ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Anthimos έγραψε:
kypros έγραψε:7 φερμαριστες ρε απολλων μου??? Νομιζω ηρθε η ωρα να καλεσεις τις ειδικες δυναμεις οπως αν θυμαμαι καλα ειχες εκφρασει καποτε την επιθυμια!!! Για να μεν σε περιπαιζουν οι πινοκιο δλδ οχι τιποτε αλλο!!


Χμμμμ μηπως εν 7 σηκωματα της ίδια ρε Πετρη :? ???? Αν όχι συμφωνω με τον Κυπρο....... εδωσες μια υπόσχεση κάποτε ... ;) ( εσυ παιζε τριζαρες αμα θελεις :D )

Χωρις πλακα σημερα Περιοχη Τροοδους φτωχια τζικλες και τρυονες.....( απο μπεκατσες και περδικια εν εχουμε παραπονο )
ρε "ανθιμε" οι φιλε μου μέσα σε 100 μετρα σήκωσα 3 και είδα καλά που επήγαινε η κάθε 1 για να καταλάβεις εγώ πάντως δεν ξανασήκωσα τόσες πολλές μπεκάτσες μέσα σε 20 λεπτά ούτε ολόκληρη μέρα δεν σήκωσα τόσες το κακό είναι ότι αν είχα τουλάχιστον ακόμη 1 όπλο θα περνάμε τις μισές σε 7 μπεκάτσες έσυρα 1 "χαρτσουτσια"
EPANIEL POWER
tsitsios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 14:12

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από tsitsios »

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ
Δημοσίευση από cyprohunter » 08 Δεκ 2013, 20:21

Χαχαχα υπομονήν φίλε απολλον! Υπομονην! Ελάλεν μου την κουβέντα μετά που εμηλήσετε μαζι στο τηλ ο φίλος αχερκωτης και εγέλουν! Αχαχα τρόοδος τζαι να μεν περπατήσουν με τους σιήλλους;! Εσιει τζαι αριστοκράτες..χαχαχα ΝΑΜΙΝ!!! :lol:


Ρε κοπέλλια......άλλο κυνήγι και άλλο πλήρης μαζοχισμός και Αναστάση…μην ειρωνεύεσαι όταν δεν ξέρεις.
Τζιε ΝΑΜΙΝ έχουμε αλλά όχι όπως το εννοείς εσύ :evil:
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από cyprohunter »

Φίλε μου μεν εξάπτεσε έντζε παρεξηγούμε δαμέ.. Αστιέφκουμεν
Φιλικά,
Αναστάσης
tsitsios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 14:12

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από tsitsios »

Πάνω στο Τρόοδος κόπηκε ο κόλος μας και παραλίγο να χάσουμε και τα αρχ…@ μας πήγαμε πιο κάτω και σπάσαμε τα κόκκαλα τους.
2 κιλά φλαμαντζερι, λουκάνικα, κεμπάπ με τα παρελκόμενα τους….
αυτό έχει σημασία μικρέ φίλε μου

Φαίνεται ότι το γύρας ουκ έρχεται μόνο :D ….που τζιερος που ήμουν 30
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από cyprohunter »

tsitsios έγραψε:Πάνω στο Τρόοδος κόπηκε ο κόλος μας και παραλίγο να χάσουμε και τα αρχ…@ μας πήγαμε πιο κάτω και σπάσαμε τα κόκκαλα τους.
2 κιλά φλαμαντζερι, λουκάνικα, κεμπάπ με τα παρελκόμενα τους….
αυτό έχει σημασία μικρέ φίλε μου

Φαίνεται ότι το γύρας ουκ έρχεται μόνο :D ….που τζιερος που ήμουν 30
Σημασία έχει οτι επεράσετε καλά! :D
Φιλικά,
Αναστάσης
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Avis777 »

Την κυριακη τροοδος οπως προαναφερατε δεν μας εκαμε την χαρη ο αερας αλλα πιστευω πουλια ειχε. Συγκρκριμενα καπιος συναδελφος που ετυχε να ειναι εκει την κυριακη μου ειπε οτι μια παρεα ηταν αναγνωριση το σαβατο στο ιδιο σημειο και τοσα πουλια ειδαν που ηρταν με μια κασια χαρτουτσιες ο καθενας !!!!!! ( Τζικλες κοτσυφες οχι τρυονες )
Το συμπερασμα ειναι οτι πουλια υπαρχουν απλως πρεπει να δοκεις πανω τους γιατι μετακινουνται συνεχως.
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Avis777 »

Κανενα νεο για τρυονες ??
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΕΙΣ ΠΙΟ ΧΑΜΙΜΑ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΟΜΟΔΟΣ ΑΓΡΟΣ ΙΣΟΣ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΟΤΑΝ ΦΙΓΟΥΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΙΣΩΣ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΟΟΔΟΣ ;) ;) ;)
EPANIEL POWER
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από Avis777 »

Εν να παει κανενας για τρυονες αυριο ? Φιλε απολλων ιντα που λαλις ? Αξιζει να αηκουμε τες τζικλες να πνασουν λιο τζιαι να δοκιμασουμε οξα με τον τζαιρο που εκαμε εξαφανιστηκαν, αρα να συνρχισουμε με τες τζικλουες που εσει καμποσες πριν χαθουν τζιε τζηνες ??
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΡΥΟΝΟΤΣΙΚΛΕΣ-ΤΡΙΖΑΡΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

να συνέχισης με τις τσίκλες διότι δεν έχει τίποτα πάνω
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”