ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Απάντηση
stellis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 21:02
Τοποθεσία: leukwsia

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από stellis »

Ατε κοπελια μου κοντεφκουν η μερες ... :D :D
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από Dimitris »

Σήμερα είδα 6 τζίηκλες το πρωί!!!! τσικ τσικ τσικ
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
melis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 26 Ιαν 2011, 19:04

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από melis »

Dimitris έγραψε:Σήμερα είδα 6 τζίηκλες το πρωί!!!! τσικ τσικ τσικ
6-7 τζικλουες σημερα το πρωι επισης,που επηραμε το σκυλο περιπτατο! εφυαν ουλλες μαζι που κατι ελιες :D
NARITAPA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2011, 23:30

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από NARITAPA »

..."Ο αλουπός στον ύπνο του εθώρε πετινάρκα"...ξέρετε τη παροιμία τούτη ,ρε κοπέλια? έτσι εμοιάσαμε ούλλοι μας...
μακάρι όμως να βκούν ούλλα αληθινά.
Έτσι είναι,..άν έτσι νομίζετε...../Λουίτζι Πιραντέλλο
melis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 26 Ιαν 2011, 19:04

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από melis »

NARITAPA έγραψε:..."Ο αλουπός στον ύπνο του εθώρε πετινάρκα"...ξέρετε τη παροιμία τούτη ,ρε κοπέλια? έτσι εμοιάσαμε ούλλοι μας...
μακάρι όμως να βκούν ούλλα αληθινά.
Δυστηχως φιλε μου τα πραγματα περσι ηταν απο τραγικα εως αθλια επομενως δικαιολογημενα καταντησαμε ετσι. Τωρα απο κει και περα ολοι ελπιζουμε για κατι καλυτερο. Παντως απο καιρικες συνθηκες τα πραγματα δειχνουν να ειναι καλυτερα φετος...τωρα το πραγμα θα φανει απο τις πρωτες εξορμησεις
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

melis έγραψε:
NARITAPA έγραψε:..."Ο αλουπός στον ύπνο του εθώρε πετινάρκα"...ξέρετε τη παροιμία τούτη ,ρε κοπέλια? έτσι εμοιάσαμε ούλλοι μας...
μακάρι όμως να βκούν ούλλα αληθινά.
Δυστηχως φιλε μου τα πραγματα περσι ηταν απο τραγικα εως αθλια επομενως δικαιολογημενα καταντησαμε ετσι. Τωρα απο κει και περα ολοι ελπιζουμε για κατι καλυτερο. Παντως απο καιρικες συνθηκες τα πραγματα δειχνουν να ειναι καλυτερα φετος...τωρα το πραγμα θα φανει απο τις πρωτες εξορμησεις
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ 5-6 ΤΖΙΚΛΕΣ :D :D ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ.
ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από 'petros' »

καλημερα σε ολους.
πρωι πρωι ειδα λιγες να βουτουν τζιαμε στη στρακκα(δευτερα - ελιες παπαδοπουλου) :lol: :lol:
Ατε μανα μου τζε αρκεψασιν :lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από AU-79 »

Ρε παιθκια εγω πρεπει να ειμαι απο τους μονους που παρακαλω να μεν ερτουν, τουλαχιστον μες το κυνηγι του ενδημικου. Παντος πριν να αρκεψει το ενδημικο για να σας ακουω να μιλατε για τσικλα μαλλον θα ειστε πολλα απαισιοδοξοι για την φετινη χρονια χωρις να υποτιμω το κυνηγι της βεβαια αλλα ειμαι απο εκεινους που λενε καθε πραμα στο καιρο του για να εχει και την γλυκα του!!

"ΗΘΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ" κοπελλια!!!
Hlias24
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 18:16

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από Hlias24 »

κοπελια χερεται. ετσι για να σας δώκω λιο θαρρος, πουλια εμπικαν. ιδαμεν τα τροοδος, περα πεδι, πλατρες, κανναβια, κυπερουντα και κσερω γω :) ακομα ιδαμεν και μια τριγωνα ολος παραδοκσος :) αυτα
sotiris!129

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δοστε τους αλλο λιο το chance τους ζε να μπουν ζιαλες...με τουτο το καιρο που καμει πολλα δυσκολα εν να φιουν τα πουλια που να μπουν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”