ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Απάντηση
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Φιλέ είδι εκόψα τζίνες που μου εφίαν, εφαν μας το αμμάτι, έπρεπε να κρατό αλλό καμιάν τουζίνα!!! Τούτςν εν οι μίσες την κυριάκη την νικτά αν θέλεις έσχι πολλές πε μου την διευθινσι σου να σου στίλο, έσχι αλλό τοσες χαζίρι που τις εκαθάρισεν εκτές οι βουλγάρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]ρε φιλε εισαι καλο παιδι αλλα ουλοι ξερουν οτι σιναις τες τσικλες τις γητονιας των αδερφιον σου και τις παρεας σου και φκαλις φοτογραφιες.τωρα γιατι το καμνις ενας θεος ξερη ψαξετο λιον παντος[/quote]

Αφικές πισό τζίνες του Παπά μου, του παπού μου τζε του πρόπα μου, φίλε εγω ξέρω τι κάμνω, αλλοι να δόυν τι καμνουν, ο καθένας το καταδυναμή. Τζε σε τούττες που εβάλα΄φωτο στις καθαρισμένς εν οι δικές σου, που μου έδωκες να φκάλω φωτοφραφία!!! :lol: :lol: :lol:

Τζε θα σου πω τζε μιάν παρυμία γτ εν νυστίες τωρά, ώσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάμνει κρεμαστάρια!!!!
sexyhunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 29 Οκτ 2014, 18:48

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από sexyhunter »

RODOSTHENIS έγραψε:Φιλέ είδι εκόψα τζίνες που μου εφίαν, εφαν μας το αμμάτι, έπρεπε να κρατό αλλό καμιάν τουζίνα!!! Τούτςν εν οι μίσες την κυριάκη την νικτά αν θέλεις έσχι πολλές πε μου την διευθινσι σου να σου στίλο, έσχι αλλό τοσες χαζίρι που τις εκαθάρισεν εκτές οι βουλγάρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ρε φιλε εισαι καλο παιδι αλλα ουλοι ξερουν οτι σιναις τες τσικλες τις γητονιας των αδερφιον σου και τις παρεας σου και φκαλις φοτογραφιες.τωρα γιατι το καμνις ενας θεος ξερη ψαξετο λιον παντος[/quote]

Αφικές πισό τζίνες του Παπά μου, του παπού μου τζε του πρόπα μου, φίλε εγω ξέρω τι κάμνω, αλλοι να δόυν τι καμνουν, ο καθένας το καταδυναμή. Τζε σε τούττες που εβάλα΄φωτο στις καθαρισμένς εν οι δικές σου, που μου έδωκες να φκάλω φωτοφραφία!!! :lol: :lol: :lol:

Τζε θα σου πω τζε μιάν παρυμία γτ εν νυστίες τωρά, ώσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάμνει κρεμαστάρια!!!![/quote]η Βουλγαρα εντουτη που εξιασε ο Γιατρος μεστο Range rover?
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Αφικές πισό τζίνες του Παπά μου, του παπού μου τζε του πρόπα μου, φίλε εγω ξέρω τι κάμνω, αλλοι να δόυν τι καμνουν, ο καθένας το καταδυναμή. Τζε σε τούττες που εβάλα΄φωτο στις καθαρισμένς εν οι δικές σου, που μου έδωκες να φκάλω φωτοφραφία!!! :lol: :lol: :lol:

Τζε θα σου πω τζε μιάν παρυμία γτ εν νυστίες τωρά, ώσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάμνει κρεμαστάρια!!!![/quote]η Βουλγαρα εντουτη που εξιασε ο Γιατρος μεστο Range rover?[/quote]

Φίλε εν νομίζω να εν τούτοί η βουλγάρα γιατί η βουλγάρα η δική μου μόνω μες στο διπλοκάμπινο μπένει!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από admin »

κοπέλια το τσινή δέν είναι ούτε απο παίξει παραπάνω ούτε απο έσχει την μεγαλύτερη! Ρόδο απο το πόστ σου κρατάω μόνο το γεγονός ότι περάσατε καλά με την παρέα σου το αν παίξατε πουλια΄έρχεται σε δεύτερη μοίρα , sexyhunter ελπίζω η παρουσία σου εδώ μέσα να μην είναι απλά για διαπληκτισμούς και κόντρες !! bad wolf is watching 8-) 8-) και δέν είμαι εγώ ;)
Προσέχουμε...για να έχουμε
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Όπως το είπες φίλε Άριστε, το θέμα είναι να περάσεις καλά με την παρέα σου!! Την παρασκευή που πείρα το Μιχάλη στην Παναγιά που επεξα 16 ποφύσιμα την Πέπτη, επιάσαν τα πόστα τζε εκάτσαμεν αλλο τόπο τζε έπεξα 2 εγώ τζε 0 ο Μιχάλης, πάλε επεράσαμε πομπά παρόλο που δέν επέξαμε πουλιά τζε επίαμεν αλλό τόπο μέτα τζε επέξαμε που καμιάν 10ρκα πρίν πάω δουλία, πουλία έσχει πολλά για ούλλους, τζίνοι που λαλού δεν έσχει πουλία να έρτουν να τους πάρω να δουν πουλία που δεν εξαναείδαν!!!
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Priest+++ »

RODOSTHENIS έγραψε:
Τζε θα σου πω τζε μιάν παρυμία γτ εν νυστίες τωρά, ώσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάμνει κρεμαστάρια!!!!
Τι μου θυμισες τώρα!!!! Τούτη η παροιμία ηταν το αγαπημένο σλόγκαν ενος τεράστιου λαγοκυνηγου που άφησε εποχή στο φόρουμ :!:
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από admin »

Ρόδο το κυνήγι θέλει και προσπάθεια και ΤΥΧΗ. Ο καθένας βλέπει τον εαυτό του και να περνάει καλά με την παρέα του . Αν κάποιος δέν πάει σε αναγνωρίσεις και λέει ότι δέν έχει τσίκλες δικαίωμα του ο καθένας τον εαυτό του την κρεμασταρκά πάτερ την θυμάμαι άφησε εποχή!!!!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από Priest+++ »

Αείμνηστος!!!!!
Istriano® reloaded
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από mikros »

Κάπως άσχετο μες το κατακαλόκαιρο να μιλούμε για τσίκλες...
Αλλά, απο φέτος θα επιτρέπετε το κυνήγι της στις καθημερινές απο 1ή Οκτωβρίου... Ετσι για να μήν λέμε μόνο τα κακά απο το ταμείο θήρας !!!
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΖΙΚΛΑΣ 2014-2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

mikros έγραψε:Κάπως άσχετο μες το κατακαλόκαιρο να μιλούμε για τσίκλες...
Αλλά, απο φέτος θα επιτρέπετε το κυνήγι της στις καθημερινές απο 1ή Οκτωβρίου... Ετσι για να μήν λέμε μόνο τα κακά απο το ταμείο θήρας !!!

Μα πόσα πουλιά θα υπάρχουν μέσα στον Οκτώβρη ρε Αντρέα με τες πυράες μας; Εγώ πιστεύω ότι το εκάμαν για να σιωπήσει λίο κάποιος κόσμος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”