ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Απάντηση
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Avis777 »

Τζιε γω ετσι ειχα σκοπο..εμαθες τπτ καινουριο ρε φιλε εσυ που εισαι τρυονοτζικλαρης :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

υπάρχει ένα κοπάδι καμια 200 που κάνουν τον περίπατο τους "καταδιαστιματα" τις μέρας υπάρχουν επίσης "τριζαρες" κόκκινες και "παραπολλοι" μαύροι αυτά αν βοήθησα φιλε πάντως οι δικοί μου που ήταν και την τεταρτη είδαν αρκετά πουλια και χτύπησαν και λίγα
EPANIEL POWER
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Avis777 »

APOLLON_1 έγραψε:υπάρχει ένα κοπάδι καμια 200 που κάνουν τον περίπατο τους "καταδιαστιματα" τις μέρας υπάρχουν επίσης "τριζαρες" κόκκινες και "παραπολλοι" μαύροι αυτά αν βοήθησα φιλε πάντως οι δικοί μου που ήταν και την τεταρτη είδαν αρκετά πουλια και χτύπησαν και λίγα
Ημουν και εγω πανω τεταρτη, ειδα και λιες τριζαρες και λιες κοτσινουες και μιαν φαουσα μαυροπουλλους...τωρα για τες καμια 200 που λαλεις εννοις τρυονες ? Επειδη αν μεν καμμω λαθος οι τρυονες εν πιο "κοινωνικες" που τες τριζαρες εννε ??
Παντως thanx anw φιλουι μου, σιουρα εβοηθησες. Μπορει να τα πουμε και που κοντα αυριο..
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Avis777 έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:υπάρχει ένα κοπάδι καμια 200 που κάνουν τον περίπατο τους "καταδιαστιματα" τις μέρας υπάρχουν επίσης "τριζαρες" κόκκινες και "παραπολλοι" μαύροι αυτά αν βοήθησα φιλε πάντως οι δικοί μου που ήταν και την τεταρτη είδαν αρκετά πουλια και χτύπησαν και λίγα
Ημουν και εγω πανω τεταρτη, ειδα και λιες τριζαρες και λιες κοτσινουες και μιαν φαουσα μαυροπουλλους...τωρα για τες καμια 200 που λαλεις εννοις τρυονες ? Επειδη αν μεν καμμω λαθος οι τρυονες εν πιο "κοινωνικες" που τες τριζαρες εννε ??
Παντως thanx anw φιλουι μου, σιουρα εβοηθησες. Μπορει να τα πουμε και που κοντα αυριο..

ναι φιλε τρυονες ελπιζω αυριο να μας χαμογελασει η τυχη και να χτιπισουμε λιγες.
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

8-) 8-) 8-) κουκου κουκου :D :D :D
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από giorgos80 »

εκαμε μου εντυπωση προχτες που ειδα μια τρυονοτζικλα στη Δραπια και ακθολου τζικλες.εχασε τη στρατα μαλλον εχασε τη στρατα.σημερα Λαγια μια τζικλα ειδα.σαν να και χαθηκαν τα πουλια?
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Κ εμεις το ιδιο προσεκσαμε φιλε, σε πολυωρη παγανια στα κελοκεδαρα συναντησαμε πολυ λιγες τσικλες αλλα χτυπησαμε μια τριζαρα στο δρομο της επιστροφης
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

τώρα που βρήκα λίγη ώρα είπα να βάλω και λίγες φωτό από την κυριακή και από σήμερα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

APOLLON_1 έγραψε:τώρα που βρήκα λίγη ώρα είπα να βάλω και λίγες φωτό από την κυριακή και από σήμερα
Πουλιά υπάρχουν

Εικόνα
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

υπαρχουν αλλα θελεις υπομονη και θελεις και τυχη
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”