ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από AU-79 »

sotiris!129 έγραψε:φιλε μου επαιξα 1 περσυ πικατσονι, παντος εν ακουσα να παιθανει κανενας γνωστος μου αρα πρεπει να τρωγοντε :lol:
Ναι ρε φιλε μου και σκ...α να φαεις εν παιθανισκεις αλλα εν και εχουμε κατοχη :lol:
sotiris!129

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εγω παντος εν το εφαα :lol: :lol: :lol:
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από AU-79 »

sotiris!129 έγραψε:εγω παντος εν το εφαα :lol: :lol: :lol:
χαλαλι του που το εφαε να λαλεις καλο :lol:
sotiris!129

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

παντος στο εξοτερικο τρωων τα! ειδα videos που τα κυνηγουν και με μανια παντος με σκυλους φερμας! και τα πσαρονια που λαλουσετε πιο πανω παλε εκυνηγουσαντα! ζε στην ελλαδα σε ενα αλλο φορουμ ελληνικο ειδα φωτογραφιες με ψαρονια πας το περτικοδετι (οκ ζινα ουτε καν γιριζω το οπλο να τα παιξω, νεκατσιας τα μονο που την εμφανιση)
Browning ultra
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2011, 20:24

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από Browning ultra »

Εγώ έπε3α ένα πέρσι αλλα το πεταξαμε γιατί δεν είχαμε καμιά ιδέα αν τρώγετε
browning9
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 31 Μάιος 2011, 01:49

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από browning9 »

ρε παιθκια ειπε μου ενας φιλος μου σημερα οτι ακουσεν που καποιους εχτες που ηταν ψαρεμα εχτες στον ακαμα οτι ιδασιν αρκετες τζικλες να μπενουν..ακουσεν κανενας τιποτε οξα εν κουβεντες του αερα?εγω υποθετω οτι ιδασιν λιες αλλα μεγαλοποιησαν το 8εμα..μπορει να ειναι και αληθεια ομως
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από BrowningGti »

browning9 έγραψε:ρε παιθκια ειπε μου ενας φιλος μου σημερα οτι ακουσεν που καποιους εχτες που ηταν ψαρεμα εχτες στον ακαμα οτι ιδασιν αρκετες τζικλες να μπενουν..ακουσεν κανενας τιποτε οξα εν κουβεντες του αερα?εγω υποθετω οτι ιδασιν λιες αλλα μεγαλοποιησαν το 8εμα..μπορει να ειναι και αληθεια ομως
Re file kati akustike alla palle en koumari!!!!!
browning9
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 31 Μάιος 2011, 01:49

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από browning9 »

ενα διξει ρε φιλε..παντως πιστευκω την κυριακη αν εχει κυνηγους ο ακαμας μπορει να κινηθουν λιες..να μεν ξιανουμε οτι οι τζικλες θελουν κυνηγους να τες ταρασσουν..
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από BrowningGti »

browning9 έγραψε:ενα διξει ρε φιλε..παντως πιστευκω την κυριακη αν εχει κυνηγους ο ακαμας μπορει να κινηθουν λιες..να μεν ξιανουμε οτι οι τζικλες θελουν κυνηγους να τες ταρασσουν..
File den ine keros tou Akama tora,etsi pistevo
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΑΝ ΜΠΗΚΑΝ ΑΚΑΜΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FREEMETEO.COM ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”