ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ειναι οντως γεγονος πως τα αγρελια καταστραφικαν λογο παγετου !
ας ελπισουμε ολοι τις επομενες μερες να βρασει λιγο ο καιρος μπας και δουμε και εμεις ασπρη μερα !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από dimitris savva »

με τον Ροδο μιλησαμε τηλεφωνικα και του εξηγησα τον λογο που ενοχληθηκα αλλα δεν τον εβρισα οπως του αναφεραν οτι εκανα γιατι εγω δεν εχω προβλημα να πω του αλλου καταμουτρα αυτα που θελω, του ειπα οτι δεν μου αρεσει να περνουν αλλα ατομα σε δικα μου ποστα που εχει χρονια που παω οπως δεν αρεσει σε οποιοδηποτε και προπαντον ατομο που ειμαι παρεξηγημενος και οσο για σενα Π. που λες οτι εχει δυο χρονια να παω το βιντεο ειναι περσινο οχι δυο χρονων και δεν ηξερα οτι με παρακολουθουν , ως εδω το θεμα και φτανει .
sexyhunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 29 Οκτ 2014, 18:48

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από sexyhunter »

dimitris savva έγραψε:με τον Ροδο μιλησαμε τηλεφωνικα και του εξηγησα τον λογο που ενοχληθηκα αλλα δεν τον εβρισα οπως του αναφεραν οτι εκανα γιατι εγω δεν εχω προβλημα να πω του αλλου καταμουτρα αυτα που θελω, του ειπα οτι δεν μου αρεσει να περνουν αλλα ατομα σε δικα μου ποστα που εχει χρονια που παω οπως δεν αρεσει σε οποιοδηποτε και προπαντον ατομο που ειμαι παρεξηγημενος και οσο για σενα Π. που λες οτι εχει δυο χρονια να παω το βιντεο ειναι περσινο οχι δυο χρονων και δεν ηξερα οτι με παρακολουθουν , ως εδω το θεμα και φτανει .
ρε πεδια τελικα το ποστο πιου ηταν?Αν ηταν του Δημητρη οτι πητε οι αλλοι εχετε αδικο
karatzaferis11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 20:35

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από karatzaferis11 »

Eisaste gia klamata !
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ..... ;)

ΒΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΞΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΟΜΠΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΙΔΟΥΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΙΝΤΡΙΚΕΣ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Athos 1978 »

sotiris!129 έγραψε:ειναι οντως γεγονος πως τα αγρελια καταστραφικαν λογο παγετου !
ας ελπισουμε ολοι τις επομενες μερες να βρασει λιγο ο καιρος μπας και δουμε και εμεις ασπρη μερα !
Ρε πειραχτήρι από πόσες τσάντες μαζεύτηκαν τα αγρελια της φωτο ? :)
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ΠΟΣΤΑ,ΠΟΣΤΑ να μεινουν γεριμα για ποστα ο καθενας θελει να κλεψη το ποστο του αλλου να παιξη παραπανω να καμει τον ομορφο ε κανει ρε κοπελια! την περασμενη κυριακη ηβρα εναν πολλα καλο τσιδκιαστρο οχι τσιαμε που παω παντα αλλα καπου πολλα μακρια επεξα λια πουλια και ευχαριστηθηκα το την τεταρτη επιασα εναν φιλο και ειπατου να παμε τσιαμε και εχει πουλια,πραγματι επιαμεν και επεξαμε που 8-10 ο καθενας! το σαβατο το απογευμα επιανατον τηλ να παμε εν μου απανταν λαλω ατε εννα παω μονος μου, παω τσιαμε και βλεπω να κρατα το ποστο με 3 αλλα ατομα!!! :oops: εφια επια 100 μετρα πιο κατω τελικα επεξα 14 και τα κοπελια επιαν τον πουλλο! επια σπιτι εκαθαρισα το οπλο και επαρκαρατο και κανει παιξετε και για μενα κοπελια!!! την κυριακη επια εκπαιδευτικο και εχαρικατο πιο πολλα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ANTROS BREDA έγραψε:ΠΟΣΤΑ,ΠΟΣΤΑ να μεινουν γεριμα για ποστα ο καθενας θελει να κλεψη το ποστο του αλλου να παιξη παραπανω να καμει τον ομορφο ε κανει ρε κοπελια! την περασμενη κυριακη ηβρα εναν πολλα καλο τσιδκιαστρο οχι τσιαμε που παω παντα αλλα καπου πολλα μακρια επεξα λια πουλια και ευχαριστηθηκα το την τεταρτη επιασα εναν φιλο και ειπατου να παμε τσιαμε και εχει πουλια,πραγματι επιαμεν και επεξαμε που 8-10 ο καθενας! το σαβατο το απογευμα επιανατον τηλ να παμε εν μου απανταν λαλω ατε εννα παω μονος μου, παω τσιαμε και βλεπω να κρατα το ποστο με 3 αλλα ατομα!!! :oops: εφια επια 100 μετρα πιο κατω τελικα επεξα 14 και τα κοπελια επιαν τον πουλλο! επια σπιτι εκαθαρισα το οπλο και επαρκαρατο και κανει παιξετε και για μενα κοπελια!!! την κυριακη επια εκπαιδευτικο και εχαρικατο πιο πολλα!

ΑΝΤΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΑΝΤΟΤΕ....

<<ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ...ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΝΗΓΟΣ...ΑΛΛΑ ΚΥΝΗΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΥΑΛΟ>>
ΣΟΛΩΝ


ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ....ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ......

ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΣΙΚΛΕΣ(ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ) ΓΙΑ ΠΑΦΟ,ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΕΝΤΑΞΕΙ...ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ..ΑΦΟΥ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...

ΗΡΘΑΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΚΥΝΗΓΙ ΠΗΡΑΝ ΤΙ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.....ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ...ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΦΟ....

ΞΕΚΙΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΥΝΗΓΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 150Μ...ΒΛΕΠΩ 3 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ....ΣΤΑΜΑΤΩ ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ....ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΑΚΟΜΑ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΞΕΝΑ ΜΕ ΑΛΛΑ 7-8 ΑΤΟΜΑ :evil:

ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ.........ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ...ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ!!!

<<ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ...ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΝΗΓΟΣ...ΑΛΛΑ ΚΥΝΗΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΥΑΛΟ>>
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Σολονα μου ο τοπος δεν ειναι δικος μου τον ανακαλυψα τυχαια και πραγματικα ειχεν πολλα πουλια που ηταν δυσκολο 1 ατομο να της κουμανταρη επειδη μπενουν απο 2 σημεια!

ηταν στο χωριο του <φιλου> και επειδη ο ιδιος ελαλεν μου εν επαιξε τιποτε ακομα ειπα να τον παρω!

τωρα δεν το εσεβαστηκε και εκαμε τι εκαμε ετσι και εγω αλλαξα ποστο αλλα το νεο ποστο επρεπε να ρεξουν πρωτα που μενα και μετα που κοντα τους, τα κοπελια εν εσιραν σιηπεδκια επειδη οπου επεζα ηταν κατω!

ουτε μου ειπαν 1 γεια ουτε τιποτε εν πειραζει ο ιδιος εχασε επειδη εκλλεετουν και για το λαο και εσκευτουμουν του χρονου να τον παιρνο μαζι μου αλλα εφαεν κοκκινι καρτα!

εν ειμαι ο τυπος που εν λαλει ποστα αλλα πρεπει να εχο εμπιστοσυνη απολιτη τσινου που εννα πω! και του Μαριου ειπα του ποστο για φασσες και εν εθελε να παει !

υγεια πανο απο ολα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Αμαν ο αλλοςδςν εχει τσιπα αντροπης πανω τουεν εχει σωτηρια...καλα ρε δεν εντρεπουντε να καμπυν ετσι πραμα....αφου σε καποια φαση θα σε δει ο αλλος που σε πηρε τι μουτρα θα τον δεις???εν το καταλαβω τουτο ρε γμτ...αν το εκαμνα εγω τουτο θα ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει μα τον Θεο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”