:lol: :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
APOLLON AROSTIA MOU
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 01:31

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από APOLLON AROSTIA MOU »

πανικος έγραψε:σημερα σχολασα ωρα 2.30 η ωρα 3.00 ξεκινησα περπατητο κυνηγι σε καθημερινη στην αγια ναπα με τερατσιες βορατους μπροστα στην θαλασσα μεχρι ωρα 5.00.
ειδα μιαν τζικλα τιποτε αλλο :!: μαζεψα μιαν τηγανια αγρελια και λιγα ξυλα.
FILE EGO IME APO LEMESO KAI KINIGO PANTA VORIA THS POLIS. EN KAPOTO GOUSTARIS NA ERTHIS LEMESO GIA KINIGI TZIKLAS STILE P.M KAI THA KANONISOUME
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

Τα πουλιά όσα υπάρχουν για κάποιους ανεξήγητους λόγους τα τελευταία χρόνια άλλαξαν συμπεριφορά δεν είναι οι Τσίκλες που γνωρίζαμε ούτε πέρασμα , ούτε περπατητό τις βρίσκεις χθές το πρωί πήγαν 3 συγγενείς μου σε καλή περιοχή που έβαζε αρκετά πουλιά 4 ώρες έπιασαν 1 τσίκλα και 1 μπεκάτσα βρήκαν ακόμα 2 μπεκάτσες αλλά δεν τους έδωσαν ευκαιρία. Είδαν πιο πολλές μπεκάτσες από τσίκλες!!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”