ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
beretta686-special
Full Member
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 02 Οκτ 2013, 09:11

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από beretta686-special »

δεν φανήκαν πουλία σήμερα....τουλάχιστον μέχρι τις 10 που είμουν εγώ...πήρα μια τσίχλα το πρωί η οποιά είναι του είδους Turdus Torquatus (Χιονότσιχλα) που επέρασε όπως τη σφαίρα μες την ομίχλη του πρωινού και από τι κατάλαβα μόνο πάνω στη μούττη του Τροόδους την βρίσκεις... θα προσπαθήσω να αναρτήσω και τη δική μου φωτογραφία.
http://www.hlasek.com/foto/turdus_torquatus_ed1285.jpg
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

όπως είπε και ο φίλος δεν μας έκαναν την χάρι σήμερα μάλλον ο πόλις αέρας θα έφταιγε όπως και να έχει κατάφερα και έπαιξα 1 "τριζαρα" μετά από φερμά του απόλλων μέσα σε "αρκομιλια" και μετά από επαναφορά την πήρα στα χερια μου εδώ και φωτό για να μάθουν και ορισμένοι που δεν έτυχε να ξαναδούν ...μετά συνέχισα με τον απόλλων στο ίδιο τόπο για μπεκάτσες κάποιοι δεν με άκουσαν δυστυχώς και έφυγαν και έτσι "εφκαλα" παγανιά μονος μου μέσα σε 500-600 μετρα μου φέρμαρε ο σκύλος 7 αλλα για κακή μου τύχη όλες πήγαν άπαιχτες γιατί είχε πολλούς πεύκους μονο στην δεύτερη κατάφερα να σύρο την "μακρινιμου" βολή αλλα δυστυχώς τίποτα μετά από αυτό δεν άντεξα άλλο και έπιασα τα "πουρτουμου" και "εξαφανιστικα"
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

7 φερμαριστες ρε απολλων μου??? Νομιζω ηρθε η ωρα να καλεσεις τις ειδικες δυναμεις οπως αν θυμαμαι καλα ειχες εκφρασει καποτε την επιθυμια!!! Για να μεν σε περιπαιζουν οι πινοκιο δλδ οχι τιποτε αλλο!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από cyprohunter »

Χαχαχα υπομονήν φίλε απολλον! Υπομονην! Ελάλεν μου την κουβέντα μετά που εμηλήσετε μαζι στο τηλ ο φίλος αχερκωτης και εγέλουν! Αχαχα τρόοδος τζαι να μεν περπατήσουν με τους σιήλλους;! Εσιει τζαι αριστοκράτες..χαχαχα ΝΑΜΙΝ!!! :lol:
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Με φωνάξατε;
Μόλις ήρθα από Λατσιά και εξέταζα μια σοβαρή περίπτωση κόμπλεξ τσιουαουα. Ελπίζω να πάει καλύτερα
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

kypros έγραψε:7 φερμαριστες ρε απολλων μου??? Νομιζω ηρθε η ωρα να καλεσεις τις ειδικες δυναμεις οπως αν θυμαμαι καλα ειχες εκφρασει καποτε την επιθυμια!!! Για να μεν σε περιπαιζουν οι πινοκιο δλδ οχι τιποτε αλλο!!


Χμμμμ μηπως εν 7 σηκωματα της ίδια ρε Πετρη :? ???? Αν όχι συμφωνω με τον Κυπρο....... εδωσες μια υπόσχεση κάποτε ... ;) ( εσυ παιζε τριζαρες αμα θελεις :D )

Χωρις πλακα σημερα Περιοχη Τροοδους φτωχια τζικλες και τρυονες.....( απο μπεκατσες και περδικια εν εχουμε παραπονο )
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
beretta686-special
Full Member
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 02 Οκτ 2013, 09:11

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από beretta686-special »

rsz_220131208_111144.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από cyprohunter »

beretta686-special έγραψε:
rsz_220131208_111144.jpg
Φίλε εν να την βαρσαμώσεις;
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
beretta686-special
Full Member
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 02 Οκτ 2013, 09:11

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από beretta686-special »

Φίλε εσκέφτικα το που την έπαιξα αλλά έφαε και σκάι στο κεφάλι και έσπασε η μούττη της.. :? :? λαλείς να το ψάξω? ξέρεις κανένα που ασχολείται με έτσι δουλειά ?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κοπελια εκοψετε τα ποθκια μου με τουτα που λαλειτε.αμαν με ετσι καιρο δεν ειχε τζιηκλες που να παμε να σταθοθμε ρε γμτ.επεριμενα και εγω ουλλη μερα στην δουλεια να διαβασω αριθμους...ασεν τζιε χαμηλους αλλα να ειχε κινηση τουλαχιστον.εγυρισε μου τωρα.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”