ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟ!!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Μαριε μου και εγω ετσι νωμιζα αλλα ακουσαμεντα ουλλα αμαν μας ειπαν οτι ανοιξαμε το επειδη ετσι μας ηρτεν τι να πω αλλο! αν ανοιγε το θεμα του χρονου και εβκενα και ελαλουν (α μα εγω ακουσα το που περσι αλλα εν ειπα τιποτε)
ηταν να καλιττερα νωμιζω!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

ANTROS BREDA έγραψε:Μαριε μου και εγω ετσι νωμιζα αλλα ακουσαμεντα ουλλα αμαν μας ειπαν οτι ανοιξαμε το επειδη ετσι μας ηρτεν τι να πω αλλο! αν ανοιγε το θεμα του χρονου και εβκενα και ελαλουν (α μα εγω ακουσα το που περσι αλλα εν ειπα τιποτε)
ηταν να καλιττερα νωμιζω!
Όχι ρε φίλε καλά έκαμες. Ότι κάμεις μπορεί να ακούσεις και την αντίθετη άποψη, ο καθένας έχει τις απόψεις του. :)
istriano ®

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟ!!!

Δημοσίευση από istriano ® »

ANTROS BREDA έγραψε:
istriano ® έγραψε:Ότι φήμη, ακουστεί και γράψει ο καθένας δαμεσα ξεκινούμε το ίδιο τροπάριο ουλλοι που γύρω. Είναι πότε δυνατό να επιτραπεί δαμεσα πότε έτσι πράμα, με ,τις ισχύουσες καταστάσεις και νοοτροπία; Γιατί πλακωνεστε για υποθεσειος φαντασίας δεν μπορώ να καταλάβω!!

Αν γράψω φέρει πέιν άκουσα από κάποιο θηροφύλακας ότι σκεφτουνται να δώσουν κυνήγι αγρινου λόγο υπερπληθυσμού και καταστροφων που προκαλούν θα το πιστέψετε και θα αρχίσουν τα όργανα πάλε !!!!!
ναι φιλε μου ειναι δυνατον να γινει και εν το εβκαλα που το νου μου διοτι ειμουν αδκιασερος!
πολλα θα γινουν λογο κρισης με καθε τροπο για να πιαν λευτα διοτι θα υπαρχει και το ρευστο στην μεση,και δυστηχος εκαταλαβαν οτι κυνηγη και ψαραες αγαπουν πολλα αυτο που καμνουν και θα ειναι καλα τα τους πιαν το κατι τις τους!
Φιλέ Άντρο, έγινε γραπτή εισηγηση η' πρόταση για τούτο το θέμα; Απο οτι αντιλαμβανομαι όχι. Αρα προς το παρόν είναι φήμη! Το ίδιο συμβαίνει εδώ και 2 χρονια με το κυνήγι μπεκατσας με σκύλο.

Τώρα δεν έγραψα αυτά που εγραψα πιο πανω για να θηξω εσένα. Αλλά ολους εμας, που με το άκουσμα μιας φήμης η' μιας πληροφορίες γίνεται το έλα να δεις!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟ!!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

φιλε μου απο τι ακουσα ναι εκαμαν εισηγηση αν δωκουν για μπεκατσα να δωκουν και για τσικλα εννα μαθω ακριβος τι γινετε και θα σας πω!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”