ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Αμαν ο αλλοςδςν εχει τσιπα αντροπης πανω τουεν εχει σωτηρια...καλα ρε δεν εντρεπουντε να καμπυν ετσι πραμα....αφου σε καποια φαση θα σε δει ο αλλος που σε πηρε τι μουτρα θα τον δεις???εν το καταλαβω τουτο ρε γμτ...αν το εκαμνα εγω τουτο θα ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει μα τον Θεο
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΕΞ....ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΤΟΥ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΣΩ....

<<ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΣΕΙΣ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ>>

ΔΕΝ ΠΗΓΑ..ΔΕΝ ΠΑΩ....ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ... ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΥΝΗΓΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΜΝΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από dimitris savva »

35 στο καπο 35 στο τραπεζι :D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Αμαν ο αλλοςδςν εχει τσιπα αντροπης πανω τουεν εχει σωτηρια...καλα ρε δεν εντρεπουντε να καμπυν ετσι πραμα....αφου σε καποια φαση θα σε δει ο αλλος που σε πηρε τι μουτρα θα τον δεις???εν το καταλαβω τουτο ρε γμτ...αν το εκαμνα εγω τουτο θα ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει μα τον Θεο
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΕΞ....ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΤΟΥ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΣΩ....

<<ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΣΕΙΣ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ>>

ΔΕΝ ΠΗΓΑ..ΔΕΝ ΠΑΩ....ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ... ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΥΝΗΓΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΜΝΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!
Φιλε μα εχαθηκαν οι τοποι μες την Κυπρο?Δοξα σοι ο Θεος αμαν εχεις ορεξη παεις σε τοπους απατητους...η εχει συμβολαιο οτι αμαν παεις στον τοπο του αλλου εν σιγουρο οτι θα εχει παλε πουλια...μονο και μονο η αντροπη να σε κοψει τζιαμε πρεπει να σκυψεις την μουτσουνα σου και να βαλεις τον νουρο στα σιελια σου και να καμεις ενα μηνα να φκεις που σπιτι...δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος αλλα ετσι νοιωθω...ρε γμτ επηρε με ο συντροφος μου σε τοπο δικο του ...κυνηγουμε μαζι τα τελευταια χρονια (τουλαχιστον ενδημικο) και δεν τολμω να παω μονος μου υστερα εστω και αν μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και ξερω οτι το εννοει...οχι να παω και να παρω και αλλους μαζι μου...ειναι grand ππουστια στα ματια μου τουτο...οπως και να εχει αφηνουμε το δαμε γιατι εκαμαμα highjack το θεμα...κυνηγι σημερα για καμια τζηκλουα απο τις 8 μεχρι τις 11 αφου δεν αντεχα να μεινω σπιτι 3 τζηκλουες 3 τραχηλες και 2 κολιους :)...ο ενας ο κολιος εμεινε στον νου μου αντοχη...εκατσε στα 12-15 μετρα που κοντα μου στο κυπαρισσι...επεξα τον με 10νο και τσοκ 2 και επεσε κουτσοφτερος μπροστα μου...εμεινα στον τοπο εκει για μια ακομα ωρα και ο πουστης ηταν ζωντανος μεχρι την ωρα που εφυα...εμεινε στον νου μου δυναμη...αν ηταν ετσι και οι φασσες ηταν να ειμασταν παπαγαλοι 4 στις 5 εξορμησεις....στο τελος εχαρηκα και καμποσες φασσες που κινουνταν στην περιοχη ζευγαρακια...σαν να και ηξεραν οτι εν θα εγυριζα οπλο πανω τους ενα πραμα...στην φαντασια μου πρεπει να κατεβασα 6-7 ανετα σημερα :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Μαλλον επεξες διπλα του και οχι πανω του! :lol:

Κανονικα ερεπε να γινει σαλατα!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από giorgos80 »

Δεν πρεπει να αφηνουμε τα καημενα τα πουλια να υποφερουν.υπαρχει τιμωρος και ονομαζεται "κομμα των ζωων" :mrgreen: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Μονο Α1
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε: Φιλε μα εχαθηκαν οι τοποι μες την Κυπρο?Δοξα σοι ο Θεος αμαν εχεις ορεξη παεις σε τοπους απατητους...η εχει συμβολαιο οτι αμαν παεις στον τοπο του αλλου εν σιγουρο οτι θα εχει παλε πουλια...μονο και μονο η αντροπη να σε κοψει τζιαμε πρεπει να σκυψεις την μουτσουνα σου και να βαλεις τον νουρο στα σιελια σου και να καμεις ενα μηνα να φκεις που σπιτι...δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος αλλα ετσι νοιωθω...ρε γμτ επηρε με ο συντροφος μου σε τοπο δικο του ...κυνηγουμε μαζι τα τελευταια χρονια (τουλαχιστον ενδημικο) και δεν τολμω να παω μονος μου υστερα εστω και αν μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και ξερω οτι το εννοει...οχι να παω και να παρω και αλλους μαζι μου...ειναι grand ππουστια στα ματια μου τουτο...οπως και να εχει αφηνουμε το δαμε γιατι εκαμαμα highjack το θεμα...κυνηγι σημερα για καμια τζηκλουα απο τις 8 μεχρι τις 11 αφου δεν αντεχα να μεινω σπιτι 3 τζηκλουες 3 τραχηλες και 2 κολιους :)...ο ενας ο κολιος εμεινε στον νου μου αντοχη...εκατσε στα 12-15 μετρα που κοντα μου στο κυπαρισσι...επεξα τον με 10νο και τσοκ 2 και επεσε κουτσοφτερος μπροστα μου...εμεινα στον τοπο εκει για μια ακομα ωρα και ο πουστης ηταν ζωντανος μεχρι την ωρα που εφυα...εμεινε στον νου μου δυναμη...αν ηταν ετσι και οι φασσες ηταν να ειμασταν παπαγαλοι 4 στις 5 εξορμησεις....στο τελος εχαρηκα και καμποσες φασσες που κινουνταν στην περιοχη ζευγαρακια...σαν να και ηξεραν οτι εν θα εγυριζα οπλο πανω τους ενα πραμα...στην φαντασια μου πρεπει να κατεβασα 6-7 ανετα σημερα :)
Εικόνα

