ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

SIPE σταθερη αξια στο χρονο!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όπως ακριβώς τα είπε ο Άθως!

Πολλή τύχη αφού πήγαμε για φάσσα και μας βγήκαν τζιήκλες + SIPE S4 32gr και το αποτέλεσμα 34 τζιήκλες μέχρι τις 12 (2 όπλα).
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Εγώ πάλε έκαμα τα ούλλα σήμερα, είβρα τον λαγουδίνο μέσα στο δρόμο το πρωί, έμεινε τζιαι εθώρεν με ώσπου να του παίξω πουρού. :D Άρκεψαν τζιαι εσυνάουνταν σύννεφα τζιαι άρκεψα γρήγορο βηματισμό προς στο αυτοκίνητο, καμμιά 300σιά μέτρα πρίν το αυτοκίνητο πετάσσεται η τζίκλα, παίζω την ππέφτει πάω να την πιάσω, με το που άνοιξα το όπλο σιωνοτά τα νερά, χαλάζι πελλοαέρας, εχάσαμε τζιαι την τζίκλα, εφάαμεν τζιαι τα νερά τζιαι το χαλάζι, ας εν καλά μια τερατσιούα που έκοφκε λίο, αλλά εγίνηκα πουλλούι :D

Αναγκάστηκα να ξυλώσω το όπλο και να φκάλω το συνακλίκκι κάτω που μια γέφυρα που έκοφκε :shock: :shock:

Εκατάφερα να πιάσω 9 πουλιά όμως και η μια χαμένη που ανάφερα. Είδα και 3 φάσσες αλλά δεν μου έδωσε καμμιά chance για βολή. 6 πουλιά με Victory Super Tordo 32gr #9 και 3 πουλιά με Victory Skeet Kίτρινη 32γρ #9.

Αυτά από εμένα για σήμερα.


http://s27.postimg.org/wja7vqrv7/IMG_0179.jpg


Το Σταυροβούνι κατά τες 11:

http://s29.postimg.org/b9xt9w4dz/WP_20160221_001.jpg
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από admin »

Χθές πήγα ένα γρήγορο κυνήγι μέχρι τις 9 λόγω οικογενειακών υποχρεόσεων υπήρχαν λίγα πουλιά , κατάφερα να χτυπήσω 8 και να βρώ τις 5
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από Nikos »

MARIOSE έγραψε:Όπως ακριβώς τα είπε ο Άθως!

Πολλή τύχη αφού πήγαμε για φάσσα και μας βγήκαν τζιήκλες + SIPE S4 32gr και το αποτέλεσμα 34 τζιήκλες μέχρι τις 12 (2 όπλα).

Μπράβο ρε Μάριε μ....!Μιά χαρά!!!
Εγω πήγα για τις πολλές!!! 1μιση ώρα δρόμο απο σπίτι μ.. σκεψου που στα ανάθεμα επήα!!! και αποτέλεσμα.... 1 ολόκληρη τζίκλα :shock: :lol: :lol: Έμεινε μας ο περίπατος!
Στην επιστροφή, 10 λεπτά πριν απο το σπίτι έπαιξα 6 πουλιά μέσα σε 5 λεπτά!!Αποτέλεσμα....? οι τζίκλες ήταν να μπουν σπίτι μας και εμείς επήαμε στα ανάθεμα για τις πολλές!!! :o :? :lol:
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Nikos έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Όπως ακριβώς τα είπε ο Άθως!

Πολλή τύχη αφού πήγαμε για φάσσα και μας βγήκαν τζιήκλες + SIPE S4 32gr και το αποτέλεσμα 34 τζιήκλες μέχρι τις 12 (2 όπλα).

