TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

για ακομη μια φορα μας την εκαναν... ενω την τεταρτη τα πουλια αρχησαν να ερχονται στα καλαμια απο τες 3 χτες απο τες 2 ως τες 4:50 ειχα ερθει απο το ποστο μου μονο 2 πουλια μαυροζικλες και επειασα την 1 !
Στην διαδρομη για το αυτοκινητο και ενω ειχε σχεδον νυχτωσει και ημουν μακρια απο το ποστο μου αρχησαν να κανουν βουτια μερικα πουλια που εσωσαν την εξωρμηση !
Ας εν καλα και ο συναδερφος με το σπανιολουι που μου βρηκε μια ζικλα που ειχε πεσει απο την αλλη μερια του ποταμου και δεν ειχε περιπτωση να βρω !
Τες προινες τες επειασε ο Συντροφος και δυστιχος δεν ειχα βγαλει φωτο ... next Sunday !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από admin »

LAGOS έγραψε:
admin έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Ναι Χρυσανθε μου χτες επαιχτηκαν πουλια με αριθμους 30-40 σε σταμα..θελει τυχη κ σωστο ποστο..



Sent from my iPhone using Tapatalk
Μηχανούα :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D
Άριστε επέτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου.. Άμα ενας τόπος εν έχει πουλιά και 15 μηχανούθκια να βάλεις εν προκειτε να πλάσουν πουλιά.. Τωρά να μου πείς έπεξε ο ένας 15 και ο άλλος με μηχανούι 25 τότε να συμφωνήσω.. Να παίξει ο ένας 40 και ο άλλος 3 εν είναι το μηχανούι που φτέει.. Πάνω απο όλα θέλει όρεξη και πολλή ψάξιμο.. Δεν το λέω για σένα γιατι ξέρω οτι εσύ βλέπεις την διαφορά.. Απλά επειδή μας διαβάζουν νέοι-άπειροι κυνηγοί..

Μα φίλε δέν έφερα άποψη για να διαφωνήσεις ερώτηση έκανα καθώς πρίν μερικα΄λεπτά στο γραφείο μου ήταν ο άγγελος ο Αβραάμ ο πρωταθλητής sporting 2015 ο οποίος μου έλεγε ότι πήγε κυνήγι το πρωί έπαιξε 2 πουλιά και ο άλλος δίπλα του με την μηχανούα 11 καθιστές πάνω στην αθασσιά. Σίγουρα όταν έχει πουλιά και κυνηγούς τα πουλιά κινούνται αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις που παίζουν μόνο οι μηχανούες τα λίγα που υπάρχουν και εσύ απλώ παρακολουθάς.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

admin έγραψε:
Μα φίλε δέν έφερα άποψη για να διαφωνήσεις ερώτηση έκανα καθώς πρίν μερικα΄λεπτά στο γραφείο μου ήταν ο άγγελος ο Αβραάμ ο πρωταθλητής sporting 2015 ο οποίος μου έλεγε ότι πήγε κυνήγι το πρωί έπαιξε 2 πουλιά και ο άλλος δίπλα του με την μηχανούα 11 καθιστές πάνω στην αθασσιά. Σίγουρα όταν έχει πουλιά και κυνηγούς τα πουλιά κινούνται αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις που παίζουν μόνο οι μηχανούες τα λίγα που υπάρχουν και εσύ απλώ παρακολουθάς.

Απολογούμε φίλε.. Δεν πρόσεξα οτι ρωτούσες.. :roll:
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Του κύπριους αιλαντ χομμο σαπιενς ότι του δώσεις θα κάνει την παγαποθκιά του
Όπως τους βούλγαρους με τα στεροειδή και το αντιτοπινγκ κτλ
Μηχανούα ο ένας, στερεοφωνικό ο άλλος, δίχτυα ο άλλος, drone ο άλλος με λέιζερ, night vision ο ένας κτλ κτλ
Όποτε θωρώ καταστροφή ατύχημα αεροπλάνο και τσουνάμι ξέρω ότι αν είχε Κυπραίους ήταν να γλυτώσουν πρώτοι
Σώτο 6δες παρακαλώ
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Γιατρός έγραψε: Σώτο 6δες παρακαλώ
εν παστες ... που να εχει με κυτταρίτιδα οπως αρμοζει στην αρχοντια σου θα σε ειδοποιησω!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

sotiris!129 έγραψε:
Γιατρός έγραψε: Σώτο 6δες παρακαλώ
εν παστες ... που να εχει με κυτταρίτιδα οπως αρμοζει στην αρχοντια σου θα σε ειδοποιησω!
Χαχαχα [emoji23]
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Artemis G. »

Που εν να ξαναπαεις να με ειδοποιησεις και μενα... Εν εχω προβλημα αν εν με κυτταριτιδα η αν εν fit... Θα σου στειλω το τηλ μου σε π.μ φιλε 129
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από shipettis »

Ξερει κανενας τπτ για αυριο η να μεινουμε να παμε δουλεια και κανει?
Meraklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 19 Δεκ 2015, 10:02

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από Meraklis »

Άκουσα οτι είχε μαύρους στο Φτερικουδι. Κανένας να διασταυρώσουμε αν έβαλε πουλια στην Πιτσιλια. Ήρθαν και τα Μαυροπούλια με το καλό στο Δάλι και Λατσιά. Ατε να δουμε.
nikos17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 09:06

Re: TZIKΛΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΠΑΡΕΑ

Δημοσίευση από nikos17 »

Meraklis έγραψε:Άκουσα οτι είχε μαύρους στο Φτερικουδι. Κανένας να διασταυρώσουμε αν έβαλε πουλια στην Πιτσιλια. Ήρθαν και τα Μαυροπούλια με το καλό στο Δάλι και Λατσιά. Ατε να δουμε.
φιλε δεν ξερω για Φτερικουδι αλλα σε παραδοσιακα ποστα σε χωρια της Πιτσιλιας( Κυπερουντα, Αγρος κ.α.) τα πουλια ηταν ανυπαρκτα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”