ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Απάντηση
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από skimis »

Καλημέρα λεβέντες!!! Πάμε να δούμε τι θα γίνει φέτος....Ελπίζω να είναι μια χρονιά πολύ καλύτερη από την περσινή για να το ευχαριστηθούμε...Πάντως οι συνάδελφοι στην ελλάδα έχει 3 μέρες που κάνουν μάχες...Μιλούν για μεγάλα μπασίματα τσίχλας σχεδόν σε όλοι την ελλάδα!!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από mikros »

Καλημέρα απο θεσ/νικη...
Οσους άκουσα που πήγαν για τσίκλες όλη την εβδομάδα επίασαν όλοι που δυψίφιο αριθμο κάθε μέρα...
Κάθε νύχτα η θερμοκρασία πέφτει κάτω απο τους 10οc και ισως με προώρα κρύα να κατέβουν κάτω πουλια...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

mikros έγραψε:Καλημέρα απο θεσ/νικη...
Οσους άκουσα που πήγαν για τσίκλες όλη την εβδομάδα επίασαν όλοι που δυψίφιο αριθμο κάθε μέρα...
Κάθε νύχτα η θερμοκρασία πέφτει κάτω απο τους 10οc και ισως με προώρα κρύα να κατέβουν κάτω πουλια...
μιτση εσυ τελειωσε με το καλο και όταν ερθεις Κυπρο θα σε καμω φασσαρη...αεις τες τσικλες...!!!

να σε χαιρονται οι δικοι σου φιλε μου γιατι σε γνωρισα και εισαι ατομο με ηθος και αρχες...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από sotiris!129 »

mikros έγραψε:Καλημέρα απο θεσ/νικη...
Οσους άκουσα που πήγαν για τσίκλες όλη την εβδομάδα επίασαν όλοι που δυψίφιο αριθμο κάθε μέρα...
Κάθε νύχτα η θερμοκρασία πέφτει κάτω απο τους 10οc και ισως με προώρα κρύα να κατέβουν κάτω πουλια...
εμεγαλωσες το μωρο και επειε για σπουδες Θεσσαλονικη ...
ενταλος επειαν τα χρονια ρε γαμωτο εν να πιαω το κλαμα!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

sotiris!129 έγραψε:
mikros έγραψε:Καλημέρα απο θεσ/νικη...
Οσους άκουσα που πήγαν για τσίκλες όλη την εβδομάδα επίασαν όλοι που δυψίφιο αριθμο κάθε μέρα...
Κάθε νύχτα η θερμοκρασία πέφτει κάτω απο τους 10οc και ισως με προώρα κρύα να κατέβουν κάτω πουλια...
εμεγαλωσες το μωρο και επειε για σπουδες Θεσσαλονικη ...
ενταλος επειαν τα χρονια ρε γαμωτο εν να πιαω το κλαμα!
κατσε να καμεις τζαι κοπελλουθκια...τζαι μετα να δεις κλαμα!!!!ασπριζουν τα μαλλια σου σε 6 μηνες... :D
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από MARIOSE »

mikros έγραψε:Καλημέρα απο θεσ/νικη...
Οσους άκουσα που πήγαν για τσίκλες όλη την εβδομάδα επίασαν όλοι που δυψίφιο αριθμο κάθε μέρα...
Κάθε νύχτα η θερμοκρασία πέφτει κάτω απο τους 10οc και ισως με προώρα κρύα να κατέβουν κάτω πουλια...
Ωραίος Αντρέα, την επόμενη φορά θα φέρω και το όπλο μαζί μου, κανόνισε να ξέρεις που να τες έβρουμε ;)
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΓΙΑ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ.
ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΠΑΝΩ ΠΟΥ 50 ΤΖΙΚΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ.
Κυριακος34
Full Member
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15 Οκτ 2016, 15:36

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Κυριακος34 »

Καλησπέρα , δυστυχώς εδω τα μηνύματα δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικά από θέμα καιρού

http://www.philenews.com/el-gr/top-stor ... es-vroches
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δυστυχώς φίλε μου η αλλαγή του καιρού και όχι μόνον, είναι πλέον μόνιμη. Το βλέπουμε και στη συμπεριφορά των πουλιών που πολλές φορές είναι παράξενη τα τελευταία χρόνια.
Κυριακος34
Full Member
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15 Οκτ 2016, 15:36

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Κυριακος34 »

Ακριβώς φιλε , κάποτε τέτοια εποχή ήταν περισσότερες και από τους πρόσφατους μας χειμώνες
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”