Μπράβο ρε Μάριε μ....!Μιά χαρά!!!
Εγω πήγα για τις πολλές!!! 1μιση ώρα δρόμο απο σπίτι μ.. σκεψου που στα ανάθεμα επήα!!! και αποτέλεσμα.... 1 ολόκληρη τζίκλα :shock: :lol: :lol: Έμεινε μας ο περίπατος!
Στην επιστροφή, 10 λεπτά πριν απο το σπίτι έπαιξα 6 πουλιά μέσα σε 5 λεπτά!!Αποτέλεσμα....? οι τζίκλες ήταν να μπουν σπίτι μας και εμείς επήαμε στα ανάθεμα για τις πολλές!!! :o :? :lol:
Υγεία Νίκο μου, κανονίζεις τες την Τετάρτη ;)
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εμεις κοπελια εν ηβραμε τα πολλα αλλα επερασαμε καλα
ειδα κατι το μοναδικο εχτες εν ξερω αλλα αν επιεν κανενας σε τσιντιν περιοχη σιουρα εννα το ειδε ενας κυριος μες την μεση του χοραφκιου και εκαθετουν σας παρακαλω πανο σε 1 μεγαφονο οπως του dj εν ξερω αν το εβαλε σε λειτουργια γιατη απλα επερασαμε με το αυτοκινητο αλλα αν το εβαλε χαρας το κακο του! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: πρωτη φορα ειδα ετσι πραμα τοσο καιρο μονο για αστειο το ελαλουσαμε

ο συντροφος αντρεπετουν να σταματηση να τον βκαλω φωτο εννα παω ξανα τεταρτη ελπιζω να εν τσιαμε!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Antreas85
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 09:32

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από Antreas85 »

admin έγραψε:Χθές πήγα ένα γρήγορο κυνήγι μέχρι τις 9 λόγω οικογενειακών υποχρεόσεων υπήρχαν λίγα πουλιά , κατάφερα να χτυπήσω 8 και να βρώ τις 5

Υπεροχο βιντεο, ακαριαιες βολες, καλο οπλο κ. Αριστε

Παλε εφορτωθης
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από πανικος »

μαριε εισαι μια χαρα τζε μια φορα ο αρης που λεμε :lol: :lol: εμεις περιοχη παφου πολυ λιγα τα πουλια μεχρι τις 11 αρχισε το χαλαζι νερα ευτυχως ειμαστε κοντα στο αυτοκινητο αλλαγη τοποθεσιας προς λεμεσο αρχισμε περπατημα σε συνθηκες ηλιολουστες μολις απομακρυνθηκαμε κανενα μισαωρο απο το αυτοκινητο μαυρισε ο ουρανος και γιναμε μουσκεμα :D ετσι δεν μειναμε δειλινο χασαμε καθε ελπιδα :shock: αποτελεσμα 2 οπλα 7-8 πουλια,αυριο παλι :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2015-2016

Δημοσίευση από Nikos »

MARIOSE έγραψε:
Nikos έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Όπως ακριβώς τα είπε ο Άθως!

Πολλή τύχη αφού πήγαμε για φάσσα και μας βγήκαν τζιήκλες + SIPE S4 32gr και το αποτέλεσμα 34 τζιήκλες μέχρι τις 12 (2 όπλα).

Μπράβο ρε Μάριε μ....!Μιά χαρά!!!
Εγω πήγα για τις πολλές!!! 1μιση ώρα δρόμο απο σπίτι μ.. σκεψου που στα ανάθεμα επήα!!! και αποτέλεσμα.... 1 ολόκληρη τζίκλα :shock: :lol: :lol: Έμεινε μας ο περίπατος!
Στην επιστροφή, 10 λεπτά πριν απο το σπίτι έπαιξα 6 πουλιά μέσα σε 5 λεπτά!!Αποτέλεσμα....? οι τζίκλες ήταν να μπουν σπίτι μας και εμείς επήαμε στα ανάθεμα για τις πολλές!!! :o :? :lol:
Υγεία Νίκο μου, κανονίζεις τες την Τετάρτη ;)
Φίλε μου άυριο, αν μου δωθεί η άδεια , έχει άλλα πλάνα.....!! ;) Πρώτα ο Θεός, να είμαστε καλά!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”