:oops: :oops:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Pathfinder έγραψε: Φιλε μα εχαθηκαν οι τοποι μες την Κυπρο?Δοξα σοι ο Θεος αμαν εχεις ορεξη παεις σε τοπους απατητους...η εχει συμβολαιο οτι αμαν παεις στον τοπο του αλλου εν σιγουρο οτι θα εχει παλε πουλια...μονο και μονο η αντροπη να σε κοψει τζιαμε πρεπει να σκυψεις την μουτσουνα σου και να βαλεις τον νουρο στα σιελια σου και να καμεις ενα μηνα να φκεις που σπιτι...δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος αλλα ετσι νοιωθω...ρε γμτ επηρε με ο συντροφος μου σε τοπο δικο του ...κυνηγουμε μαζι τα τελευταια χρονια (τουλαχιστον ενδημικο) και δεν τολμω να παω μονος μου υστερα εστω και αν μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και ξερω οτι το εννοει...οχι να παω και να παρω και αλλους μαζι μου...ειναι grand ππουστια στα ματια μου τουτο...οπως και να εχει αφηνουμε το δαμε γιατι εκαμαμα highjack το θεμα...κυνηγι σημερα για καμια τζηκλουα απο τις 8 μεχρι τις 11 αφου δεν αντεχα να μεινω σπιτι 3 τζηκλουες 3 τραχηλες και 2 κολιους :)...ο ενας ο κολιος εμεινε στον νου μου αντοχη...εκατσε στα 12-15 μετρα που κοντα μου στο κυπαρισσι...επεξα τον με 10νο και τσοκ 2 και επεσε κουτσοφτερος μπροστα μου...εμεινα στον τοπο εκει για μια ακομα ωρα και ο πουστης ηταν ζωντανος μεχρι την ωρα που εφυα...εμεινε στον νου μου δυναμη...αν ηταν ετσι και οι φασσες ηταν να ειμασταν παπαγαλοι 4 στις 5 εξορμησεις....στο τελος εχαρηκα και καμποσες φασσες που κινουνταν στην περιοχη ζευγαρακια...σαν να και ηξεραν οτι εν θα εγυριζα οπλο πανω τους ενα πραμα...στην φαντασια μου πρεπει να κατεβασα 6-7 ανετα σημερα :)
Εικόνα

:oops: :oops:
Ε ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΠΥΡΟ ΚΑΙ ΕΣΥ....ΕΝ ΤΡΑΣΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΟΧΙ ΠΕΡΔΙΚΙΑ....ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥΣ....ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΠΟΥΛΛΟΥΘΚΙΑ ΚΑΜΝΟΥΝ ΤΑ ΓΙΑΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ :roll: :roll: :roll: ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΟΝΟ ΤΡΑΣΙΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΟΥΝ ΧΑΠΠΙ ;) ;) ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Μονο Α1
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΦΑΝΕ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ....ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΑ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Pathfinder έγραψε: Φιλε μα εχαθηκαν οι τοποι μες την Κυπρο?Δοξα σοι ο Θεος αμαν εχεις ορεξη παεις σε τοπους απατητους...η εχει συμβολαιο οτι αμαν παεις στον τοπο του αλλου εν σιγουρο οτι θα εχει παλε πουλια...μονο και μονο η αντροπη να σε κοψει τζιαμε πρεπει να σκυψεις την μουτσουνα σου και να βαλεις τον νουρο στα σιελια σου και να καμεις ενα μηνα να φκεις που σπιτι...δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος αλλα ετσι νοιωθω...ρε γμτ επηρε με ο συντροφος μου σε τοπο δικο του ...κυνηγουμε μαζι τα τελευταια χρονια (τουλαχιστον ενδημικο) και δεν τολμω να παω μονος μου υστερα εστω και αν μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και ξερω οτι το εννοει...οχι να παω και να παρω και αλλους μαζι μου...ειναι grand ππουστια στα ματια μου τουτο...οπως και να εχει αφηνουμε το δαμε γιατι εκαμαμα highjack το θεμα...κυνηγι σημερα για καμια τζηκλουα απο τις 8 μεχρι τις 11 αφου δεν αντεχα να μεινω σπιτι 3 τζηκλουες 3 τραχηλες και 2 κολιους :)...ο ενας ο κολιος εμεινε στον νου μου αντοχη...εκατσε στα 12-15 μετρα που κοντα μου στο κυπαρισσι...επεξα τον με 10νο και τσοκ 2 και επεσε κουτσοφτερος μπροστα μου...εμεινα στον τοπο εκει για μια ακομα ωρα και ο πουστης ηταν ζωντανος μεχρι την ωρα που εφυα...εμεινε στον νου μου δυναμη...αν ηταν ετσι και οι φασσες ηταν να ειμασταν παπαγαλοι 4 στις 5 εξορμησεις....στο τελος εχαρηκα και καμποσες φασσες που κινουνταν στην περιοχη ζευγαρακια...σαν να και ηξεραν οτι εν θα εγυριζα οπλο πανω τους ενα πραμα...στην φαντασια μου πρεπει να κατεβασα 6-7 ανετα σημερα :)
Εικόνα

:oops: :oops:
ειλικρινα ζητω συγνωμη δεν το ηξερα... :oops:
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”